Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Vier
Nijmegen
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
P3
Purmerend
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Maassilo
Rotterdam
19:30
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:15
De Nijverheid
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Schalm
Veldhoven
Spirit of 66
Verviers
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:45
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Het Pompstation
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater De Schalm
Assen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
De Pit Buggenhout
Buggenhout
20:00
Spant!
Bussum
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
vrijdag 14 februari 2020
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marten de Paepe
Theater Vier, Nijmegen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
De Muze, Noordwijk
20:15
Wibi Soerjadi - Wibi @ The Movies
Veluvine, Nunspeet
20:15
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Physical Graffiti
P3, Purmerend
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Moonchild
BIRD, Rotterdam
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zuidplein, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Balthazar (Be)
Maassilo, Rotterdam
19:30
De Avond van de Poëzie
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Our Oceans
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Sneek, Sneek
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater Idea, Soest
20:00
3J'S
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Scheldetheater, Terneuzen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Agnietenhof, Tiel
20:30
Malford Milligan & The Southern Aces
Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tankzilla + RRRags + Severant
Little Devil, Tilburg
The Dirty Daddies
013, Tilburg
20:30
Jason Bouman
Markant Uden, Uden
20:00
Nona
De Helling, Utrecht
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
TivoliVredenburg, Utrecht
Delain
TivoliVredenburg, Utrecht
19:15
De Baron
De Nijverheid, Utrecht
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
van Beresteyn, Veendam
00:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Theater de Schalm, Veldhoven
Mister Cover
Spirit of 66, Verviers
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Dominic Seldis
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Daan Boom - De Eerste
Zaantheater, Zaandam
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Figi Theater, Zeist
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Musiater, Zevenaar
Lonely Robot
Boerderij, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 15 februari 2020
20:15
Evelina Vorontsova
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hof 88, Almelo
20:30
NITS - Nits 2019-2020
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Flint, Amersfoort
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Brothers of a Feather
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Kendrick Scott Oracle
Bimhuis, Amsterdam
Georgia
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:00
Brothers of a Feather
Tolhuistuin, Amsterdam
Halsey
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
UK Subs
Melkweg, Amsterdam
Caravan Palace
Melkweg, Amsterdam
19:45
Sean McConnell
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Saskia Laroo's Jazzkia
Het Pompstation, Amsterdam
19:00
The Band Camino
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Milow
Lotto Arena, Antwerpen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Posttheater, Arnhem
20:00
Danny Vera - Lone Stranger
Theater De Schalm, Assen
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Zalencentrum de Treemter, Balk
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
The Billy Joel Experience
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
De Kattendans, Bergeijk
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
20:00
Raymond van het Groenewoud
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Gauvain Sers
La Madeleine, Brussel
20:30
Sioen
De Pit Buggenhout, Buggenhout
20:00
Waylon
Spant!, Bussum
20:30
Jan Rot - O Ja!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
GoldmanMania
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Iris Hond
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Veste, Delft
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Kasper van Kooten - Speeltijd
Diligentia, Den Haag
19:30
Ruben Hein & NJJO
Paard, Den Haag
19:30
Twin Peaks
Paard, Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
Sven Ratzke - Where are we now
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Stef Bos - Tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
Broeder Dieleman - Theatertour
Theater Bouwkunde, Deventer
Rayen Panday - Trigger
Theater De Omval, Diemen
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater RhederArt, Dieren