Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
22:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
22:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
L'entrepot
Arlon
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:00
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Hedon
Zwolle
Hall Of Fame
Tilburg
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Groene Engel
Oss
20:15
Gigant
Apeldoorn
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Fluor
Amersfoort
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
23:00
De Vasim
Nijmegen
21:00
De Peppel
Zeist
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:45
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
013
Tilburg
19:00
013
Tilburg
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
22:00
Vera
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
The Shack
Oude Meer
21:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Spirit of 66
Verviers
Spant!
Bussum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
Q-Factory
Amsterdam
11:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:30
Paradiso
Amsterdam
14:00
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
vrijdag 24 mei 2019
20:30
Frans Bauer
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Dutch Eagles
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
22:30
Asteriks @ Neushoorn: Stippenlift
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
DMG / Tomorrow's Eve + Max Pie
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
LIVE: Wave Invasion met Joy de Vivre & Korinthians & Xtort
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
The Dawn Brothers
Metropool Enschede, Enschede
Wulf
Metropool Enschede, Enschede
22:30
Pina
Metropool, Hengelo
22:00
Fata Boom
Merleyn, Nijmegen
19:30
Fredo
Melkweg, Amsterdam
19:30
R3hab
Melkweg, Amsterdam
19:00
Daddy Long Legs
Melkweg, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Meervaart, Amsterdam
20:15
Roué Verveer - Heppie de peppie (reprise)
Meervaart, Amsterdam
21:00
Cookhouse
Luxor Live, Arnhem
20:00
Lou Shields / NoNo and the sinking ship / Timo de Jong
LOLA050, Groningen
20:00
Gigatron 2000 + Persistense
Little Devil, Tilburg
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Brutus / Raketkanon
L'entrepot, Arlon
18:00
Hans Zimmer
Kursaal Oostende, Oostende
19:30
Shock Elias / Snelle
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:00
Gilad Hekselman
Koorenhuis, Den Haag
20:00
Bryan Ferry
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Paulusma
Hedon, Zwolle
A Giant Dog / OBN III's / The Molochs
Hall Of Fame, Tilburg
21:00
Orlando Julius & The Heliocentrics
Grounds, Rotterdam
20:00
Desert Storm / Gaping Moles
Groene Engel, Oss
20:15
Throwback To: Sven Hammond & Kim Hoorweg play Amy Winehouse
Gigant, Apeldoorn
21:00
Unstoppable Knight
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Rowwen Heze
Fluor, Amersfoort
The Mauskovic Dance Band
EKKO, Utrecht
Rumours - A Fleetwood Mac Tribute
Effenaar, Eindhoven
Remy
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Finale Roos van Nijmegen
Doornroosje, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
23:00
Albert van Abbe / Zadig
De Vasim, Nijmegen
21:00
The Doors in Concert
De Peppel, Zeist
Dries Roelvink
De Oosterpoort, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Legendary Albums Live - Bruce Springsteens Born in the U.S.A.
De Maaspoort, Venlo
Emilio Guzman - Kom dan!
De Maaspoort, Venlo
20:15
Orkater - 237 redenen om door te gaan
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Heavy
De Helling, Utrecht
20:00
Doyle Bramhall II
De Bosuil, Weert
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Stake
Cinetol, Amsterdam
20:00
Daniel Romano
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:45
Michael Prins
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Hausmagger / Het Gezelschap
Burgerweeshuis, Deventer
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Tony Momrelle
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Storm / Winther
Bimhuis, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
ATLAS Theater, Emmen
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Agnietenhof, Tiel
20:30
Fastlove - A Tribute to George Michael
013, Tilburg
19:00
Plug In: In gesprek met Typhoon
013, Tilburg
zaterdag 25 mei 2019
20:00
Angèle
Vorst Nationaal, Brussel
22:00
Housewives
Vera, Groningen
20:30
Daniel Lohues
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Nick Mulvey
Tolhuistuin, Amsterdam
Jelle Paulusma
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Robin Borneman
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Strand Of Oaks
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Laureij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Eric Vaarzon Morel
Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Bijna
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
The Hoochies
The Shack, Oude Meer
21:00
He Said No / Ink Bomb
The Jack, Eindhoven
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
The Watch
Spirit of 66, Verviers
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Spant!, Bussum
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Ogham
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Novo Amor
Rotown, Rotterdam
Tyler Ramsey
Q-Factory, Amsterdam
11:00
Dirk Scheele - Zijn Leukste Liedjes
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Bedankconcert Riezz
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Deep Blue Something
Poppodium Volt, Sittard
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
20:00
Björn van der Doelen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:30
London's Burning
Paradiso, Amsterdam
14:00
Sniester Festival
Paard, Den Haag
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Abba Fever / Boney M / Fab Morvan
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
20:30
The Kik Speelt Boudewijn De Groot Met Orkest
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
17:30
Live At Amsterdamse Bostheater - TRIBUTE TO 2016
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen