Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
15:00
Amstelkerk
Amsterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
18:30
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Little Devil
Tilburg
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
22:30
Paradiso
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
De Bosuil
Weert
20:00
LOLA050
Groningen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
De Helling
Utrecht
Duycker
Hoofddorp
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Dynamo
Eindhoven
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Plantage Dok
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
Zuiderparktheater
Den Haag
Baroeg
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
LOLA050
Groningen
Maassilo
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Artis
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Little Devil
Tilburg
NDSM-werf
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
15:15
De Kunsthal
Rotterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
LOLA050
Groningen
NDSM-werf
Amsterdam
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Rotown
Rotterdam
The Jack
Eindhoven
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Paradiso
Amsterdam
Zuiderparktheater
Den Haag
19:30
Effenaar
Eindhoven
NDSM-werf
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Melkweg
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Rapa Nui
Zandvoort
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
22:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Natuurtheater Oisterwijk
Oisterwijk
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:30
Rotown
Rotterdam
zaterdag 27 juli 2019
20:30
Lion Babe
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Harrie Jekkers / Klein Orkest
Zuiderparktheater, Den Haag
zondag 28 juli 2019
15:00
Het Nederlands Strijkersgilde
Amstelkerk, Amsterdam
15:30
Poison Idea / the Peterlees
Baroeg, Rotterdam
18:30
Gloria Gaynor
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Heir Apparent
Little Devil, Tilburg
14:00
Philippe Elan / Reyer Zwart
Openluchttheater Ede, Ede
20:30
The Animals & Friends
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
22:30
Melanie C / Sink The Pink
Paradiso, Amsterdam
15:00
Vera Zané
PopEi, Eindhoven
15:00
Kenny B & Amartey
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Ikarai
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Harrie Jekkers
Zuiderparktheater, Den Haag
maandag 29 juli 2019
Black Stone Cherry
De Bosuil, Weert
20:00
Live at LOLA: CJ Ramone [US] - DeeCracks [AU] - Latte+ [ITA]
LOLA050, Groningen
19:00
D.I. / The Casualties / Poison Idea
Melkweg, Amsterdam
Gloria Gaynor
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 30 juli 2019
CKY
Bitterzoet, Amsterdam
Life Of Agony
De Helling, Utrecht
CJ Ramone
Duycker, Hoofddorp
Celeste Barber
Melkweg, Amsterdam
woensdag 31 juli 2019
CKY
013, Tilburg
Lucas Hamming
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Rolo Tomassi
Dynamo, Eindhoven
CJ Ramone
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Ricciotti Ensemble
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Coven
Willemeen, Arnhem
donderdag 01 augustus 2019
Nashville Pussy
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Compact Disk Dummies
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Straightline / Sun-0-Bathers / Prime Time Failure / Cigar
LOLA050, Groningen
20:30
Beatrice van der Poel / Erwin van Ligten
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Kelly Lee Owens / Lani Rocillo
Plantage Dok, Amsterdam
Bullet For My Valentine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Typhoon
Zuiderparktheater, Den Haag
Typhoon
Zuiderparktheater, Den Haag
vrijdag 02 augustus 2019
Flotsam And Jetsam / Helstar
Baroeg, Rotterdam
21:00
Hallowed Fire
Little Devil, Tilburg
20:00
Live at LOLA: Cthuluminati, Jahmean & Chief of Smoke
LOLA050, Groningen
Xavier Rudd
Maassilo, Rotterdam
20:30
Raymond van het Groenewoud
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Phum Viphurit
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Levellers
Patronaat, Haarlem
Dave Hause
TivoliVredenburg, Utrecht
zaterdag 03 augustus 2019
20:00
Zoomeravonden - Ohslo
Artis, Amsterdam
19:00
Marky Ramone's Blitzkrieg / Dead Kittens
Baroeg, Rotterdam
Queensryche + Firewind
Effenaar, Eindhoven
20:00
Noisefreakz Sneekweek
Het Bolwerk, Sneek
22:00
Cthulhu
Little Devil, Tilburg
Jessie J
NDSM-werf, Amsterdam
20:00
Di-rect
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Michael Jackson tribute
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
22:30
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
Andy Frasco
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Rayen Panday / Yunus Aktas
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:45
Herman Brood Academie
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 04 augustus 2019
20:00
Lee Fields & The Expressions
BIRD, Rotterdam
15:15
Naaz
De Kunsthal, Rotterdam
19:00
Sabbath Judas Sabbath
Little Devil, Tilburg
Scumbag Millionaire
LOLA050, Groningen
James Bay
NDSM-werf, Amsterdam
17:30
Tussen De Hoge Bomen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Frenna & 777-Band en Postmen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:00
Mónica Coronado & Manito
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
Los Lobos
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
15:00
Ray Romijn
PopEi, Eindhoven
20:00
Psychedelic Porn Crumpets
Rotown, Rotterdam
Dynamo Metalfest Presents: Crobot + support
The Jack, Eindhoven
15:00
Rolf Sanchez & Quique
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Matteo Myderwyk
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 05 augustus 2019
20:00
Eefje De Visser
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Good Charlotte
Paradiso, Amsterdam
José González
Zuiderparktheater, Den Haag
dinsdag 06 augustus 2019
19:30
Clouseau
Effenaar, Eindhoven
Thirty Seconds to Mars
NDSM-werf, Amsterdam
Father John Misty / José González
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Ziggy Marley
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Flipper / Mike Watt
Tolhuistuin, Amsterdam
woensdag 07 augustus 2019
20:30
Tim Presley's White Fence
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Villagers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
The Damned
Melkweg, Amsterdam
21:00
Lime Cordiale
Merleyn, Nijmegen
20:30
JeugdOrkest Nederland
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
José González + The Bony King of Nowhere
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
donderdag 08 augustus 2019
19:00
Sworn Enemy + STAB + Chelsea Smile
Baroeg, Rotterdam
20:30
Joep Beving
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Diggy Dex / Roxeanne Hazes
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
20:00
Omara Portuondo
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
21:00
Lime Cordiale
Paradiso, Amsterdam
Michael Franti & Spearhead
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Hijgende Herten
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
The Black Seeds
Rapa Nui, Zandvoort
20:30
Ernst Molenaar
Zuiderparktheater, Den Haag
vrijdag 09 augustus 2019
22:00
Gorefunest
Little Devil, Tilburg
19:00
Cavetown
Melkweg, Amsterdam
20:00
Wende Snijders
Natuurtheater Oisterwijk, Oisterwijk
HAEVN
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
De Janse Bagge Bend
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Danny Vera
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Eyes Set To Kill
Poppodium Volt, Sittard
21:30
JC Thomaz & The Missing Slippers Play The Gun Club
Rotown, Rotterdam