Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vooruit
Gent
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
30CC/Schouwburg
Leuven
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bimhuis
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
BREStheater
Brielle
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. Merksem
Merksem
Capitole
Gent
Chassé Theater
Breda
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Basiliek
Veenendaal
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kreun
Kortrijk
De Molenberg
Delfzijl
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Pul
Uden
De Reggehof
Goor
De Roma
Antwerpen
Deventer Schouwburg
Deventer
Dok6
Panningen
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Hedon
Zwolle
Het Musiater
Zevenaar
Hofman
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kantine Walhalla
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
LantarenVenster
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Little Devil
Tilburg
LOLA050
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
Munttheater
Weert
Musis
Arnhem
Musis
Arnhem
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Nosta
Opwijk
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
Papenstraattheater
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Podium Victorie
Alkmaar
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
woensdag 11 maart 2020
20:15
Dayna Kurtz
TivoliVredenburg, Utrecht
Tomatito
TivoliVredenburg, Utrecht
Morcheeba
TivoliVredenburg, Utrecht
Franc Moody
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ghostemane
Vooruit, Gent
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
The Analogues
Zaantheater, Zaandam
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Zaantheater, Zaandam
20:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Zuiderstrandtheater, Den Haag
donderdag 12 maart 2020
I Muvrini
30CC/Schouwburg, Leuven
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Agnietenhof, Tiel
In `t Veld / MC DRT
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Soulsister
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Reijseger Fraanje Sylla
Bimhuis, Amsterdam
Reijseger Fraanje Sylla
Bimhuis, Amsterdam
An Evening With Whitney
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Ilja Pfeijffer / Iris Penning
BREStheater, Brielle
Kommil Foo - Oogst
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Do - Mijn Kleine Huis
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Grof geschud - Lijmen
C.C. Merksem, Merksem
Xander de Rycke - Bekend & Bescheiden
Capitole, Gent
Fresku
Chassé Theater, Breda
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Huub Stapel - Het Huwelijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Nathalie Baartman - Breek
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
The Gregorian Voices Gregorian meets Pop
De Basiliek, Veenendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Harmonie, Leeuwarden
Samantha Fish
De Helling, Utrecht
Oldenhermanns - Unsexed
De Kattendans, Bergeijk
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Kleine Komedie, Amsterdam
Front 242
De Kreun, Kortrijk
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Molenberg, Delfzijl
The Five Great Guitars - Legends
De Muze, Noordwijk
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
De Nieuwe Kolk, Assen
Dorona Alberti
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
The Kik
De Pul, Uden
Ronald Goedemondt - Numero Uno
De Reggehof, Goor
Slongs
De Roma, Antwerpen
The Soul Preacher
Deventer Schouwburg, Deventer
Enge Buren - BASTA!
Dok6, Panningen
Doka Live | Golden Boy + Voidfare
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Young Gun Silver Fox
Effenaar, Eindhoven
Hillsback Brassband (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
Queen The Music
Goudse Schouwburg, Gouda
Comedy Night
Hedon, Zwolle
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Musiater, Zevenaar
Hofman Live: Speed 78 + Jasper Schalks
Hofman, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bob Reynolds Group
Junushoff Theater, Wageningen
Ali B - Koorts
Junushoff Theater, Wageningen
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Handsome Poets
Kantine Walhalla, Rotterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Kennemer Theater, Beverwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dayna Kurtz
LantarenVenster, Rotterdam
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Lindenberg Theater, Nijmegen
Vicious Rumors
Little Devil, Tilburg
Calligraphy
LOLA050, Groningen
The Analogues
Martiniplaza, Groningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
Mick Jenkins
Melkweg, Amsterdam
Sigala
Melkweg, Amsterdam
Glints
Melkweg, Amsterdam
Hilltop Howlers
Merleyn, Nijmegen
Hilltop Howlers
Merleyn, Nijmegen
Forever Amy
Metropool, Hengelo
Danny Vera - The Lone Stranger
Munttheater, Weert
Spinvis - In Werkelijkheid
Musis, Arnhem
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Musis, Arnhem
Hadewych Doet De Dames
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Tomatito
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
De Mens
Nosta, Opwijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Best of... Ton Kas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vexio
Paard, Den Haag
Marco Lopes - Wees blij
Papenstraattheater, Zwolle
Bohren & Der Club Of Gore
Paradiso, Amsterdam
Avi On Fire
Paradiso, Amsterdam
De Fransse Eijkel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Alex Klaassen Revue Showponies 2
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Parktheater, Eindhoven
Wiki
Patronaat, Haarlem
Born Of Osiris / Volumes
Patronaat, Haarlem
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
Dutch Eagles
Posthuis Theater, Heerenveen
René van Meurs - Hunkert
Posttheater, Arnhem
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Schaffelaartheater, Barneveld
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dominic Seldis
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Schouwburg De Kring, Roosendaal