Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
temp.
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Veste
Delft
Vestzaktheater
Son
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
Posthuis Theater
Heerenveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Chassé Theater
Breda
Strandpaviljoen Aloha
Velsen-Noord
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
15:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
17:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:00
Q-Factory
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Paard
Den Haag
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Sportpaleis
Antwerpen
IJsbaan 't Kruis
Heerhugowaard
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Paradiso
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
20:00
P3
Purmerend
20:00
Simplon
Groningen
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Vestzaktheater
Son
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Vera
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Matrix
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
De Peppel
Zeist
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
De Pul
Uden
21:00
Groene Engel
Oss
ACU
Utrecht
Bibelot
Dordrecht
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
De Brakke Grond
Amsterdam
21:30
Hofman
Utrecht
22:00
CHV Noordkade
Veghel
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
013
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Zinin
Nijverdal
De Kunstgreep
Oostzaan
Sense
Dokkum
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
donderdag 26 september 2019
21:00
BudXAmsterdam: Benji B / Full Crate / Jarreau Vandal / Rachel Green /
temp., Amsterdam
vrijdag 27 september 2019
Sara Kroos - Verte
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Vestzaktheater, Son
Max van den Burg - Paasbest
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Carrousel, Ommen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Jan van Besouw, Goirle
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Luctor et Emergo, Rilland
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Posthuis Theater, Heerenveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Strandpaviljoen Aloha, Velsen-Noord
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Petra Berger - PASSIONE ITALIANA
Cpunt Theater, Hoofddorp
15:00
Utrechts Harp Trio
Theater Mozaïek, Zuidlaren
17:00
KAFTIVAL 2019
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
17:30
Live At Amsterdamse Bostheater ANDRE KUIPERS & KAMERATA STRING ORCHEST
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:00
The Bomb Digz
Q-Factory, Amsterdam
Submit Fest presents: Betraying The Martyrs + Underside + Shrezzer
Baroeg, Rotterdam
Pierce Brothers
Melkweg, Amsterdam
19:30
Sebadoh
Trix, Antwerpen
Pip Blom
Paard, Den Haag
20:00
O'G3NE
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Still Collins - The Very Best of Phil Collins & Genesis Live
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Little Mix
Sportpaleis, Antwerpen
Heerhugowaard Live: Andre Hazes
IJsbaan 't Kruis, Heerhugowaard
Thomas Azier
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Waylon
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
De Meerpaal, Dronten
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Kovacs
Iduna, Drachten
20:00
Rowwen Heze
Paradiso, Amsterdam
De Lama's
Martiniplaza, Groningen
20:00
Bea Miller
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Opening Alkmaar Blues Weekend: Dynamite Blues Band
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Live at LOLA: Rat Patrol / Oppakkuh / SUS / Degenerate Idol
LOLA050, Groningen
20:00
Urbanus
De Kattendans, Bergeijk
20:00
The Hilbilly Moonshiners Band
Xinix, Nieuwendijk
20:00
INU INU
TivoliVredenburg, Utrecht
This Kind Of Bird Flies Backwards
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
The Dutch Queen Tribute
Effenaar, Eindhoven
20:00
12Points Festival
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Angelo Verploegen / Ed Verhoeff / Izaline Calister
Molen De Ster, Utrecht
20:00
The Fifth Alliance + Depravation (D) + Head Of The Baptist (B)
Little Devil, Tilburg
20:00
Deathtrap / Despicable Heroes
The Jack, Eindhoven
20:00
VERWOED ' De Val' release show + Nusquama + Hellewijt
dB's, Utrecht
20:00
Mr. Polska
P3, Purmerend
20:00
Mr. Weazley
Simplon, Groningen
20:00
Edson Da Graça - Wakker
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Koningshof, Maassluis
20:00
Clean Pete - Afblijven
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tom Rosenthal
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Vestzaktheater, Son
20:30
Garrett T. Capps
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Kris Barras Band
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Maaike den Dunnen
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Mark Foggo
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Joost Dijkema
Vera, Groningen
20:30
De Nachsjiech - Lex Nelissen, Ivo Rosbeek, Gilles Proust & Miss Patty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Gelders Goed
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Björn van der Doelen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Duo Rovira Valkenburg
Matrix , Rotterdam
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Posttheater, Arnhem
20:30
Coldplace (Coldplay tribute band)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Kommil Foo - Oogst
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Alain Johannes / Marco Hovius
De Peppel, Zeist
21:00
T'Pau
Vorstin, Hilversum
21:00
Luminize
De Pul, Uden
21:00
Henrik Freischlader
Groene Engel, Oss
45ACIDBABIES
ACU, Utrecht
For I Am King
Bibelot, Dordrecht
21:00
Hollis Brown + Oliver Pesch
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
A night by Colin H. Van Eeckhout
De Brakke Grond, Amsterdam
21:30
Burgers, Beers and Bands: I'm With Stupid
Hofman, Utrecht
22:00
Tip Jar
CHV Noordkade, Veghel
Joe Armon-Jones
Paradiso, Amsterdam
22:00
Mo'Gumbo
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Chocolade
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Fiesta Macumba
013, Tilburg
zaterdag 28 september 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Stoep, Spijkenisse
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Deventer Schouwburg, Deventer
Lisa Lois Sings Adèle
Theater Zinin, Nijverdal
Sara Kroos - Verte
De Kunstgreep, Oostzaan
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Sense, Dokkum
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Kennemer Theater, Beverwijk
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theaterhotel Almelo, Almelo