Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Nieuwe Kolk
Assen
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De hoogte
Winsum
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
21:00
De Engel
Den Helder
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Amer
Amen
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Club Dauphine
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Hillegom
Hillegom
C.C. De Steenoven
Herzele
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. De Abdij
Geraardsbergen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
14:00
Brabanthal
Leuven
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
00:30
Bimhuis
Amsterdam
17:00
Baroeg
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
Altstadt
Eindhoven
Agnietenhof
Tiel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
19:30
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater De Tuin
Leusden
14:30
Theater Dakota
Den Haag
16:00
Theater Bouwkunde
Deventer
16:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
16:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
17:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
Melkweg
Amsterdam
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
Junushoff Theater
Wageningen
15:30
Iduna
Drachten
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Hedon
Zwolle
Gigant
Apeldoorn
15:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
15:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
De Schakel
Gilze
De Reggehof
Goor
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
15:00
De Bres
Leeuwarden
16:00
dB's
Utrecht
Cinema Walburg
Hamont-Achel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 06 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Nieuwe Kolk, Assen
Thomas Acda - Motel
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Bertolf - Soelaas
De Maaspoort, Venlo
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
De Kleine Willem, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
The Billy Joel Experience
De hoogte, Winsum
20:15
Kenny B
De Helling, Utrecht
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
21:00
The Virginmarys
De Engel, Den Helder
20:00
the animals & friends
De Bosuil, Weert
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
De Amer, Amen
20:15
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
Cultura, Ede
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Cpunt Theater, Hoofddorp
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Original Grooves met Martien Oster
Club Dauphine, Amsterdam
20:00
Eton Crop / The Mekons
Cinetol, Amsterdam
20:00
The Bony King Of Nowhere
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
5en20 Jubileumfeest
Cacaofabriek, Helmond
Alex Roeka - En toen ineens
C.C. Hillegom, Hillegom
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Steenoven, Herzele
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. De Schakel, Waregem
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Abdij, Geraardsbergen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kiki Schippers - Waar
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Snelle
Burgerweeshuis, Deventer
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Brabanthal, Leuven
20:00
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Donnie (NL)
BIRD, Rotterdam
20:00
etienne jaumet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Ragazze Quartet / Slagwerk Den Haag
Bimhuis, Amsterdam
00:30
schnellertollermeier
Bimhuis, Amsterdam
17:00
Harlequin Fest
Baroeg, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
ATLAS Theater, Emmen
Magic Moon
Altstadt, Eindhoven
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Agnietenhof, Tiel
20:00
Eurovision in Concert
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Memphis Maniacs
013, Tilburg
zondag 07 april 2019
19:30
Martha
Trix, Antwerpen
ionnalee
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Jake Isaac
TivoliVredenburg, Utrecht
12:00
Jazzclub Zuid Limburg - Dans Les Rues
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Theater De Tuin, Leusden
14:30
Peter Beets Trio
Theater Dakota, Den Haag
16:00
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Bouwkunde, Deventer
16:00
Jelle Paulusma
Theater Aan De Slag, Culemborg
16:00
Iris Penning
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Binkbeats
Rotown, Rotterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Berri Txarrak
Q-Factory, Amsterdam
JD Simo
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Aarde aan Daan
PopEi, Eindhoven
20:00
Tristan
Patronaat, Haarlem
20:30
Daria van den Bercken - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Pollux Duit Emil
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Joe Jackson
Paradiso, Amsterdam
19:00
Beans On Toast
Paradiso, Amsterdam
Ernst Jansz
Paard, Den Haag
17:30
LIVE: Helldriver + Vernon + SanQuin
Muziekcafé Helmond, Helmond
Ian Clement
Melkweg, Amsterdam
18:00
Dylan Moran
Koninklijk Circus, Brussel
15:30
Amanda Rheaume
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Junushoff Theater, Wageningen
15:30
Flavium
Iduna, Drachten
15:00
Dälek
Het Bolwerk, Sneek
Wilson & Wakeman
Hedon, Zwolle
Dandelion
Gigant, Apeldoorn
15:30
Anne Soldaat & Yorick van Norden
Fluor, Amersfoort
20:00
Habitants
Effenaar, Eindhoven
20:30
3J'S
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Percossa - BAM!
Diligentia, Den Haag
15:15
Kamerkoor
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
20:30
Danú
De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
15:00
J R&B Bluesband
De Bres, Leeuwarden
16:00
Big Sandy & His Fly-Rite Boys
dB's, Utrecht
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Cinema Walburg, Hamont-Achel
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
RPWL - Tales From Outer Space - Tour 2019 & Support
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Token
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
Terry & Gyan Riley
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Oumou Sangaré
Annabel, Rotterdam
maandag 08 april 2019
19:30
Author & Punisher / Lingua Ignota
Trix, Antwerpen
20:30
Billy Lockett
Tolhuistuin, Amsterdam
Beirut
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Joe Jackson
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tim Akkerman Album Release
Paard, Den Haag
20:00
Supersister Project
Paard, Den Haag
20:00
The Calicos
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Loreena McKennitt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
John Gorka
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
M A B E
Melkweg, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Markant Uden, Uden
20:00
Donny McCaslin Group / Jason Lindner / Metropole Orkest
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finale
De Kleine Komedie, Amsterdam