Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Cinetol
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
Cinetol
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Café De Speeltuin
Breda
Paradiso
Amsterdam
12:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Paradiso
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:00
Patronaat
Haarlem
20:30
OCCII
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
19:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Merleyn
Nijmegen
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Café de Ouwehoer
Rotterdam
Paard
Den Haag
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Sint Catharinakerk
Eindhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:30
Hofman
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
OCCII
Amsterdam
18:30
Patronaat
Haarlem
013
Tilburg
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
01:30
Doornroosje
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
21:00
Hofman
Utrecht
Rotown
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
CC De Markthallen
Herk-de-Stad
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Hedon
Zwolle
19:00
013
Tilburg
Het Klooster
Woerden
23:00
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
P3
Purmerend
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:30
013
Tilburg
EKKO
Utrecht
20:00
P60
Amstelveen
15:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Het Bolwerk
Sneek
19:00
Trix
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Altstadt
Eindhoven
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Theater De Veste
Delft
22:30
Maloe Melo
Amsterdam
20:00
Forum Theater
Sittard
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Melkweg
Amsterdam
Bostheater Ommen
Ommen
maandag 09 september 2019
20:30
Partner
Cinetol, Amsterdam
Reservoir Dogs Band
Paradiso, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
dinsdag 10 september 2019
20:30
Boris McCutcheon
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:30
Celine Cairo
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Celine Cairo - Birds of Paradise
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Charlie Parr / JD Wilkes
Merleyn, Nijmegen
dEUS
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dotan
Het Depot, Leuven
Gia Margaret
Cinetol, Amsterdam
20:00
Iron Butterfly
Spirit of 66, Verviers
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Joya Mooi
Melkweg, Amsterdam
20:00
Juiceboxxx
Café De Speeltuin, Breda
Magnapop
Paradiso, Amsterdam
12:00
orgelstudenten van het Conservatorium van Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
The Analogues
De Nieuwe Kolk, Assen
The Steel Woods
Paradiso, Amsterdam
together PANGEA
Rotown, Rotterdam
woensdag 11 september 2019
Ariana Grande
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Bjørn Berge
Boerderij, Zoetermeer
19:00
Boris McCutcheon / The Saltlicks
Patronaat, Haarlem
20:30
Circle One
OCCII, Amsterdam
20:30
Civic
Cinetol, Amsterdam
19:00
FortaRock: VOLA + Arch Echo + Rendezvous Point
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Freek de Jonge - De Canon
Theater aan de Schie, Schiedam
Inhaler
Merleyn, Nijmegen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
John Paul White
Het Zonnehuis, Amsterdam
Juiceboxxx
Café de Ouwehoer, Rotterdam
Magnapop
Paard, Den Haag
20:00
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Niklas Paschburg
Sint Catharinakerk , Eindhoven
20:00
Non Phixion
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Satori & the Band from Space
Paradiso, Amsterdam
The Ex / Thurston Moore
Bimhuis, Amsterdam
21:00
together PANGEA
Vera, Groningen
20:30
Utrecht Lacht: try-out, comedy night
Hofman, Utrecht
Wende’s Kaleidoscoop
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
donderdag 12 september 2019
20:00
Apparatüs + Youth Deprivation
OCCII, Amsterdam
18:30
Arch Echo / Rendezvous Point / Vola
Patronaat, Haarlem
Ayreon
013, Tilburg
20:30
Babe Rainbow
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Bjørn Berge
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Black Tree Vultures en Durango
Paard, Den Haag
01:30
Boom Boom Du Terre / Druiprek / Real Derek
Doornroosje, Nijmegen
Boris McCutcheon
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Camera / Datashock / Faust
Paradiso, Amsterdam
Casey Lowry
Melkweg, Amsterdam
23:00
Damndamy / fflean / ZENO
Merleyn, Nijmegen
20:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:15
Freek de Jonge - De Canon
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Garrett T. Capps
Paradiso, Amsterdam
21:00
Hofman Live: Molino
Hofman, Utrecht
Inhaler
Rotown, Rotterdam
John Cleese
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Juiceboxxx
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
Kaiserr
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Lust For Youth
Paradiso, Amsterdam
20:00
Magnapop
CC De Markthallen, Herk-de-Stad
Muse
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:45
Niklas Paschburg
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Pile
V11, Rotterdam
20:30
Pip Blom
Hedon, Zwolle
19:00
Quiz'M
013, Tilburg
Sara Kroos - Verte
Het Klooster, Woerden
23:00
The Stroppies
Vera, Groningen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
together PANGEA
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Tubular Tribute
P3, Purmerend
20:00
Wende’s Kaleidoscoop
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
vrijdag 13 september 2019
20:30
A Tribute To Radiohead
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:30
Abba Gold
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
André Kuipers en Kamerata String Orchestra
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:30
Ayreon
013, Tilburg
Babe Rainbow
EKKO, Utrecht
20:00
Barrelhouse
P60, Amstelveen
15:00
Bloodshed Fest
Effenaar, Eindhoven
20:30
Boris McCutcheon
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Chris Cain
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Collin Hoeve
Luxor Live, Arnhem
21:00
De Hûnekop
Het Bolwerk, Sneek
19:00
DevilDriver
Trix, Antwerpen
20:00
Dope Lemon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Agora Theater Lelystad, Lelystad
17:30
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Eerie Wanda / Steve French / The Avonden
Altstadt, Eindhoven
21:00
Eric Vloeimans / Frank Woeste
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Fanfare Bereden Wapens
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Freek de Jonge - De Canon
Theater De Veste, Delft
22:30
G.O.H.
Maloe Melo, Amsterdam
20:00
H6
Forum Theater, Sittard
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ice Nine Kills
Melkweg, Amsterdam
Into the Wild Festival
Bostheater Ommen, Ommen