Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Veluvine
Nunspeet
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
BIRD
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
23:45
Paradiso
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Groene Engel
Oss
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater Gooiland
Hilversum
00:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
De Speeldoos
Vught
20:15
Cultura
Ede
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Podium 't Beest
Goes
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Door
Dordrecht
20:15
De Maaspoort
Venlo
21:15
P3
Purmerend
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Amer
Amen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater 't Pand
Gorinchem
Melkweg
Amsterdam
C.C. Hillegom
Hillegom
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Hedon
Zwolle
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Bimhuis
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Annabel
Rotterdam
16:00
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
17:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
De Reggehof
Goor
15:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
16:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
Q-Factory
Amsterdam
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
De Bres
Leeuwarden
16:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
De Schakel
Gilze
Cinema Walburg
Hamont-Achel
15:30
Iduna
Drachten
00:00
Theater De Tuin
Leusden
Paard
Den Haag
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Gigant
Apeldoorn
15:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Rotown
Rotterdam
16:00
dB's
Utrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
15:30
Fluor
Amersfoort
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paard
Den Haag
Markant Uden
Uden
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
zaterdag 06 april 2019
21:00
Engel & Just
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Veluvine, Nunspeet
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Donnie (NL)
BIRD, Rotterdam
Dolf Jansen - Bijna
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Doe Maar een Liedje
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
23:45
DJ Black Coffee
Paradiso, Amsterdam
23:30
Disco Total
Melkweg, Amsterdam
19:30
Diggy Dex Karavaan clubtour
Melkweg, Amsterdam
Def Americans - Johnny Cash at San Quentin 50th Anniversary
Groene Engel, Oss
De Partizanen - Het leven an sich
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater De Tuin, Leusden
20:30
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Gooiland, Hilversum
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Daisy Correia
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Speeldoos, Vught
20:15
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
Cultura, Ede
Brigitte Kaandorp - Eh...
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
Bohemian Betyars
Podium 't Beest, Goes
19:30
Binkbeats / Ninjato
Trix, Antwerpen
20:30
BibelotxDOOR: Steve French + August
Door, Dordrecht
20:15
Bertolf - Soelaas
De Maaspoort, Venlo
21:15
Beatles Tribute Band 'One After 909'
P3, Purmerend
20:00
Bear's Den
Koninklijk Circus, Brussel
21:00
Beans On Toast + Demi Knight
Rotown, Rotterdam
20:30
Aziza Brahim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie & Silvester - Wie?!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
De Amer, Amen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Purmaryn, Purmerend
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater 't Pand, Gorinchem
Alma
Melkweg, Amsterdam
Alex Roeka - En toen ineens
C.C. Hillegom, Hillegom
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
5en20 Jubileumfeest
Cacaofabriek, Helmond
zondag 07 april 2019
Wilson & Wakeman
Hedon, Zwolle
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Tristan
Patronaat, Haarlem
20:30
Token
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
Terry & Gyan Riley
Bimhuis, Amsterdam
RPWL - Tales From Outer Space - Tour 2019 & Support
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Pollux Duit Emil
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
Peter Beets Trio
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Percossa - BAM!
Diligentia, Den Haag
20:00
Oumou Sangaré
Annabel, Rotterdam
16:00
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Bouwkunde, Deventer
Nathalie Baartman - Breek
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Martha
Trix, Antwerpen
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
17:30
LIVE: Helldriver + Vernon + SanQuin
Muziekcafé Helmond, Helmond
Karin Bloemen - Souvenirs
De Reggehof, Goor
15:15
Kamerkoor
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Joe Jackson
Paradiso, Amsterdam
16:00
Jelle Paulusma
Theater Aan De Slag, Culemborg
JD Simo
Q-Factory, Amsterdam
12:00
Jazzclub Zuid Limburg - Dans Les Rues
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Jake Isaac
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
J R&B Bluesband
De Bres, Leeuwarden
16:00
Iris Penning
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
ionnalee
Tolhuistuin, Amsterdam
Ian Clement
Melkweg, Amsterdam
20:00
Habitants
Effenaar, Eindhoven
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schakel, Gilze
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Cinema Walburg, Hamont-Achel
15:30
Flavium
Iduna, Drachten
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Theater De Tuin, Leusden
Ernst Jansz
Paard, Den Haag
18:00
Dylan Moran
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Daria van den Bercken - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Danú
De Oosterpoort, Groningen
Dandelion
Gigant, Apeldoorn
15:00
Dälek
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Binkbeats
Rotown, Rotterdam
16:00
Big Sandy & His Fly-Rite Boys
dB's, Utrecht
20:30
Berri Txarrak
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Beans On Toast
Paradiso, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Junushoff Theater, Wageningen
15:30
Anne Soldaat & Yorick van Norden
Fluor, Amersfoort
15:30
Amanda Rheaume
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:00
Aarde aan Daan
PopEi, Eindhoven
20:30
3J'S
Doornroosje, Nijmegen
maandag 08 april 2019
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Tim Akkerman Album Release
Paard, Den Haag
20:00
The Calicos
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Supersister Project
Paard, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Markant Uden, Uden
19:30
M A B E
Melkweg, Amsterdam
20:00
Lukas Graham
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Loreena McKennitt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
John Gorka
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Joe Jackson
Paradiso, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Donny McCaslin Group / Jason Lindner / Metropole Orkest
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Cosmic Psychos
dB's, Utrecht
20:30
Billy Lockett
Tolhuistuin, Amsterdam
Beirut
TivoliVredenburg, Utrecht