Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
De Meulvliet
Tholen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Luxor Live
Arnhem
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Bosuil
Weert
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
P60
Amstelveen
Werftheater
Utrecht
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Victorie
Alkmaar
Hedon
Zwolle
Atak
Enschede
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Paradiso
Amsterdam
De Pul
Uden
So What!
Gouda
Rotown
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
Gigant
Apeldoorn
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Roepaen
Ottersum
Taverne
Bergen
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Victorie
Alkmaar
21:00
Mezz
Breda
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:30
De Zwerver
Oostende
22:00
De Brakke Grond
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
23:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
MC Theater
Amsterdam
20:30
Poppodium Apollo
Emmen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
De Peppel
Zeist
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
013
Tilburg
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Duycker
Hoofddorp
A9 studios
Uitgeest
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Holstohus
Olst
vrijdag 23 januari 2015
20:00
Typhoon
Metropool, Hengelo
20:00
Wallace Vanborn + BlackBoxRed + Abdomen
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
De Meulvliet, Tholen
20:00
Eva Crutzen - Bankzitten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
DJ Hardwell
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
BOWE + Jurgen Rijkers
Luxor Live, Arnhem
Afterpartees
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:00
I Declare War / Within The Ruins
Patronaat, Haarlem
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
De Speeldoos, Vught
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Abysmal Darkening + 3
Little Devil, Tilburg
20:00
Remember Phil and Gary
De Bosuil, Weert
Joris Linssen & caramba
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
New Cool Collective
Hedon, Zwolle
20:00
Cabaretteketet
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Uk Subs • Tv Smith • Blok 1a
Iduna, Drachten
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Bettie Serveert
P60, Amstelveen
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Werftheater, Utrecht
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Shirma Rouse
Paard, Den Haag
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Het Veur Theater, Leidschendam
TenTemPiés
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Papenstraattheater, Zwolle
Stef Bos
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Memphis Maniacs
Victorie, Alkmaar
Vandenberg's Moonkings
Hedon, Zwolle
Blaudzun
Atak, Enschede
20:00
Nofx en Trossen Los
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Kraftwerk
Paradiso, Amsterdam
DeWolff + Scrappy Tapes
De Pul, Uden
Harry Sacksioni
So What!, Gouda
Andy Burrows
Rotown, Rotterdam
Vrienden Van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:30
Kraantje Pappie / Fata
Bibelot, Dordrecht
De Staat
Gigant, Apeldoorn
Interpol
Heineken Music Hall, Amsterdam
zaterdag 24 januari 2015
20:00
The Black Marble Selection
The BOX, Hilvarenbeek
20:00
Anaal Nathrakh / Emeth / Length Of Time
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lach het weg
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Spant!, Bussum
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Raìces Cubanas
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Marc Marie Huijbregts | Florissant (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Blunt / Miscall / PULSE-Music / Sunburn
Het Podium, Hoogeveen
20:00
The Cool Quest
Grenswerk, Venlo
20:00
Frank van Pamelen - Complot
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Piepschuim - Recept
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (try-out)
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Belle Perez / Jean Bosco Safari / Sandra Kim
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Myles Sanko
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Schudden - Perrongeluk
Diligentia, Den Haag
20:00
Pink Flod-Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Daniël Arends
Taverne, Bergen
20:00
JazzLab: Cool Dawn - Baritone Summit
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Alex Goot
De Helling, Utrecht
20:15
Stef Bos
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Hydrogen Sea + Lemontrip + capcap... cap
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Patatje Metal / Spiders From Mark
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Afterpartees
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Kraantje Pappie
Victorie, Alkmaar
21:00
Kayleigh Leith
Mezz, Breda
21:00
Scare The Bear / Wave Zero
De Bakkerij, Castricum
21:00
Deep & the Dudes
Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:30
The Ghost And You
De Zwerver, Oostende
22:00
Sonic Soirée #31: Joy Wellboy / David Douglas / Stavroz
De Brakke Grond, Amsterdam
22:00
Khalif Wailin’ Walter
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
23:00
90'S NOW
Gigant, Apeldoorn
20:30
Supertrawler EP Release
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
MC Theater, Amsterdam
20:30
Classic Album Night: Creedence Clearwater Revival
Poppodium Apollo, Emmen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (try-out)
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Theater De Omval, Diemen
20:30
Grant-Lee Philips / Howe Gelb
De Peppel, Zeist
20:30
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Werftheater, Utrecht
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Stef Classens
013, Tilburg
20:30
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Barrelhouse
Duycker, Hoofddorp
Hollandaise: Gerard Joling / Glennis Grace
A9 studios, Uitgeest
Hans Liberg - ATTACCA
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Interpol
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Oeloek - Prille Roest
Holstohus, Olst