Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
Vera
Groningen
De Bosuil
Weert
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
21:00
Paard
Den Haag
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
23:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:30
Iduna
Drachten
19:30
Paleis 12
Brussel
Tolhuistuin
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:30
Podium 't Beest
Goes
15:00
Het Huis Verloren
Hoorn
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
13:00
Openluchttheater De Doolhof
Tegelen
20:00
dB's
Utrecht
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Grote Kerk
Groede
Hedon
Zwolle
14:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
14:00
Koel310
Alkmaar
20:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Het Veerkwartier
Haarlem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
10:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
11:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Patronaat
Haarlem
20:00
The Shack
Oude Meer
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
013
Tilburg
19:00
PopEi
Eindhoven
23:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
19:00
Hedon
Zwolle
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
19:00
013
Tilburg
19:00
PopEi
Eindhoven
De Kuip
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Cinetol
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Woodstock69
Bloemendaal
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Gebr. De Nobel
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Sneek
Sneek
Sportpaleis
Antwerpen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
De Helling
Utrecht
16:30
Dynamo
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Maloe Melo
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
zaterdag 22 juni 2019
20:00
Jasper Steverlinck
De Groene Zwaan, De Rijp
21:00
Ian Siegal
De Peppel, Zeist
20:30
FEELS + Drahla
Vera, Groningen
Fatal Flowers
De Bosuil, Weert
21:00
Eva Crutzen & Band
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
De Dijk
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
21:00
Coolio
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Concert: Esquina 25 sextet - Mujeres de Luna
PlusEtage, Baarle-Nassau
21:00
Club3voor12 Den Haag Tousch/Machine Makes Man/Every Kid Knows
Paard, Den Haag
15:45
Club Vondel #3
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
BLACK-OUT Festival
Bibelot, Dordrecht
23:00
Benny Page
Melkweg, Amsterdam
19:30
Benjamin Fro
Melkweg, Amsterdam
21:00
Ava Luna
V11, Rotterdam
20:30
Antimufa / Native Speaker
Bimhuis, Amsterdam
19:30
Anthony B. / Droop Lion / Iba Mahr
Melkweg, Amsterdam
Amyl and The Sniffers
Merleyn, Nijmegen
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
AJ Plug / Erwin Java / Johan Derksen / Kat Riggins / Roel Spanjers / T
Openluchttheater Ede, Ede
20:30
3JS: Wat een avond
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
zondag 23 juni 2019
15:30
Yawning Man
Iduna, Drachten
19:30
Ustad Rahat Fateh Ali Khan
Paleis 12, Brussel
Typhoon
Tolhuistuin, Amsterdam
12:00
Trio 258 & Florence van der Does & Shermaine Velasco
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:30
The Pine Box Boys
Podium 't Beest, Goes
15:00
The Ever-lovin' Jug Band
Het Huis Verloren, Hoorn
The B-52s
Paradiso, Amsterdam
Taking Back Sunday
Melkweg, Amsterdam
20:30
Songs on the eve of dismissal
Bimhuis, Amsterdam
12:00
Slidefestival - Dansschool Slide
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
13:00
Showorkest Harmonie Fortissimo - Zomerconcert
Openluchttheater De Doolhof, Tegelen
20:00
Scott H. Biram
dB's, Utrecht
15:00
Sarah Jane & Jay-Way
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Roel Spanjers
Grote Kerk, Groede
Ralph van Raat speelt Radiohead
Hedon, Zwolle
14:00
Muziekvereniging KSW
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:45
Ministry
Doornroosje, Nijmegen
Men At Work
Q-Factory, Amsterdam
Mark Knopfler
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Carrie Nation and the Speakeasy (US) + Shoe Eating Rabbi
LOLA050, Groningen
20:00
King Crimson
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
14:00
Join The Band Sessions
Koel310, Alkmaar
20:00
Jasper Steverlinck
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
16:15
Healland
Gigant, Apeldoorn
16:00
Hans Elzinga
Het Veerkwartier, Haarlem
20:00
God is an Astronaut
Burgerweeshuis, Deventer
15:00
Dennis Wels
PopEi, Eindhoven
20:00
Dean Lewis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Dead Brothers
Patronaat, Haarlem
10:00
De Dijk
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
11:00
Daria van den Bercken
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Birds In Row / Cult Leader
Patronaat, Haarlem
20:00
Barrelhouse
The Shack, Oude Meer
maandag 24 juni 2019
20:00
Woody Allen & The Eddy Davis New Orleans Jazz Band
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
22:00
Underground System
Paradiso, Amsterdam
Three Days Grace
013, Tilburg
The Hackensaw Boys / The Po' Ramblin Boys
Paradiso, Amsterdam
20:00
The B-52s
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Rockacademie Graduation Showcase
013, Tilburg
19:00
RCI Showcases
PopEi, Eindhoven
23:00
Particle
Melkweg, Amsterdam
La Dispute
Melkweg, Amsterdam
20:30
John Petrucci
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Joan
Paradiso, Amsterdam
20:30
James Bay
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
De Dijk
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
dinsdag 25 juni 2019
20:00
ZZ Top
Vorst Nationaal, Brussel
Wolfmother
TivoliVredenburg, Utrecht
The Analogues
Theater Sneek, Sneek
19:00
SYML
Hedon, Zwolle
20:00
Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators
Rockhal, Esch zur Alzette
19:00
Rockacademie Graduation Showcase
013, Tilburg
19:00
RCI Showcases
PopEi, Eindhoven
Rammstein
De Kuip, Rotterdam
20:00
Panzerfaust / Uada
dB's, Utrecht
20:30
Omar Apollo
Cinetol, Amsterdam
New Hope Club
Paradiso, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
KISS
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Cor Bakker / Jon van Eerd / Noortje Herlaar / Philips Symfonie Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Bo Saris
Melkweg, Amsterdam
19:45
Billy Corgan
TivoliVredenburg, Utrecht
Band Of Horses
Paard, Den Haag
woensdag 26 juni 2019
20:00
Zara Larsson
Melkweg, Amsterdam
19:00
YIN YIN
Woodstock69, Bloemendaal
20:15
Wolfmother
Doornroosje, Nijmegen
Vltimas
Gebr. De Nobel, Leiden
Van Dik Hout
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
The Hackensaw Boys
Burgerweeshuis, Deventer
The Analogues
Theater Sneek, Sneek
Tash Sultana
Sportpaleis, Antwerpen
20:45
SYML
Doornroosje, Nijmegen
SWMRS
De Helling, Utrecht
16:30
Spazzic Blurr / Wehrmacht
Dynamo, Eindhoven
Robyn
AFAS Live, Amsterdam
Nashville Pussy
dB's, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:00
Lonesome Shack
Maloe Melo, Amsterdam
20:30
Loch Lomond
Vera, Groningen