Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
11:00
Paradiso
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
14:00
Noorderlicht
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
14:30
Markant Uden
Uden
14:00
Le Forum
Liège
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:00
Hofman
Utrecht
20:00
Het Depot
Leuven
Haarlemmerhout
Haarlem
16:15
Gigant
Apeldoorn
12:30
EKKO
Utrecht
17:00
De Zwerver
Oostende
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
Café Camille
Beverwijk
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
13:30
013
Tilburg
20:00
Vorstin
Hilversum
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
Gebr. De Nobel
Leiden
Flint
Amersfoort
Dynamo
Eindhoven
07:30
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Musicon
Den Haag
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
18:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Duif
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cinetol
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Vera
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Singer Theater
Laren
Schouwburg Het Park
Hoorn
zondag 05 mei 2019
14:30
Tango Brutal - Mala Orkiestra Dancingowa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yndi Halda
Paradiso, Amsterdam
Jon Spencer
Paradiso, Amsterdam
11:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. ir. Louise Vet
Paradiso, Amsterdam
Soprano
Paleis 12, Brussel
14:00
Lemon (NL)
Noorderlicht, Amsterdam
23:00
Darko Esser / Marko
Merleyn, Nijmegen
19:00
Adrian Younge / Ali Shaheed Muhammad
Melkweg, Amsterdam
14:30
Coosje Smid / Ernst Daniel Smid - Ik zou je het liefste in een doosje
Markant Uden, Uden
14:00
Sur un prélude de Maurane
Le Forum, Liège
20:00
Bonnie Tyler
Kursaal Oostende, Oostende
15:00
Jazzbende: Indifference + DJ Meneer Funkel
Hofman, Utrecht
20:00
Fire!
Het Depot, Leuven
Bevrijdingspop Haarlem
Haarlemmerhout, Haarlem
16:15
Olaf Putker, Imke Dekker en Benjamin Theodore
Gigant, Apeldoorn
12:30
Bevrijdingsfestival Utrecht
EKKO, Utrecht
17:00
Hania Rani
De Zwerver, Oostende
20:15
Diederik Van Vleuten & Fuse
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Lemon (NL)
Café Camille, Beverwijk
Marduk
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Eric Revis / Greg Ward / Jim Black / Jason Stein
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Walking On Cars
Ancienne Belgique (AB), Brussel
13:30
Netherlands Deathfest IV
013, Tilburg
maandag 06 mei 2019
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
Les Amazones d'Afrique
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ali B. - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
LP
Paradiso, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Antler King
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
The Delines
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Glen Hansard
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Lonnie Holley
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Sticky Fingers (Aus)
Het Depot, Leuven
The High Kings
Gebr. De Nobel, Leiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Flint, Amersfoort
Less Than Jake
Dynamo, Eindhoven
07:30
Start-Up Comedy met Jim Speelmans en ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:15
Victor Luis Van Es - Stille Strijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 07 mei 2019
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Merijn Bisschops | Prisma Trio
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
19:30
Rat Boy
Trix, Antwerpen
20:30
Son Swagga
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Delines
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Veste, Delft
Kiki Schippers - Waar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schuur, Haarlem
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Odeon, Zwolle
De Partizanen - Het leven an sich
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
The Jungle Giants
Paradiso, Amsterdam
Better Oblivion Community Center
Paradiso, Amsterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Benjamin Clementine
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
vicky Leandros & George Dalaras
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Hard Time Killing / JSSY / Magnetic Spacemen
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Extermination Dismemberment
Musicon, Den Haag
Romy Monteiro - All At Once
Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tourist LeMC + S10
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dead Can Dance
Koninklijk Circus, Brussel
18:30
Julius Dein
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Sabrina Starke
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ryan Bingham
De Duif, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Lee Bains III & The Glory Fires
Cinetol, Amsterdam
Kate Tempest
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Agnietenhof, Tiel
Disturbed
AFAS Live, Amsterdam
woensdag 08 mei 2019
20:15
Later is allang begonnen... (reprise)
Zaantheater, Zaandam
20:30
Van Dik Hout
Vera, Groningen
Built to Spill
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Celine Cairo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sticky Fingers (Aus)
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sergio Mendes
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Sneek, Sneek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater De Veste, Delft
20:30
Daisy Correia
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Björn van Rozen/ Eysir
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kom, Nieuwegein
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater aan de Schie, Schiedam
Matroesjka - Brainwash
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Janne Schra - Lalala Love
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Singer Theater, Laren
Patrick Laureij
Schouwburg Het Park, Hoorn