Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
C-Mine
Genk
20:00
Capitole
Gent
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Jan van Besouw
Goirle
21:00
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Simplon
Groningen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Groene Engel
Oss
20:00
C.C. Palethe
Overpelt
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
P3
Purmerend
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Spil
Roeselare
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
WORM
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
De Domijnen
Sittard
18:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Buze
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
De Pul
Uden
19:45
Markant Uden
Uden
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
De Nijverheid
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
00:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:30
CHV Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
Figi Theater
Zeist
vrijdag 06 maart 2020
20:30
Lorenzo
Rockhal, Esch zur Alzette
00:00
Mart Hillen In Concert
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Raymond van het Groenewoud
C-Mine, Genk
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Capitole, Gent
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Jan van Besouw, Goirle
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Jan van Besouw, Goirle
21:00
Hallo Venray
So What!, Gouda
20:30
The Preacher Men - Blue
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
(Sandy) Alex G
Vera, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Dub FX
De Oosterpoort, Groningen
Kraantje Pappie
Simplon, Groningen
20:15
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Best of... Ton Kas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
The Kik
Nieuwe Nor, Heerlen
19:00
Het Koninklijk Concertgebouworkest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
LIVE: No Excuse, Tribute to Rock Music!
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Borgers
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Back to the Golden Years - Dr. JOHN discotheek reunie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Percossa - Unplugged
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Percossa - Unplugged
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Roos Blufpand - De Roos
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
GENTS / Raven Artson
Podium Asteriks, Leeuwarden
00:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
De Harmonie, Leeuwarden
MaYaN
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Max Meser Group
Corneel, Lelystad
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Schouwburg Lochem, Lochem
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Iris Hond
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jan Rot - O Ja!
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
23:00
Hemka / Paula Temple
Doornroosje, Nijmegen
Canshaker Pi
Merleyn, Nijmegen
The Kyle Gass Band
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
The Bluebirds
De Muze, Noordwijk
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Sari Schorr & Ray Stepien Trio
Groene Engel, Oss
20:00
Sioen
C.C. Palethe, Overpelt
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
P3, Purmerend
20:00
Kern Koppen - STOMP
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tineke Schouten - Highlights
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Nits
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
De Spil, Roeselare
21:00
ICE
Rotown, Rotterdam
20:00
The Homesick
WORM, Rotterdam
19:00
W:O:A Metal Battle veldslag west
Baroeg, Rotterdam
Lebbis - De Ervaring
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Handsome Poets
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Kommil Foo - Oogst
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Symphonic Rock Night Band
De Domijnen, Sittard
18:00
Kunstbende
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Mamihlapinatapai
Het Bolwerk, Sneek
20:00
3J'S
Theater Sneek, Sneek
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Pene Corrida
De Buze, Steenwijk
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Agnietenhof, Tiel
Leafs
013, Tilburg
20:00
Into The Shadow: Gigatron 2000 + Ggu:ll + Hedonist (B)
Little Devil, Tilburg
Marike Jager
De Pul, Uden
19:45
Rowwen Heze
Markant Uden, Uden
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Donna Blue
De Nijverheid, Utrecht
Ilse DeLange
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Werftheater, Utrecht
20:15
Adele Project - Someone like you
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
22:15
Fabian
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Luistercafé
CHV Noordkade, Veghel
Claudia de Breij - NU
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater de Schalm, Veldhoven
Bohren und der Club of Gore / Gore
Grenswerk, Venlo
20:15
Daniëlle Schel
De Maaspoort, Venlo
Dominic Seldis
De Maaspoort, Venlo
20:30
Hullabaloo
Spirit of 66, Verviers
20:30
Josbros / Sor
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
The Young Folk
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Hadewych Doet De Dames
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Vera Mann - Goesting
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Zaantheater, Zaandam
20:00
Heroes: Betting On One / Figgie / Wies
De Flux, Zaandam
20:30
Leonie Meijer
Figi Theater, Zeist