Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Theater Hofpoort
Coevorden
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Botanique
Brussel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Bimhuis
Amsterdam
Het Depot
Leuven
12:30
Theater Concordia
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Wilminktheater
Enschede
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater het Hof
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:30
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Sneek
Sneek
Theater Ins Blau
Leiden
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
LOLA050
Groningen
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Rex
Mol
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Paardcafe
Den Haag
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Luxor Live
Arnhem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Stuk
Leuven
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
ACU
Utrecht
18:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zondag 18 maart 2018
Asaf Avidan
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Arzbach, Brunt & Smit
Theater Hofpoort, Coevorden
15:00
Another Sonic Boom
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Adam French / Jacob Banks
Doornroosje, Nijmegen
maandag 19 maart 2018
20:00
Waka Flocka Flame
Botanique, Brussel
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
S.Pri Noir / Sneazzy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Laibach
Melkweg, Amsterdam
20:00
Guitar Wolf
Paard, Den Haag
20:00
Gregory Porter / Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Diana Jones
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Damien Jurado
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
BIMLAB 33
Bimhuis, Amsterdam
Asaf Avidan
Het Depot, Leuven
12:30
Arzbach, Brunt & Smit
Theater Concordia, Enschede
dinsdag 20 maart 2018
20:00
Zonder verdoving
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maaspoort, Venlo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Thirty Seconds to Mars
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Johnny Cash Roadshow
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Speeldoos, Baarn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nick & Simon
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Het Klooster, Woerden
Lebbis - De Bovengrens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Karel J. Schepers
Hedon, Zwolle
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jacob Banks
Melkweg, Amsterdam
20:30
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Wilminktheater, Enschede
Herman van Veen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Heaven Shall Burn
TivoliVredenburg, Utrecht
Greta van Fleet
Doornroosje, Nijmegen
Gregory Porter / Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Common Kings
Luxor Live, Arnhem
20:30
Chris Cheek / Wild Man Conspiracy
Theater het Hof, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Ardemus Saxofoonkwartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Arborist met Dolf Jansen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Alex Lahey
Botanique, Brussel
woensdag 21 maart 2018
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
Thirty Seconds to Mars
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Thirty Seconds to Mars
Lotto Arena, Antwerpen
The Naked Sweat Drips
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Bootleg Sixties
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Stef Bos - Kern
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Songs from the Laurel/ Canyon
't Rozenknopje, Eindhoven
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Sneek, Sneek
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ins Blau, Leiden
21:00
Raw Flowers
Burgerweeshuis, Deventer
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mila J
Bitterzoet, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Maestro Jules onthult Romeo & Julia
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Maaike Ouboter
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Lunchconcert: Enide Lebrocquy
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Live at Lola: DEE Cracks + Sun-O-Bathers
LOLA050, Groningen
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultura, Ede
Leonie Meijer - Bella Italia
Schouwburg Rex, Mol
Lebbis - De Bovengrens
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
L.A. Salami
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Karsu
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Johan Goossens - Vlam
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Jerome Hol Trio
Paardcafe, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Ida Nielsen Band
Luxor Live, Arnhem
Herman van Veen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Greta van Fleet
Melkweg, Amsterdam
Gregory Porter / Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
22:00
Gold / Necro Deathmort
Merleyn, Nijmegen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Gaspard Bos / Linde Schöne
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater aan de Schie, Schiedam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Kolk, Assen
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Venray, Venray
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Daniel Docherty
Rotown, Rotterdam
20:00
Damien Jurado
Stuk, Leuven
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Alex Lahey
ACU, Utrecht
18:00
Abdelhadi Baaddi
Theater Zuidplein, Rotterdam
donderdag 22 maart 2018
20:00
Zonder verdoving
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater PePijn, Den Haag