Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Rotown
Rotterdam
21:00
StudioGonz
Gouda
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Artis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:30
BIRD
Rotterdam
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
16:00
Concerto
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Metropool
Hengelo
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Patronaat
Haarlem
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
Winston
Amsterdam
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
13:30
013
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
De Pul
Uden
16:00
De Rode Pimpernel
's-Hertogenbosch
15:00
Doornroosje
Nijmegen
Iduna
Drachten
14:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
21:00
Noorderlicht
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
Rotown
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Cafe Heuvelzicht
Essen
22:00
De Splinter
Venlo
19:30
Little Devil
Tilburg
Lucky
Rijssen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
Boerderij
Zoetermeer
16:30
Concerto
Amsterdam
21:00
dB's
Utrecht
De Bosuil
Weert
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Hedon
Zwolle
21:30
Hofman
Utrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
Serah Artisan
Zaandam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
22:00
Café De Speeltuin
Breda
21:00
Club Vibes
Rotterdam
20:30
dB's
Utrecht
Hedon
Zwolle
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Little Devil
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
12:00
Roepaen
Ottersum
21:00
StudioGonz
Gouda
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Vera
Groningen
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
20:00
Artis
Amsterdam
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
De Bakkerij
Castricum
22:00
De Fles
Spijkenisse
vrijdag 04 juli 2014
22:00
Palenke SoulTribe
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mayra Andrade
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Delta Bombers
Patronaat, Haarlem
21:30
Deke Dickerson & the Eccofonics / The Ragtime Wranglers
Rotown, Rotterdam
21:00
Tantrum
StudioGonz, Gouda
20:30
The Crimson Projekct
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Andy's Birthday Banger - Vox Von Braun + Reverse Cowgirls + Rock-'N-
Vera, Groningen
zaterdag 05 juli 2014
20:00
ZOOmeravond: Typhoon
Artis, Amsterdam
Stream of Passion
Bibelot, Dordrecht
20:30
Han Litz Group
BIRD, Rotterdam
23:00
HITSIG
Burgerweeshuis, Deventer
16:00
The Black Marble Selection
Concerto, Amsterdam
Eels
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Valerie June
De Oosterpoort, Groningen
15:00
ParkVibes Dance: Damyen + Demarcation e.a.
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Planet Rose
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Pro-Pain
Metropool, Hengelo
22:00
Ben Miller Band
Paradiso, Amsterdam
20:30
Les Claypool`s Duo De Twang
Paradiso, Amsterdam
19:00
Herman Brood Academy on Tour: The Silverfaces
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Crimson Projekct
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
The Cosmic Dead (UK)
Patronaat, Haarlem
16:30
Circus Debre Birhan
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Black Pus
Vera, Groningen
21:00
Jeru the Damaja
Winston, Amsterdam
zondag 06 juli 2014
15:00
Minor Giant
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
13:30
Woo Hah!
013, Tilburg
20:00
Grindcore/Crust
dB's, Utrecht
21:00
Blue Rice Hit it & Quit it Concert
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Sunday Night Jazz met Wirtz/Kesselaar/Kalf
De Badcuyp, Amsterdam
15:00
Guitar Academy Studentenpodium
De Badcuyp, Amsterdam
15:00
Feeling Good
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Sebastian Bach (Skid Row)
De Bosuil, Weert
Heaven & Earth
De Pul, Uden
16:00
Lemon (NL)
De Rode Pimpernel, 's-Hertogenbosch
15:00
ParkVibes Live: Eseu Palaloi + Pulau Seribu e.a.
Doornroosje, Nijmegen
Popcity 2014
Iduna, Drachten
14:00
Luxor Live & Roofgarden Arnhem: Verrassing!
Luxor Live, Arnhem
20:00
Nooduitgang: Jonas David / Novack
Meervaart, Amsterdam
20:00
G-Eazy
Melkweg, Amsterdam
16:30
La Très Illustre Compagnie Du Chat Noir Terrasconcert
Mezz, Breda
21:00
Gosto
Noorderlicht, Amsterdam
20:00
The Silverfaces
Paard, Den Haag
20:00
Valerie June
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nervana (USA)
Patronaat, Haarlem
Metropolis Afterparty ft Reignwolf
Rotown, Rotterdam
20:00
Jonny Lang
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 07 juli 2014
21:00
Doghouse Rose
Cafe Heuvelzicht, Essen
22:00
Back To The 90's: Alternative II: Five Horizons / Nervana
De Splinter, Venlo
19:30
Nunslaughter
Little Devil, Tilburg
JeBroer
Lucky, Rijssen
20:00
The Last Internationale
Melkweg, Amsterdam
Anthrax
Patronaat, Haarlem
20:15
Julia Holter
TivoliVredenburg, Utrecht
Nas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Parquet Courts + Lookapony
Vera, Groningen
dinsdag 08 juli 2014
20:30
Julian Velard
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Dinerconcert met: Amsterdam Saints
De Badcuyp, Amsterdam
Gov't Mule
Melkweg, Amsterdam
The Sonics
Melkweg, Amsterdam
Liza Minnelli
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Tony Joe White
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Blank Realm / Sleigh Bells / Superfood
Tolhuistuin, Amsterdam
woensdag 09 juli 2014
20:00
Dinerconcet met: Dad or Alive
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Everlast
Luxor Live, Arnhem
20:00
A$AP Ferg
Melkweg, Amsterdam
20:30
Marc Broussard
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Blank Realm
Vera, Groningen
donderdag 10 juli 2014
Paul Carrack + support Julian Velard
Boerderij, Zoetermeer
16:30
Oscar and the Wolf
Concerto, Amsterdam
21:00
Daddy Long Legs
dB's, Utrecht
Venice presents: Pine Mountain Logs
De Bosuil, Weert
20:00
Marc Broussard
De Oosterpoort, Groningen
Nick Oliveri
Hedon, Zwolle
21:30
Bird on the Wire
Hofman, Utrecht
20:30
Super Natural Selection
Luxor Live, Arnhem
19:00
Only Crime
Melkweg, Amsterdam
20:30
Issac Delgado y Orquesta
Paradiso, Amsterdam
Sven Hammond Soul
Rotown, Rotterdam
Larkin Poe
Serah Artisan, Zaandam
20:30
Grasshopper / Jonathan
Tolhuistuin, Amsterdam
vrijdag 11 juli 2014
20:00
Only Crime
013, Tilburg
22:00
Friday On The Rocks
Café De Speeltuin, Breda
21:00
The Hearted
Club Vibes, Rotterdam
20:30
Footprints in the void
dB's, Utrecht
Paul Carrack
Hedon, Zwolle
21:00
Friends of the Family / Rave van Fortuin
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
MegasetH The Dutch Tribute To MegadetH
Little Devil, Tilburg
Kataklysm + Deem Index + Dead Man's Walk
Luxor Live, Arnhem
19:30
FuckFace Unstoppable
Melkweg, Amsterdam
12:00
Graefenthal
Roepaen, Ottersum
21:00
Hz Electric / S.H.U.R.T.
StudioGonz, Gouda
André Rieu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Eyes Wide Shut met Bird on the Wire + Klaralven + Änimal + The New Cri
Vera, Groningen
zaterdag 12 juli 2014
15:00
Adeia / Dimaeon / Mindsoul
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
20:00
ZOOmeravond: MC Fit
Artis, Amsterdam
21:00
Ana RF
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Merals Harem & DJ Ramses Hoppa
De Badcuyp, Amsterdam
21:00
KISS on the Rocks
De Bakkerij, Castricum
22:00
Tumblin' Dice
De Fles, Spijkenisse