Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vera
Groningen
20:15
Wickenburgh
't Goy
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
De Flux
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Kleine Willem
Enschede
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Reggehof
Goor
20:00
De Smidse
Nijverdal
20:15
De Zwaan
Uitgeest
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Het Depot
Leuven
00:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Het spectrum
Schijndel
21:30
Hofman
Utrecht
20:30
Jan van Besouw
Goirle
donderdag 30 januari 2020
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Van Dik Hout
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Pieter Verelst - Amai
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Schouwburg Het Park, Hoorn
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
JB Meijers - Deltaboy
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Dutch Eagles
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater Cardo, Groesbeek
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Raìces Cubanas on tour 2020
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Mythe, Goes
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater de Stoep, Spijkenisse
Broeder Dieleman - Theatertour
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Vera Mann - Goesting
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Queen The Music
Theater Harderwijk, Harderwijk
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Theater Hof 88, Almelo
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:00
CloudNights - Rembrandt Frerichs Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
Catfish and the Bottlemen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Spyrals
Vera, Groningen
20:15
Linda Smeets - South by South
Wickenburgh, 't Goy
20:30
Litzberg
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Mevrouw Tamara op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 31 januari 2020
20:30
Fox Stevenson live
013, Tilburg
Floor Jansen
013, Tilburg
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Agnietenhof, Tiel
20:30
Raìces Cubanas on tour 2020
ATLAS Theater, Emmen
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
ATLAS Theater, Emmen
19:00
W:O:A Metal Battle voorronde Zuid-Holland
Baroeg, Rotterdam
20:30
Dreadless / E-Mann
Bibelot, Dordrecht
20:00
Genesis Project
Bibelot, Dordrecht
21:00
Am.ok Kwartet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Julian Sas
Boerderij, Zoetermeer
Conversations with Nick Cave
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:30
Anuar - EERLIJK
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Sioen
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Corneel, Lelystad
20:00
Ghalia & Mississippi Blend
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Dillewijn, Ankeveen
20:00
Dauthuz / Infantry / Yaotzin
De Flux, Zaandam
Do - Mijn Kleine Huis
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Eric Vloeimans
De Kleine Willem, Enschede
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Iris Hond
De Maaspoort, Venlo
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Meenthe, Steenwijk
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Meerpaal, Dronten
20:30
Tim Knol
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Frans Bauer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Reggehof, Goor
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
De Smidse, Nijverdal
20:15
Jan Rot - O Ja!
De Zwaan, Uitgeest
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
23:00
Jeff Mills / Volvox
Doornroosje, Nijmegen
22:00
DJ Thera Solo
Dynamo, Eindhoven
20:30
Helge
EKKO, Utrecht
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Figi Theater, Zeist
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Flint, Amersfoort
20:30
Vera Mann - Goesting
Fulcotheater, IJsselstein
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Ruben Hein & Nationaal Jeugd Jazz Orkest
Hedon, Zwolle
20:00
T-99
Hedon, Zwolle
Monster Magnet
Het Depot, Leuven
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Peter Koelewijn & The Rockets
Het Kielzog, Hoogezand
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het spectrum, Schijndel
21:30
Burger, Beers & Bands: Mischief
Hofman, Utrecht
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Jan van Besouw, Goirle