Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
013
Tilburg
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Paradiso
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
19:00
Grenswerk
Venlo
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
16:00
Baroeg
Rotterdam
21:45
Manifesto
Hoorn
19:15
Effenaar
Eindhoven
17:30
The Curve
Echt
Melkweg
Amsterdam
De Bosuil
Weert
15:30
dB's
Utrecht
20:00
De Kreun
Kortrijk
16:00
Dynamo
Eindhoven
Bibelot
Dordrecht
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
013
Tilburg
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
013
Tilburg
013
Tilburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Willemeen
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Proeflokaal Goesting
Venray
20:00
Grenswerk
Venlo
22:00
Merleyn
Nijmegen
Duycker
Hoofddorp
20:00
Vera
Groningen
Mezz
Breda
20:00
Willemeen
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Het Bolwerk
Sneek
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:30
Duycker
Hoofddorp
Vera
Groningen
20:00
Podium 't Beest
Goes
Melkweg
Amsterdam
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
18:00
dB's
Utrecht
De Helling
Utrecht
013
Tilburg
20:30
Corneel
Lelystad
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Podium Hardenberg
Hardenberg
20:00
The Jack
Eindhoven
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
15:00
Iduna
Drachten
Gigant
Apeldoorn
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
De Pul
Uden
16:00
Vorstin
Hilversum
19:00
Iduna
Drachten
16:00
Paard
Den Haag
19:00
Winston
Amsterdam
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:30
Metropool
Hengelo
19:45
Dynamo
Eindhoven
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Stathe
Utrecht
013
Tilburg
21:00
Vera
Groningen
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Winston
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
woensdag 07 juni 2017
Simple Plan
013, Tilburg
Passenger
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Coke Bust / Tarantino
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Lookapony
Burgerweeshuis, Deventer
Sounds of Change Benefietconcert
Paradiso, Amsterdam
donderdag 08 juni 2017
21:00
The Black Cult
Cul de Sac, Tilburg
21:00
The Perfect Tool
Nieuwe Nor, Heerlen
vrijdag 09 juni 2017
19:00
Cliteater / Collision / Exhumed / Rectal Smegma
Grenswerk, Venlo
22:00
Gruppo Di Pawlowski
Merleyn, Nijmegen
20:30
Exist Immortal / Extremities / Textures
De Spot, Middelburg
20:00
Anneke van Giersbergen's VUUR
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Bang Bang Bazooka
Altstadt, Eindhoven
21:00
DeWolff
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
I Against I / Steele Justice / March
Mezz, Breda
20:00
The Perfect Tool
Mezz, Breda
20:00
Hanson
Trix, Antwerpen
20:00
All We Are
Bitterzoet, Amsterdam
zaterdag 10 juni 2017
20:15
Tigre Blanco
Theater de Schalm, Veldhoven
Good Charlotte
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Perfect Tool
Het Bolwerk, Sneek
16:00
Blokhut Live: Hirax / Kill Ritual / Parris / Raven
Baroeg, Rotterdam
21:45
King of the World
Manifesto, Hoorn
19:15
The 101's (album release show)
Effenaar, Eindhoven
17:30
Black Label / Collision / Deadalus / Defeated Decade / Endeavour
The Curve, Echt
Amanda Palmer
Melkweg, Amsterdam
zondag 11 juni 2017
The Perfect Tool
De Bosuil, Weert
15:30
Häxxan / Robbing Banks / Surf Curse
dB's, Utrecht
20:00
Alt-J
De Kreun, Kortrijk
16:00
Metal Church + support
Dynamo, Eindhoven
Epica
Bibelot, Dordrecht
Good Charlotte
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
The Living End
Melkweg, Amsterdam
maandag 12 juni 2017
Alt-J
013, Tilburg
Five Finger Death Punch
013, Tilburg
Green Day
Rockhal, Esch zur Alzette
dinsdag 13 juni 2017
20:00
Slayer
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Rob Zombie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Minus The Bear
Paradiso, Amsterdam
20:00
DevilDriver
Podium Victorie, Alkmaar
woensdag 14 juni 2017
Marky Ramone
013, Tilburg
Primus
013, Tilburg
22:00
The Wooden Sky
Merleyn, Nijmegen
Baroness
Effenaar, Eindhoven
20:00
LEFTOVER CRACK (USA) + O.D. KIDS
Willemeen, Arnhem
19:30
Bongripper / Integrity / Primitive Man / Seven Sisters Of Sleep
Luxor Live, Arnhem
Nothing But Thieves
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Slydigs
Paradiso, Amsterdam
Dinosaur Jr.
Paradiso, Amsterdam
donderdag 15 juni 2017
Hallo Venray
Proeflokaal Goesting, Venray
20:00
Bazzookas
Grenswerk, Venlo
22:00
Slydigs
Merleyn, Nijmegen
The Perfect Tool
Duycker, Hoofddorp
20:00
The Courtneys
Vera, Groningen
Sólstafir
Mezz, Breda
20:00
ROTTING CHRIST (GR) + SVART CROWN (FR)
Willemeen, Arnhem
Primal Scream
Melkweg, Amsterdam
vrijdag 16 juni 2017
20:00
Phil Haley & his Comments
dB's, Utrecht
The Boxer Rebellion
Het Bolwerk, Sneek
19:45
DeWolff
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Perfect Tool
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Gyga On Tour
Duycker, Hoofddorp
21:30
Marky Ramone's Blitzkrieg
Duycker, Hoofddorp
Cloud Nothings
Vera, Groningen
20:00
King of the World
Podium 't Beest, Goes
Coheed & Cambria
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 17 juni 2017
22:00
Midzomernacht
Timboektoe, Velsen-Noord
18:00
Big Hare / Plan Kruutntoone / Stillwave / Sven Agaath / The Fire Harve
dB's, Utrecht
Sólstafir
De Helling, Utrecht
Evanescence
013, Tilburg
20:30
Def Americans
Corneel, Lelystad
20:00
Exhumed
Metropool, Hengelo
21:00
Focus / Leif de Leeuw Band
Podium Hardenberg, Hardenberg
20:00
Life`s Electric
The Jack, Eindhoven
Blaudzun
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
15:00
Death over Drachten - Altar / Distillator / Rotting Christ
Iduna, Drachten
Rats On Rafts/De Kift
Gigant, Apeldoorn
20:15
The Perfect Tool
Podium Victorie, Alkmaar
zondag 18 juni 2017
20:15
The Perfect Tool
De Pul, Uden
16:00
Leif de Leeuw Band
Vorstin, Hilversum
19:00
Monster Magnet
Iduna, Drachten
16:00
Exhumed
Paard, Den Haag
19:00
Young Kings (UK) / My only (UK) / Dock 83
Winston, Amsterdam
maandag 19 juni 2017
Five Finger Death Punch
013, Tilburg
The 1975
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 20 juni 2017
Kvelertak
De Helling, Utrecht
20:30
DevilDriver
Metropool, Hengelo
19:45
Suicide Silence + Inferum + I Die You're Dead
Dynamo, Eindhoven
20:00
Linkin Park
Ziggo Dome, Amsterdam
woensdag 21 juni 2017
20:30
Lookapony
Stathe, Utrecht
Slayer
013, Tilburg
21:00
Bob Wayne
Vera, Groningen
Why?
Paradiso, Amsterdam
donderdag 22 juni 2017
Blue Öyster Cult / Queensryche
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bob Wayne
Duycker, Hoofddorp
20:00
Me first and the Gimme Gimmes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Kitty, Daisy & Lewis (UK)
Winston, Amsterdam
vrijdag 23 juni 2017
21:00
Altar
Little Devil, Tilburg
Anathema
Doornroosje, Nijmegen
20:30
The Ten Bells
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
DR.Q's: BandBQ
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard