Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Iduna
Drachten
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Heineken Music Hall
Amsterdam
013
Tilburg
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:30
Vera
Groningen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:30
Taverne
Bergen
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
01:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Hedon
Zwolle
Grote Markt
Haarlem
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Wilminktheater
Enschede
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Onderbroek
Nijmegen
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Melkweg
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Reehorst
Ede
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Iduna
Drachten
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Odeon
Veldhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Capitole
Gent
20:00
Paradiso
Amsterdam
Hedon
Zwolle
21:00
Mezz
Breda
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Musis
Arnhem
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
P3
Purmerend
20:00
Nederland Drie
Wateringen
21:15
013
Tilburg
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
23:00
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paradox
Tilburg
woensdag 17 december 2014
20:00
Simone Honijk, Thijs Cupen, Thomas W. Andersen
De Badcuyp, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Parktheater, Eindhoven
20:30
Stef Bos
Chassé Theater, Breda
20:00
Syb van der Ploeg en Gé Reinders
Iduna, Drachten
22:00
The Fauns
Paradiso, Amsterdam
20:15
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
The Sirens ft Anneke van Giersbergen, Liv Kristine & Kari Rueslåtten
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater De Lievekamp, Oss
22:00
Tuur Moens
BIRD, Rotterdam
20:00
Wallace Vanborn
De Kreun, Kortrijk
20:00
YELLE
Botanique, Brussel
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Schouwburg Het Park, Hoorn
donderdag 18 december 2014
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
At The Gates / Morbus Chron / Triptykon
Trix, Antwerpen
20:30
Atlantic Attraction
SuperMarkt, Den Haag
Ben Howard
Heineken Music Hall, Amsterdam
Blaudzun
013, Tilburg
20:15
Blue Night Concerts: New Cool Collective
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Cabarestafette
Meervaart, Amsterdam
19:30
Cesar Zuiderwijk: Drummoires
Vera, Groningen
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Comedy Inc.
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:30
Comedyclub Bergen
Taverne, Bergen
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Danny van Kessel, Glenn Gaddum e.a.
De Badcuyp, Amsterdam
21:00
De Kift
Luxor Live, Arnhem
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Lochem, Lochem
dEUS
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Donnerwetter
Luxor Live, Arnhem
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Fernando Lameirinhas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
Schouwburg Venray, Venray
01:00
Gorgon City
Tolhuistuin, Amsterdam
Hadewych Minis
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Liberg - ATTACCA
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
How to throw a Christmas party
Hedon, Zwolle
Hozier
Grote Markt, Haarlem
20:00
Jaap Boots: "Mijn leven in de fast-lane van de popmuziek" (DONDER-DA
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Meervaart, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Wilminktheater, Enschede
Jett Rebel
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
John Coffey
De Onderbroek, Nijmegen
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Karsu Dönmez | From New York to Istanbul
Meervaart, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lucky Fonz III
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Marjolijn van Kooten - In principe wel
Theater PePijn, Den Haag
22:00
Mark de Jong
BIRD, Rotterdam
20:30
Max van den Burg - Amok
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Meshuggah
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nathalie Baartman - Louter
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Nits - NITS?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Novastar
Effenaar, Eindhoven
20:00
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Piepschuim - Recept
De Reehorst, Ede
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Pieter Embrechts
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Popquiz: Britse Muziek
Iduna, Drachten
23:30
Reindier
Paradiso, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Toomler Theater, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater de Mythe, Goes
20:30
Rick de Leeuw
Odeon, Veldhoven
20:30
Saint Pepsi
EKKO, Utrecht
20:15
Sandra van Nieuwland
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Speelman & Speelman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Stef Bos
Capitole, Gent
20:00
Taymir
Paradiso, Amsterdam
The Doors Alive
Hedon, Zwolle
21:00
The Fauns
Mezz, Breda
21:00
Thomas Baggerman Trio invites Frits Landesbergen
De Badcuyp, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Van Dik Hout
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen
Musis, Arnhem
YELLE
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
vrijdag 19 december 2014
20:15
3JS - Acoustic Christmas
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Absolute Bowie (UK)
P3, Purmerend
20:00
All Stars Project / Axenzion / Sarless
Nederland Drie, Wateringen
21:15
Amsterdam Klezmer Band XXL
013, Tilburg
21:00
Ares - Road Trip Tour
Hedon, Zwolle
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Oude Luxor Theater, Rotterdam
23:00
Atlantic Attraction / Gifter
Ndrgrnd (Underground), Nijmegen
Ben Howard
Heineken Music Hall, Amsterdam
Benjamin Herman / Daniel von Piekartz
Paradox, Tilburg