Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
De Bosuil
Weert
Theaterpand Weesp
Weesp
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
21:00
De Flux
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Fluor
Amersfoort
23:30
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Artis
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
Sportpaleis
Antwerpen
20:45
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Musis
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Chassé Theater
Breda
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:30
Wolbodo
Delft
20:30
Vitesse Kantine
Delft
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Door
Dordrecht
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
23:00
Effenaar
Eindhoven
23:00
Vera
Groningen
21:30
Vera
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Simplon
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
18:30
Metropool
Hengelo
21:15
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
20:30
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
12:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Dok6
Panningen
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
23:00
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
20:00
Maaspodium
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Markant Uden
Uden
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
De Peppel
Zeist
22:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
vrijdag 31 mei 2019
Dries Roelvink
TivoliVredenburg, Utrecht
Aafke Romeijn
EKKO, Utrecht
20:00
Big John Bates
dB's, Utrecht
Alfa Mist
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
The Dutch Eagles
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Venray, Venray
21:00
Extince
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
John Coghans`s Quo
De Bosuil, Weert
Dolf Jansen - Bijna
Theaterpand Weesp, Weesp
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
21:00
Johnny Osbourne / Soul Stereo
De Flux, Zaandam
Tim Bowness Band & Anneke van Giersbergen
Boerderij, Zoetermeer
De Partizanen - Het leven an sich
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Daniel Lohues
Hedon, Zwolle
zaterdag 01 juni 2019
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
The Bruceband - BORN IN THE USA 35th Anniversary
Fluor, Amersfoort
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
Mungo Jerry
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Kit Downes / Reinier Baas & Ben Van Gelder
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Yawpers
Q-Factory, Amsterdam
20:30
BvR Flamenco Big Band
Meervaart, Amsterdam
20:15
Louise Korthals - Alles is er
Meervaart, Amsterdam
Eagles
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Rahsaan Patterson
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
ZES
Melkweg, Amsterdam
19:00
Zoomeravonden - ParHasard
Artis, Amsterdam
19:00
Chris Cohen
Paradiso, Amsterdam
19:00
Johnny Orlando
Melkweg, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Toppers
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
20:45
Skunk / VOF De Kunst
Gigant, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Musis, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Film: L'invitation
PlusEtage, Baarle-Nassau
21:00
John Coghlan
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Chassé Theater, Breda
20:00
Vanessa Paradis
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Saboah presents: Nicky Manuputty
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:30
Wolpop: Fokko + The Wild Bromance
Wolbodo, Delft
20:30
Lemon (NL)
Vitesse Kantine, Delft
20:00
SpeakEasy
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Slow Magic
Paard, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Toegift, Den Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Travis is a tourist
Door, Dordrecht
19:30
Nielson
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
23:00
Mama Africa Soundsystem
Effenaar, Eindhoven
23:00
Gramma
Vera, Groningen
21:30
Wand
Vera, Groningen
20:15
Collabro
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
De Oosterpoort, Groningen
19:30
AIDition
Simplon, Groningen
20:00
Euregio Saxophone Orchestra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
NDT1 - Sol & Paul XXX
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Filip Jordens - Hommage a Brel
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
22:00
LIVE: Raw Medicine
Muziekcafé Helmond, Helmond
18:30
Mezzoforte
Metropool, Hengelo
21:15
John Frost / Zep
Vorstin, Hilversum
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Leafs
Manifesto, Hoorn
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Def Americans - Johnny Cash At San Quentin 50 year Anniversary
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Almyrkvi / Saturnalia Temple / Svartidauði
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Kajuit Sessies: Will Knox (UK)
Corneel, Lelystad
20:30
Bandeville
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
23:00
YallahYallah
Merleyn, Nijmegen
23:00
Singlefeestje
Doornroosje, Nijmegen
12:00
Fortarock
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
New Valley Singers
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
18:00
Abba Gold
Kursaal Oostende, Oostende
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Dok6, Panningen
20:00
Stef Bos - Ruimte
Luctor et Emergo, Rilland
23:00
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
20:00
Deng Boy / Funny Breotha’s
Maaspodium, Rotterdam
20:00
KRS-One
Annabel, Rotterdam
Marco Borsato
De Kuip, Rotterdam
19:30
Art Stage Promotion presents: Acid Drinkers + Degenerate
Baroeg, Rotterdam
20:30
Yellowman
De Casino, Sint-Niklaas
20:30
Keep it Cash Tribute to Johnny Cash
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
wave: Palais Ideal + Korinthians (B)
Little Devil, Tilburg
Rockin' The Blues
013, Tilburg
20:00
Rinus Ponsen
Markant Uden, Uden
21:30
Hercules and Love Affair
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Derya Yıldırım & Grup Şimşek
EKKO, Utrecht
20:00
Ken Vandermark / Terrie Ex
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jakop Ahlbom Company - Le bal
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Mary Black
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Brass Ensemble Koperpoets
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Steffen Morrison
De Peppel, Zeist
22:00
Ladi Dadi
Hedon, Zwolle
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 02 juni 2019
17:30
Paul Carrack
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
22:00
Rayana Jay
Paradiso, Amsterdam