Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
Paleis 12
Brussel
Grenswerk
Venlo
De Harmonie
Leeuwarden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spirit of 66
Verviers
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Martiniplaza
Groningen
Melkweg
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
Stadstheater Arnhem
Arnhem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Stoep
Spijkenisse
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Vorstin
Hilversum
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Schakel
Waregem
Theater Sneek
Sneek
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Posthuis Theater
Heerenveen
Podium Boxtel
Boxtel
Hall Of Fame
Tilburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Leest
Waalwijk
Podium Victorie
Alkmaar
Cacaofabriek
Helmond
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Belgica
Dendermonde
Chassé Theater
Breda
Het Bolwerk
Sneek
LOLA050
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Flora Theater Boskoop
Boskoop
De Maaspoort
Venlo
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Roma
Antwerpen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Cinetol
Amsterdam
Kapel Bovendonk
Hoeven
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Ins Blau
Leiden
Luxor Live
Arnhem
De Maaspoort
Venlo
Theater de Speeldoos
Baarn
Perron-3
Rosmalen
Dynamo
Eindhoven
Theater De Boerderij
Huizen
Doka - Volkshotel
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Vera
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Depot
Leuven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kursaal Oostende
Oostende
Jan van Besouw
Goirle
TivoliVredenburg
Utrecht
Gebr. De Nobel
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
donderdag 23 april 2020
Van Dik Hout
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Van der Graaf Generator
Paradiso, Amsterdam
UB40
013, Tilburg
Turilli / Lione Rhapsody
Effenaar, Eindhoven
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Bussel, Oosterhout
Thomas Bergersen en Nick Phoenix: Two Steps From Hell Live
Paleis 12, Brussel
The Ragtime Rumours
Grenswerk, Venlo
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
De Harmonie, Leeuwarden
The Elvis Concert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
The Chris Slade Timeline
Spirit of 66, Verviers
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The Analogues
Martiniplaza, Groningen
Symphonic Rock Night
Melkweg, Amsterdam
Sweet Caroline
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sven Ratzke - Where are we now
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Harmonie, Leeuwarden
Stef Bos - Tijd
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Spinvis - In Werkelijkheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Sara Kroos - Verte
Cpunt Theater, Hoofddorp
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Stoep, Spijkenisse
Samba Toure
Paradiso, Amsterdam
Ruth Jacott
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rootsriders
Vorstin, Hilversum
Rob Dekay
De Helling, Utrecht
René van Meurs - Hunkert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Schakel, Waregem
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
Queen The Music
Theater de Purmaryn, Purmerend
Plien & Bianca - En nu dan?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posthuis Theater, Heerenveen
Percossa - Unplugged
Podium Boxtel, Boxtel
PAX the humanoid
Hall Of Fame, Tilburg
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater De Leest, Waalwijk
Oi Va Voi
Podium Victorie, Alkmaar
Nits
Cacaofabriek, Helmond
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Diligentia, Den Haag
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg de Lawei, Drachten
Nathalie Baartman - Breek
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Parktheater, Eindhoven
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Marja van Katendrecht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Luka Bloom
C.C. Belgica, Dendermonde
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Chassé Theater, Breda
Lower Class Brats
Het Bolwerk, Sneek
Live at Lola: MASSGRAV (SWE) + FEASTEM (FIN)
LOLA050, Groningen
Ligabue
Melkweg, Amsterdam
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Schaffelaartheater, Barneveld
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kommil Foo - Oogst
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Maaspoort, Venlo
John Grant
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Joe Satriani
De Roma, Antwerpen
Jett Rebel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jeangu Macrooy
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Javier Guzman - Guzmán
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jaguar Jaguar
Cinetol, Amsterdam
Het Tsjechische Zemlinsky Quartet
Kapel Bovendonk, Hoeven
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater aan de Schie, Schiedam
Her Majesty - Are You Ready For The Country
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Henk Poort en de Helden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hadewych Doet De Dames
Orpheus, Apeldoorn
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Flip Noorman - Love it!
Theater Ins Blau, Leiden
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Luxor Live, Arnhem
Finalistentour 2020 - BNNVARA Leids Cabaret Festival
De Maaspoort, Venlo
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater de Speeldoos, Baarn
Enge Buren - BASTA!
Perron-3, Rosmalen
Dynamo Real: Tastic + Zeno
Dynamo, Eindhoven
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Boerderij, Huizen
Doka Live | Yip Roc (EP Release)
Doka - Volkshotel, Amsterdam
De Waalse Kerk Sessies: Meis / Mevrouw Tamara / Susann.
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
De Muze, Noordwijk
De Kift
Vera, Groningen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Zaantheater, Zaandam
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Compact Disk Dummies
Het Depot, Leuven
Claudia de Breij - NU
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Clannad - 'In A Lifetime' Farewell Tour
Kursaal Oostende, Oostende
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
Chip taylor
TivoliVredenburg, Utrecht
Cameretten - Finalistentournee
Gebr. De Nobel, Leiden
Café Mokums Paradijs Presenteert Bij Ons In De Jordaan
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
Broken Brass
Melkweg, Amsterdam
Bouke Zoete
Luxor Live, Arnhem
Bon Iver
Sportpaleis, Antwerpen
Bløf
Orpheus, Apeldoorn
Bicep
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Best of... Ton Kas
Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
bbno$
Tolhuistuin, Amsterdam