Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
23:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
18:30
Marktplein
Hengelo
20:30
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
La Madeleine
Brussel
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
21:30
Hofman
Utrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Hedon
Zwolle
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
G.C. Den Dries
Retie
18:00
Fruittuin van West
Amsterdam
EKKO
Utrecht
19:30
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Spot
Middelburg
De Nieuwe Kerk
Den Haag
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
21:00
City Hall Blues
Gramsbergen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Altstadt
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Wolbodo
Delft
21:15
Vorstin
Hilversum
20:30
Vitesse Kantine
Delft
23:00
Vera
Groningen
21:30
Vera
Groningen
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
19:30
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
12:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Musis
Arnhem
18:30
Metropool
Hengelo
23:00
Merleyn
Nijmegen
vrijdag 31 mei 2019
19:30
Peter Perrett
Paradiso, Amsterdam
Daddy Yankee
Paleis 12, Brussel
23:00
Papi Chulo
Paard, Den Haag
20:00
Faradays
Paard, Den Haag
Juliana Hatfield
Paard, Den Haag
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
20:30
The Dutch Eagles
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Vrijdag & Sandifort - Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Nick Mulvey
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Collabro
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
The Beths
Merleyn, Nijmegen
19:00
Hyolyn
Melkweg, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Meervaart, Amsterdam
18:30
De Nacht van Hengelo
Marktplein, Hengelo
20:30
Abba Gold
Markant Uden, Uden
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Markant Uden, Uden
21:00
Blue Carpet Band (UK) - The Cavalli's - Billy & the Bobcats
LOLA050, Groningen
20:00
Ill Trusted
Little Devil, Tilburg
20:00
Craig Xen / Kid Trunks
La Madeleine, Brussel
18:00
Scala & Kolacny Brothers
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Extince
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Vanessa Paradis
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
De Toppers
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
21:30
Burgers, Beers and Bands: Lomalo
Hofman, Utrecht
21:00
Nick Dittmeier & The Sawdusters
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Daniel Lohues
Hedon, Zwolle
19:30
The Vipers
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Second Still
G.C. Den Dries, Retie
18:00
The Brave Summer Nights w/ Michael Prins , Tom Tukker, Travis is a tou
Fruittuin van West, Amsterdam
Aafke Romeijn
EKKO, Utrecht
19:30
The Como Mamas
Effenaar, Eindhoven
KRS-One
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Dj Flava / L33 / Nikky Adriana
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
De Spot, Middelburg
Stef Bos - Ruimte
De Nieuwe Kerk, Den Haag
12:30
Lunchpauzeverhalen - Nina Weijers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Johnny Osbourne / Soul Stereo
De Flux, Zaandam
20:00
John Coghans`s Quo
De Bosuil, Weert
20:00
Big John Bates
dB's, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
21:00
Sweet Mary Jane
City Hall Blues, Gramsbergen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Chassé Theater, Breda
20:00
Judy Blank
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
LeNoise - Plays Neil Young’s ‘Everybody Knows This Is Nowhere’
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Julian Sas
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Tim Bowness Band & Anneke van Giersbergen
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Sons of an Illustrious Father
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Butcher Brown
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Six String Sessions
Bibelot, Dordrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Abdomen / The Devils
Altstadt, Eindhoven
zaterdag 01 juni 2019
Eagles
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Wolpop: Fokko + The Wild Bromance
Wolbodo, Delft
21:15
John Frost / Zep
Vorstin, Hilversum
20:30
Lemon (NL)
Vitesse Kantine, Delft
23:00
Gramma
Vera, Groningen
21:30
Wand
Vera, Groningen
19:30
Rahsaan Patterson
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
Hercules and Love Affair
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ken Vandermark / Terrie Ex
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mary Black
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Bandeville
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jakop Ahlbom Company - Le bal
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Collabro
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
19:30
AIDition
Simplon, Groningen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mungo Jerry
Q-Factory, Amsterdam
20:30
The Yawpers
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Film: L'invitation
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Euregio Saxophone Orchestra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
NDT1 - Sol & Paul XXX
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Chris Cohen
Paradiso, Amsterdam
23:00
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
20:00
Slow Magic
Paard, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Brass Ensemble Koperpoets
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
New Valley Singers
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
19:30
Nielson
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
12:00
Fortarock
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Keep it Cash Tribute to Johnny Cash
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Def Americans - Johnny Cash At San Quentin 50 year Anniversary
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Filip Jordens - Hommage a Brel
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
22:00
LIVE: Raw Medicine
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Musis, Arnhem
18:30
Mezzoforte
Metropool, Hengelo
23:00
YallahYallah
Merleyn, Nijmegen