Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Sneek
Sneek
C.C. De Schakel
Waregem
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
Vorstin
Hilversum
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cpunt Theater
Hoofddorp
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Melkweg
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Spirit of 66
Verviers
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Harmonie
Leeuwarden
Grenswerk
Venlo
Paleis 12
Brussel
Theater de Bussel
Oosterhout
Effenaar
Eindhoven
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater De Veste
Delft
Scheldetheater
Terneuzen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Perron-3
Rosmalen
Kursaal Oostende
Oostende
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
DeLaMar
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Winsinghhof
Roden
Orangerie
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
De Maaspoort
Venlo
19:30
Mezz
Breda
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Agnietenhof
Tiel
Q-Factory
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
Tolhuistuin
Amsterdam
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Kulturhus
Denekamp
BIRD
Rotterdam
CCXL Theater
Vlissingen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
AFAS Live
Amsterdam
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Simplon
Groningen
Duycker
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Xinix
Nieuwendijk
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Veste
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Reggehof
Goor
Spant!
Bussum
Theater Kulturhus
Borne
Paleis 12
Brussel
De Greef
Lisse
Versuz
Hasselt
C.C. Hasselt
Hasselt
Theater de Kampanje
Den Helder
Patronaat
Haarlem
Bibelot
Dordrecht
De Marktkantine
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Merleyn
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Posthuis Theater
Heerenveen
De Kargadoor
Utrecht
Koninklijk Circus
Brussel
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Theater Sneek
Sneek
De Schalm
Westwoud
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
De Oosterpoort
Groningen
Bibelot
Dordrecht
donderdag 23 april 2020
Rayen Panday - Trigger
Theater Sneek, Sneek
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Schakel, Waregem
René van Meurs - Hunkert
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob Dekay
De Helling, Utrecht
Rootsriders
Vorstin, Hilversum
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ruth Jacott
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Samba Toure
Paradiso, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sara Kroos - Verte
Cpunt Theater, Hoofddorp
Spinvis - In Werkelijkheid
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Stef Bos - Tijd
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Harmonie, Leeuwarden
Sven Ratzke - Where are we now
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sweet Caroline
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Symphonic Rock Night
Melkweg, Amsterdam
The Analogues
Martiniplaza, Groningen
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The Chris Slade Timeline
Spirit of 66, Verviers
The Elvis Concert
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
De Harmonie, Leeuwarden
The Ragtime Rumours
Grenswerk, Venlo
Thomas Bergersen en Nick Phoenix: Two Steps From Hell Live
Paleis 12, Brussel
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Bussel, Oosterhout
Turilli / Lione Rhapsody
Effenaar, Eindhoven
UB40
013, Tilburg
Van der Graaf Generator
Paradiso, Amsterdam
Van Dik Hout
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Martien van Doorne, Deurne
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater De Veste, Delft
Vreemde Kostgangers
Scheldetheater, Terneuzen
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 24 april 2020
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Perron-3, Rosmalen
10CC
Kursaal Oostende, Oostende
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
3J'S
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater Ludens, Voorburg
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater De Winsinghhof, Roden
Anneke van Giersbergen
Orangerie, 's-Hertogenbosch
Anuar - EERLIJK
Posttheater, Arnhem
Awkward I - KYD
De Maaspoort, Venlo
19:30
Baas Van Breda
Mezz, Breda
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Best of... Ton Kas
Agnietenhof, Tiel
Black Bone Nation / Voltage
Q-Factory, Amsterdam
Blackbriar
Luxor Live, Arnhem
Blanks
Paradiso, Amsterdam
Bløf
Wilminktheater, Enschede
Bon Iver
Ziggo Dome, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
S.C.C. De Ruchte, Someren
Celeste (UK)
Tolhuistuin, Amsterdam
Chip taylor
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kulturhus, Denekamp
City of the Sun
BIRD, Rotterdam
Clannad
CCXL Theater, Vlissingen
Claudia de Breij - NU
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Clouseau
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Cristina Branco
TivoliVredenburg, Utrecht
Cry / Wally A$M
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Danny Vera
AFAS Live, Amsterdam
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
De Kraaien
Simplon, Groningen
De Likt
Duycker, Hoofddorp
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Def Americans
Xinix, Nieuwendijk
Della Mae
TivoliVredenburg, Utrecht
Dick Swaab
Theater De Veste, Delft
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Schouwburg de Lawei, Drachten
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
De Reggehof, Goor
Enge Buren - BASTA!
Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Try Out
Theater Kulturhus, Borne
Evanescence / Within Temptation
Paleis 12, Brussel
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
De Greef, Lisse
Fisher
Versuz, Hasselt
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
C.C. Hasselt, Hasselt
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kampanje, Den Helder
Fresku
Patronaat, Haarlem
Glennis Grace
Bibelot, Dordrecht
Glitterbox
De Marktkantine, Amsterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Hof 88, Almelo
Good Morning
Merleyn, Nijmegen
Hadewych Doet De Dames
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Posthuis Theater, Heerenveen
Iris Penning / Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
James Blake
Koninklijk Circus, Brussel
Jan Rot - O Ja!
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Jarry
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Theater Sneek, Sneek
Jason Ringenberg
De Schalm, Westwoud
Javier Guzman - Guzmán
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Jeangu Macrooy
De Oosterpoort, Groningen
Jennie Lena
Bibelot, Dordrecht