Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zik Zak
Ittre
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Versuz
Hasselt
C.C. Hasselt
Hasselt
Patronaat
Haarlem
Simplon
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
De Reggehof
Goor
Capitole
Gent
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Astrant
Ede
De Meerpaal
Dronten
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Kulturhus
Denekamp
Kulturhus
Denekamp
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Hofpoort
Coevorden
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paleis 12
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
Cactus Muziekcentrum
Brugge
19:30
Mezz
Breda
Theater Kulturhus
Borne
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
Cultuurcentrum Asse
Asse
Posttheater
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
Kavka
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
De Marktkantine
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Orangerie
's-Hertogenbosch
Grote Kerk
Zwolle
Dominicanenklooster
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Peppel
Zeist
Figi Theater
Zeist
Het Trefpunt
Warmond
Theater De Leest
Waalwijk
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
vrijdag 24 april 2020
Klone / Ocean Encounters
Zik Zak, Ittre
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Het Park, Hoorn
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
De Likt
Duycker, Hoofddorp
Nederpop All Stars
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Fransse Eijkel - Subtropique
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Percossa - Unplugged
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater 't Speelhuis, Helmond
Oi Va Voi
Nieuwe Nor, Heerlen
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Posthuis Theater, Heerenveen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Fisher
Versuz, Hasselt
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
C.C. Hasselt, Hasselt
Fresku
Patronaat, Haarlem
De Kraaien
Simplon, Groningen
Jeangu Macrooy
De Oosterpoort, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Goudse Schouwburg, Gouda
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Goudse Schouwburg, Gouda
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
De Reggehof, Goor
Nathaniel Rateliff
Capitole, Gent
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Joe Satriani
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Bløf
Wilminktheater, Enschede
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Twilight Force
Effenaar, Eindhoven
Mark Foggo's Skasters
Astrant, Ede
Piano Man Band - speelt Billy Joel & Elton John tribute
De Meerpaal, Dronten
The Bruceband
Iduna, Drachten
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jennie Lena
Bibelot, Dordrecht
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Mrs Hips
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Glennis Grace
Bibelot, Dordrecht
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roosbeef
Burgerweeshuis, Deventer
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Deventer Schouwburg, Deventer
Spinvis - In Werkelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Kulturhus, Denekamp
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kulturhus, Denekamp
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kampanje, Den Helder
Dick Swaab
Theater De Veste, Delft
3J'S
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Nathalie Baartman - Breek
Theater Hofpoort, Coevorden
Jarry
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Hadewych Doet De Dames
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Karin Bloemen - Souvenirs
Spant!, Bussum
Enge Buren - BASTA!
Spant!, Bussum
School Is Cool
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Evanescence / Within Temptation
Paleis 12, Brussel
James Blake
Koninklijk Circus, Brussel
Mooneye
Cactus Muziekcentrum, Brugge
19:30
Baas Van Breda
Mezz, Breda
Eva Crutzen - Try Out
Theater Kulturhus, Borne
Chip taylor
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Sandra van Nieuwland
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Supertrap - Breakfast in America
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rowwen Heze
De Nieuwe Kolk, Assen
Kommil Foo - Oogst
Cultuurcentrum Asse, Asse
Anuar - EERLIJK
Posttheater, Arnhem
Blackbriar
Luxor Live, Arnhem
Yung Nnelg
Gigant, Apeldoorn
Leafs
Kavka, Antwerpen
UB40
De Roma, Antwerpen
Cry / Wally A$M
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
MADE
Melkweg, Amsterdam
Blanks
Paradiso, Amsterdam
Black Bone Nation / Voltage
Q-Factory, Amsterdam
Celeste (UK)
Tolhuistuin, Amsterdam
Glitterbox
De Marktkantine, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DeLaMar, Amsterdam
Danny Vera
AFAS Live, Amsterdam
Bon Iver
Ziggo Dome, Amsterdam
Letz Zep
Melkweg, Amsterdam
Ziggy Alberts
Paradiso, Amsterdam
René van Meurs - Hunkert
De Kleine Komedie, Amsterdam
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stef Bos - Tijd
Flint, Amersfoort
Jan Rot - O Ja!
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Hof 88, Almelo
Sweet Mary Jane
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
Rootsriders
Podium Victorie, Alkmaar
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anneke van Giersbergen
Orangerie, 's-Hertogenbosch
zaterdag 25 april 2020
Anneke van Giersbergen
Grote Kerk, Zwolle
Anneke van Giersbergen
Dominicanenklooster, Zwolle
Sven Ratzke - Where are we now
Schouwburg Odeon, Zwolle
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater de Spiegel, Zwolle
Mike Boddé / Marcel Booij / Johanette Zomer / Angelo van den Burg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jim Bakkum
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Analogues
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Preacher Men
De Peppel, Zeist
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Figi Theater, Zeist
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Het Trefpunt, Warmond
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Leest, Waalwijk
Sandra van Nieuwland
Kroepoekfabriek, Vlaardingen