Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Koornbeurs
Franeker
Kompass
Gent
Theater 't Pand
Gorinchem
So What!
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
EM2
Groningen
Vera
Groningen
LOLA050
Groningen
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Bootstraat
Hasselt
C.C. Hasselt
Hasselt
Ethias Arena
Hasselt
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Muziekcafé Helmond
Helmond
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Gooiland
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Kreun
Kortrijk
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Depot
Leuven
C.C. Achterolmen
Maaseik
Koningshof
Maassluis
AINSI
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Het Diekhuus
Middelharnis
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Xinix
Nieuwendijk
Merleyn
Nijmegen
Stevenskerk
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Nosta
Opwijk
Groene Engel
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Boodschap
Rijen
Luctor et Emergo
Rilland
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Ahoy
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater aan de Schie
Schiedam
Poppodium Volt
Sittard
De Domijnen
Sittard
S.C.C. De Ruchte
Someren
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Markant Uden
Uden
De Pul
Uden
Markant Uden
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kargadoor
Utrecht
ACU
Utrecht
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Grenswerk
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
Spirit of 66
Verviers
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
vrijdag 27 maart 2020
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Theater de Koornbeurs, Franeker
Klangkuenstler / Rebekah
Kompass, Gent
Jan van Maanen - Grand Cru
Theater 't Pand, Gorinchem
Pocket Knife Army + LIJO
So What!, Gouda
Amsterdam Klezmer Band
Goudse Schouwburg, Gouda
Massive Assault
EM2, Groningen
Hans Dulfer
Vera, Groningen
Live at LOLA: The Spunyboys [FR] + The Dolltones
LOLA050, Groningen
Yung Nnelg
Simplon, Groningen
Darlyn
Simplon, Groningen
Broken Brass
Patronaat, Haarlem
Roxeanne Hazes
Patronaat, Haarlem
The Bluebirds
Theater Harderwijk, Harderwijk
Greg Dulli
Bootstraat, Hasselt
Lavinia Meijer
C.C. Hasselt, Hasselt
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Henry van Loon - Onze Henry
Posthuis Theater, Heerenveen
ANBU
Nieuwe Nor, Heerlen
Jett Rebel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
LIVE: Nick Cave Tribute
Muziekcafé Helmond, Helmond
DeWolff
Metropool, Hengelo
Claudia de Breij - NU
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Waylon
Theater Gooiland, Hilversum
Groninger Studenten Cabaret Festival
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Cpunt Theater, Hoofddorp
The Bentleys - To Liverpool And Back
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
The Soul Preacher
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Little Geneva
Manifesto, Hoorn
Tim Knol - Lost & Found II
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nederpop All Stars
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Roosbeef
De Kreun, Kortrijk
Hadewych Doet De Dames
De Harmonie, Leeuwarden
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Harmonie, Leeuwarden
Ruth Jacott
Leidse Schouwburg, Leiden
Marike Jager
Gebr. De Nobel, Leiden
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Veur Theater, Leidschendam
Pene Corrida
Corneel, Lelystad
O'G3NE
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Blackwave.
Het Depot, Leuven
I Muvrini
C.C. Achterolmen, Maaseik
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
Fernando Lameirinhas - The Best Of
AINSI, Maastricht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Ogterop, Meppel
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Het Diekhuus, Middelharnis
Peter van Rooijen - Liefde, dood en zwaartekracht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rick de Leeuw
Xinix, Nieuwendijk
Jim White
Merleyn, Nijmegen
Anneke van Giersbergen
Stevenskerk, Nijmegen
Tank and the Bangas
Doornroosje, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Muze, Noordwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Bussel, Oosterhout
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater de Bussel, Oosterhout
Zwangere Guy
Nosta, Opwijk
Mercy John
Groene Engel, Oss
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater De Willem, Papendrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Purmaryn, Purmerend
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Boodschap, Rijen
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Luctor et Emergo, Rilland
Rob de Nijs
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Davina Michelle
Ahoy, Rotterdam
BRUUT! & Anton Goudsmit
BIRD, Rotterdam
De Jeugd Van Tegenwoordig
Annabel, Rotterdam
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Theater 't Onderdak, Sassenheim
René van Meurs - Hunkert
Theater aan de Schie, Schiedam
Disco Tropicana
Poppodium Volt, Sittard
Debby Petter - De liefde voorbij
De Domijnen, Sittard
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Vera Mann - Goesting
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rowwen Heze
Theater de Stoep, Spijkenisse
Van Dik Hout
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Scheldetheater, Terneuzen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Agnietenhof, Tiel
Mama's Liqour
Little Devil, Tilburg
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Magic Of Santana
Markant Uden, Uden
rewind
De Pul, Uden
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Markant Uden, Uden
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
Lewsberg (uitgesteld)
ACU, Utrecht
Jason Waterfalls (uitgesteld)
EKKO, Utrecht
Iris Hond
TivoliVredenburg, Utrecht
PAX the humanoid
De Helling, Utrecht
Lyenn
TivoliVredenburg, Utrecht
Nova Twins
dB's, Utrecht
Therapy?
TivoliVredenburg, Utrecht
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stuurbaard Bakkebaard
De Maaspoort, Venlo
Guido's Orchestra - Music Maestro
De Maaspoort, Venlo
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Grenswerk, Venlo
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Venray, Venray
Crazy Piano's
Schouwburg Venray, Venray
Be Floyd
Spirit of 66, Verviers
Aafke Romeijn
Kroepoekfabriek, Vlaardingen