Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
Area 51 Skatepark
Eindhoven
Atak
Enschede
20:00
De Skâns
Gorredijk
So What!
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
23:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:30
Nut Departement Makkum
Makkum
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:30
Lux
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:30
Groene Engel
Oss
21:30
P3
Purmerend
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Hoftheater
Raalte
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Rotown
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
De Meulvliet
Tholen
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Hall Of Fame
Tilburg
De Pul
Uden
21:00
De Helling
Utrecht
20:45
De Kargadoor
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Werftheater
Utrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Speeldoos
Vught
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
't Bierhuys
Woerden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Victorie
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
19:30
De Meester
Almere
20:00
P60
Amstelveen
22:00
De Brakke Grond
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
MC Theater
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
vrijdag 23 januari 2015
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Cabaretteketet
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Rayen Panday - Vrijspraak
Diligentia, Den Haag
Stef Bos
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Case Mayfield
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Shirma Rouse
Paard, Den Haag
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Akwasi
Burgerweeshuis, Deventer
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
Jo Harman
Bibelot, Dordrecht
Kraantje Pappie / Fata
Bibelot, Dordrecht
20:00
Blues & Beyond: Woodstock Tribute Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Uk Subs • Tv Smith • Blok 1a
Iduna, Drachten
Afterpartees
Area 51 Skatepark, Eindhoven
Blaudzun
Atak, Enschede
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
De Skâns, Gorredijk
Harry Sacksioni
So What!, Gouda
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
VERA Gypsy Fest met: Trikosis + HoppaH! + Grassmoawer + Pushin Wood So
Vera, Groningen
20:30
Stevie Ann
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Band On Stage Support Tour: Lightwires / Pavlov / Munks
Patronaat, Haarlem
20:00
I Declare War / Within The Ruins
Patronaat, Haarlem
Henry van Loon | Sluimer
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Brainpower / Jörgen Raymann
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Schudden - Perrongeluk
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
23:00
Singlefeestje
Metropool, Hengelo
20:30
Imperium
Metropool, Hengelo
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Eva Crutzen - Bankzitten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Typhoon
Metropool, Hengelo
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Wallace Vanborn + BlackBoxRed + Abdomen
Podium Asteriks, Leeuwarden
TenTemPiés
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Lach het weg
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Nut Departement Makkum, Makkum
22:00
Bombita's
Xinix, Nieuwendijk
20:30
Lynn Miles
Lux, Nijmegen
20:30
Peter Pan Speedrock
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Nathalie Baartman - Louter
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Howlin' Lou & His Whip Lovers
Nijdrop, Opwijk
20:30
The Nimmo Brothers
Groene Engel, Oss
21:30
Tribute to Neil Young
P3, Purmerend
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Hoftheater, Raalte
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
SplotsZ, Roelofarendsveen
Andy Burrows
Rotown, Rotterdam
Vrienden Van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
19:00
Metal Battle voorronde Zuid-Holland
Baroeg, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Niet Schieten! - Vrouwen Willen Maar Één Ding
De Meulvliet, Tholen
20:00
Anny
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
Abysmal Darkening + 3
Little Devil, Tilburg
19:00
Herder
Hall Of Fame, Tilburg
DeWolff + Scrappy Tapes
De Pul, Uden
21:00
StropStrikkers
De Helling, Utrecht
20:45
KIND / Remco Jacobs
De Kargadoor, Utrecht
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Werftheater, Utrecht
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Werftheater, Utrecht
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
van Beresteyn, Veendam
20:00
Living Room Heroes
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Nofx en Trossen Los
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
De Speeldoos, Vught
20:30
Fernando Lameirinhas
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Raìces Cubanas
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Remember Phil and Gary
De Bosuil, Weert
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Jan Rot
't Bierhuys, Woerden
20:30
Wolf
Boerderij, Zoetermeer
21:00
King of the World
Hedon, Zwolle
Vandenberg's Moonkings
Hedon, Zwolle
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
New Cool Collective
Hedon, Zwolle
zaterdag 24 januari 2015
20:30
Hydrogen Sea + Lemontrip + capcap... cap
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Kraantje Pappie
Victorie, Alkmaar
17:00
Kubus & the Kingpins
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Joris Linssen & caramba
Theater Hof 88, Almelo
19:30
Texas Radio / The Dynamite Blues Band / The Pignose Willy's
De Meester, Almere
20:00
PRSPCT presents Dieselboy
P60, Amstelveen
22:00
Sonic Soirée #31: Joy Wellboy / David Douglas / Stavroz
De Brakke Grond, Amsterdam
21:00
Afterpartees
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Supertrawler EP Release
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
MC Theater, Amsterdam
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Marc Marie Huijbregts | Florissant (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Myles Sanko
North Sea Jazz Club, Amsterdam
DJ Hardwell
Ziggo Dome, Amsterdam