Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Concertgebouw
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
19:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
ACU
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
La Madeleine
Brussel
Mezz
Breda
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
DNK
Assen
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Garage Amsterdam
Amsterdam-Zuidoost
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Zaantheater
Zaandam
20:00
Cultuurpodium De Speelplaats
Ysselsteyn
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Spirit of 66
Verviers
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
dinsdag 19 maart 2019
Boris / Jennie Lena / Noord Nederlands Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
David Nance
Cinetol, Amsterdam
Poets of the Fall
Melkweg, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Thomas Acda - Motel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 20 maart 2019
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Fresku - Voordat het te laat is
Zaantheater, Zaandam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Klooster, Woerden
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
19:00
Black Cat Biscuit
Spirit of 66, Verviers
20:15
Clean Pete - Afblijven
De Maaspoort, Venlo
20:00
Leer luisteren naar Tsjaikovski's Eugen Onegin
De Maaspoort, Venlo
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Schalm, Veldhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Six Strings Sessions XL
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jaakko Eino Kalevi
EKKO, Utrecht
20:30
Mammal Hands
TivoliVredenburg, Utrecht
Matt Andersen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
David Nance
ACU, Utrecht
20:15
Thomas Acda - Motel
Markant Uden, Uden
20:00
Anita Janssen / Tosca Niterink - Klimmen naar Kruishoogte
Markant Uden, Uden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
Romy Monteiro
Scheldetheater, Terneuzen
Arie & Silvester - Wie?!
De Meenthe, Steenwijk
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Walhalla, Rotterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Het Depot, Leuven
20:30
Lakshmi - Adem
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Nederlands Kamerkoor - Vergeten
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Nederlands Kamerkoor - Vergeten
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Cpunt Theater, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sonata Arctica / Witherfall
Patronaat, Haarlem
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Goudse Schouwburg, Gouda
De Partizanen - Het leven an sich
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nicki Minaj
Rockhal, Esch zur Alzette
00:00
The Bootleg Sixties
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Windhand + Grime
Effenaar, Eindhoven
20:30
Jennie Lena
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Habib Koité & Bamada
Paard, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jess Glynne
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Gaëtan Roussel
La Madeleine, Brussel
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Mezz, Breda
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
DNK, Assen
19:30
Bass Drum Of Death
Trix, Antwerpen
20:30
slowthai
Garage Amsterdam, Amsterdam-Zuidoost
20:30
Mashrou 'Leila
Tolhuistuin, Amsterdam
Trombone Shorty
Paradiso, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
19:30
Martin Solveig
Melkweg, Amsterdam
19:00
Teitur
Tolhuistuin, Amsterdam
18:00
KOMODO
Melkweg, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yentl en de Boer - Magie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Emilio Guzman - Kom dan!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Capsize / Holding Absence
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Erg Heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 21 maart 2019
20:30
Son Mieux
Hedon, Zwolle
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Lakshmi - Adem
De Poorterij, Zaltbommel
De Partizanen - Het leven an sich
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jodymoon
Cultuurpodium De Speelplaats, Ysselsteyn
Ruben Hein
Het Klooster, Woerden
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Church of Cash
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Amazing Stroopwafels - Hiero
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Daran
Spirit of 66, Verviers
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Lil Xan
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Teitur
TivoliVredenburg, Utrecht
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht