Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
van Beresteyn
Veendam
Parktheater
Eindhoven
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Flint
Amersfoort
C.C. Den Blank
Overijse
De Oosterpoort
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg de Lawei
Drachten
Figi Theater
Zeist
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Evertshuis
Bodegraven
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Nieuwe Regentes
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Purmaryn
Purmerend
LOLA050
Groningen
Chassé Theater
Breda
De Schalm
Westwoud
Theater Kerkrade
Kerkrade
Rockhal
Esch zur Alzette
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Kulturhus
Borne
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
De Marktkantine
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Warande
Turnhout
TivoliVredenburg
Utrecht
Patronaat
Haarlem
Wilminktheater
Enschede
De Poorterij
Zaltbommel
Luxor Live
Arnhem
De Domijnen
Sittard
Theater de Bussel
Oosterhout
Chassé Theater
Breda
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Muze
Noordwijk
Melkweg
Amsterdam
So What!
Gouda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
Het Musiater
Zevenaar
Martinuskerk
Hempens
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Tolhuistuin
Amsterdam
P60
Amstelveen
Effenaar
Eindhoven
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Bibelot
Dordrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Paradiso
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Neushoorn
Leeuwarden
De Pul
Uden
De Pul
Uden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Musis
Arnhem
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
PopEi
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Willem
Papendrecht
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Paradiso
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
Martinuskerk
Hempens
Het Klooster
Woerden
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agnietenhof
Tiel
Merleyn
Nijmegen
Simplon
Groningen
Little Devil
Tilburg
Theater de Kampanje
Den Helder
vrijdag 20 maart 2020
Grof geschud - Lijmen
Kennemer Theater, Beverwijk
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater de Schalm, Veldhoven
Hadewych Doet De Dames
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Handsome Poets
van Beresteyn, Veendam
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Parktheater, Eindhoven
Het Gezelschap
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Huub Stapel - Het Huwelijk
Flint, Amersfoort
I Muvrini
C.C. Den Blank, Overijse
Ilse DeLange
De Oosterpoort, Groningen
Izo Fitzroy
Melkweg, Amsterdam
Jan Rot - O Ja!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Javier Guzman - Guzmán
Figi Theater, Zeist
Jodymoon - A Love Brand New
Theater in de Steeg, Den Haag
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het Evertshuis, Bodegraven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kern Koppen - STOMP
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kraantje Pappie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theaterhotel Almelo, Almelo
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater de Purmaryn, Purmerend
Live at LOLA: The Big Swamp (DE) + Redleck
LOLA050, Groningen
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Chassé Theater, Breda
Lynne Hanson
De Schalm, Westwoud
Maiden United
Theater Kerkrade, Kerkrade
Maître Gims
Rockhal, Esch zur Alzette
Marc de Hond - Voortschrijdend Inzicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Kulturhus, Borne
Marco Lopes - Wees blij
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Leest, Waalwijk
Mees Salomé presents Distant
De Marktkantine, Amsterdam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Warande, Turnhout
Michelle David & The Gospel Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
Myrath
Patronaat, Haarlem
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Wilminktheater, Enschede
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Poorterij, Zaltbommel
Nona
Luxor Live, Arnhem
O'G3NE
De Domijnen, Sittard
Oldenhermanns - Unsexed
Theater de Bussel, Oosterhout
Oleta Adams
Chassé Theater, Breda
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Schouwburg de Lawei, Drachten
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
De Muze, Noordwijk
Pearl Jam UK
Melkweg, Amsterdam
Pene Corrida
So What!, Gouda
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Jan Leusink / The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Martinuskerk, Hempens
Pietje Tomassen
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Pinegrove
Tolhuistuin, Amsterdam
Prof Nomad plays the Cure
P60, Amstelveen
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
Puur Hollands
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
Raj Mohan
TivoliVredenburg, Utrecht
Rayen Panday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Reggae Central: Gregory Isaacs Tribute & more
Bibelot, Dordrecht
René van Meurs - Hunkert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rex Orange County
Paradiso, Amsterdam
Rob de Nijs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Roos Blufpand - De Roos
Schouwburg Odeon, Zwolle
Roosbeef
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Rootsriders
Neushoorn, Leeuwarden
Rose Tattoo
De Pul, Uden
Rose Tattoo
De Pul, Uden
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater de Purmaryn, Purmerend
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Musis, Arnhem
Rowwen Heze
Theater De Leest, Waalwijk
Ruth Jacott
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sam Times Release Party
PopEi, Eindhoven
Samira’s Blues / KUSH Collective (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Lochem, Lochem
Sara Kroos - Verte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Schipper & Bemanning
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Sevn Alias
Melkweg, Amsterdam
Sisters Of Suffocation / Thanatos
Metropool, Hengelo
Sonic Boom Deep MEDi Special
Melkweg, Amsterdam
Soy de Cuba
Markant Uden, Uden
Spinvis - In Werkelijkheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Theater De Willem, Papendrecht
Stef Bos - Tijd
Junushoff Theater, Wageningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Venray, Venray
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Surifest
Paradiso, Amsterdam
Tankcsapda
Dynamo, Eindhoven
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Martinuskerk, Hempens
The Bentleys - To Liverpool And Back
Het Klooster, Woerden
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Koningshof, Maassluis
The Bluebirds
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Bootleg Sixties - Tribute
Agnietenhof, Tiel
The Hubschrauber
Merleyn, Nijmegen
The Overslept
Simplon, Groningen
The Positives
Little Devil, Tilburg
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater de Kampanje, Den Helder