Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Schavuit
Zeist
20:00
De Kreun
Kortrijk
21:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Botanique
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
01:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Taverne
Bergen
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Odeon
Veldhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Musis
Arnhem
21:00
Mezz
Breda
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
Grote Markt
Haarlem
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Reehorst
Ede
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Onderbroek
Nijmegen
20:00
De Kattendans
Bergeijk
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
013
Tilburg
20:00
Zaantheater
Zaandam
22:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:15
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vorstin
Hilversum
Vera
Groningen
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
woensdag 17 december 2014
De Kift
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Comedy Inc.
De Schavuit, Zeist
20:00
Wallace Vanborn
De Kreun, Kortrijk
21:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Koorpresentatie o.l.v. Carmen Gomes
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Simone Honijk, Thijs Cupen, Thomas W. Andersen
De Badcuyp, Amsterdam
20:30
Stef Bos
Chassé Theater, Breda
20:00
Jennah Bell
Cafe D’n Ingel, Thorn
21:00
El Drifte
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
YELLE
Botanique, Brussel
The Sirens ft Anneke van Giersbergen, Liv Kristine & Kari Rueslåtten
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Tuur Moens
BIRD, Rotterdam
donderdag 18 december 2014
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Wilminktheater, Enschede
20:00
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Van Dik Hout
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Cesar Zuiderwijk: Drummoires
Vera, Groningen
19:30
At The Gates / Morbus Chron / Triptykon
Trix, Antwerpen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Toomler Theater, Amsterdam
01:00
Gorgon City
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Sandra van Nieuwland
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Marjolijn van Kooten - In principe wel
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Theater De Storm, Winterswijk
Hadewych Minis
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater de Mythe, Goes
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Nits - NITS?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Comedyclub Bergen
Taverne, Bergen
20:30
Atlantic Attraction
SuperMarkt, Den Haag
20:30
Max van den Burg - Amok
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
Schouwburg Venray, Venray
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fernando Lameirinhas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jaap Boots: "Mijn leven in de fast-lane van de popmuziek" (DONDER-DA
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:30
Speelman & Speelman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:30
Reindier
Paradiso, Amsterdam
20:00
Taymir
Paradiso, Amsterdam
dEUS
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Rick de Leeuw
Odeon, Veldhoven
20:15
Blue Night Concerts: New Cool Collective
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen
Musis, Arnhem
21:00
The Fauns
Mezz, Breda
Meshuggah
Melkweg, Amsterdam
20:30
Karsu Dönmez | From New York to Istanbul
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Meervaart, Amsterdam
20:15
Cabarestafette
Meervaart, Amsterdam
21:00
De Kift
Luxor Live, Arnhem
20:30
Donnerwetter
Luxor Live, Arnhem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Popquiz: Britse Muziek
Iduna, Drachten
Ben Howard
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
How to throw a Christmas party
Hedon, Zwolle
The Doors Alive
Hedon, Zwolle
20:30
Comedy Inc.
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
Hozier
Grote Markt, Haarlem
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Saint Pepsi
EKKO, Utrecht
20:15
Novastar
Effenaar, Eindhoven
Jett Rebel
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Recept
De Reehorst, Ede
Lucky Fonz III
De Oosterpoort, Groningen
20:00
John Coffey
De Onderbroek, Nijmegen
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Thomas Baggerman Trio invites Frits Landesbergen
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Danny van Kessel, Glenn Gaddum e.a.
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Stef Bos
Capitole, Gent
Hans Liberg - ATTACCA
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Nathalie Baartman - Louter
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
YELLE
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Mark de Jong
BIRD, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Pieter Embrechts
30CC/Schouwburg, Leuven
Blaudzun
013, Tilburg
vrijdag 19 december 2014
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Zaantheater, Zaandam
22:00
Ficky Stingers
Xinix, Nieuwendijk
21:00
IX / Reindier
Winston, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Wilminktheater, Enschede
20:15
Challenger
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
The Phantom Four
Vorstin, Hilversum
De Kift
Vera, Groningen
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Vreemd Wild
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Matiss Cudars Quartet / Yuri Honing
TivoliVredenburg, Utrecht