Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stédsj Muziekpodium
Barneveld
20:00
Stedelijk Museum Alkmaar
Alkmaar
20:00
Stathe
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Sportpaleis
Antwerpen
Singer Theater
Laren
Sense
Dokkum
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rijksmuseum
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
P3
Purmerend
20:30
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Monts
Noordbroek
Metropool
Hengelo
23:00
Merleyn
Nijmegen
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Koorenhuis
Den Haag
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
JVC De Schuit
Katwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
IJsbaan 't Kruis
Heerhugowaard
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
23:00
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
Groene Engel
Oss
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gigant
Apeldoorn
18:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:45
Dynamo
Eindhoven
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
De Pul
Uden
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Onderbroek
Nijmegen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:15
De Bosuil
Weert
20:00
Cultura
Ede
Chassé Theater
Breda
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Cacaofabriek
Helmond
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:15
BaronTheater
Opende
18:30
Baroeg
Rotterdam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
17:00
AFAS Live
Amsterdam
14:00
AFAS Live
Amsterdam
11:00
AFAS Live
Amsterdam
23:00
013
Tilburg
17:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
zaterdag 28 september 2019
20:30
Sured
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Theo Loevendie - Pasacaglia Ensemble
TivoliVredenburg, Utrecht
Moss
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Tangarine - Uiteen
Theaterkerk Hemels, Twisk
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lisa Lois Sings Adèle
Theater Zinin, Nijverdal
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Alexander Lonquich
Theater Kerkrade, Kerkrade
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Idea, Soest
Waylon
Theater de Stoep, Spijkenisse
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Wild Romance
Stédsj Muziekpodium, Barneveld
20:00
Jan Akkerman
Stedelijk Museum Alkmaar, Alkmaar
20:00
Mermaidens
Stathe, Utrecht
20:00
Dennis van Aarssen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Cher
Sportpaleis, Antwerpen
De Patrizanen - Het leven an sich
Singer Theater, Laren
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Sense, Dokkum
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
O'G3NE
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Willem
Rijksmuseum, Amsterdam
Jett Rebel
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Posttheater, Arnhem
20:00
Evergreen Top 1000 Live
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
19:30
Dead Letter Circus
Patronaat, Haarlem
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Building Of The Free Church
Paradiso, Amsterdam
AMENRA 20TH Anniversary – The Building of the Free Church
Paradiso, Amsterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Thin White Duke
P3, Purmerend
20:30
The Cats Aglow Band
Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:00
Tom Rosenthal
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
22:00
JazzLab: Tribute to Stevie Wonder
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Ian Siegal
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Eric Vloeimans / Oliver's Cinema
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Montis, Goudsmit en Directie
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: Maycown Reichembach (AR)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Mr. Knowhow
Monts, Noordbroek
Pip Blom
Metropool, Hengelo
23:00
YallahYallah
Merleyn, Nijmegen
18:30
Fun N Folk
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Dutch Queen Tribute
Luxor Live, Arnhem
21:00
Imitallica
Little Devil, Tilburg
20:00
Pierce Brothers
La Madeleine, Brussel
20:00
Nick & Simon
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Kika Sprangers
Koorenhuis, Den Haag
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Libido Challenge
JVC De Schuit, Katwijk
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Heerhugowaard Live: Edwin Evers Band
IJsbaan 't Kruis, Heerhugowaard
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
23:00
University of Dance invites $hirak
Hedon, Zwolle
19:30
Reyer
Hedon, Zwolle
19:30
Zwangere Guy
Hall Of Fame, Tilburg
Up The Irons
Groene Engel, Oss
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Voor de Duvel Niet Bang Festival
Gigant, Apeldoorn
18:00
Metal Experience Fest II
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Piano Man Band - speelt Billy Joel & Elton John tribute
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Christof van der Ven
EKKO, Utrecht
20:00
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:45
Betraying The Martyrs
Dynamo, Eindhoven
20:30
Coldplace
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Singlefeestje
Doornroosje, Nijmegen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Alain Johannes
De Pul, Uden
20:15
Charlotte Margiono / Frans Fiselier / Johannette Zomer / Pjotr
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jade Jackson
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Garrett T. Capps
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Djinn
De Onderbroek, Nijmegen
Max van den Burg - Paasbest
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Maagd, Bergen op Zoom
Sara Kroos - Verte
De Kunstgreep, Oostzaan
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:15
Kris Barras Band
De Bosuil, Weert
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Cultura, Ede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
20:00
Tenacious G
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Hate Eternal / Nile
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. Lokeren, Lokeren
20:30
T'PAU featuring Carol Decker
Boerderij, Zoetermeer
20:00
12Points Festival
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
BaronTheater, Opende
18:30
I Found The Cure / Silent Runners / Noire Antidote / Angels & Agony
Baroeg, Rotterdam
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Arto Theater, Schoonhoven
17:00
20 JAAR K3
AFAS Live, Amsterdam
14:00
20 JAAR K3
AFAS Live, Amsterdam
11:00
20 JAAR K3
AFAS Live, Amsterdam
23:00
Vato Gonzalez Presents: Dirty House
013, Tilburg
zondag 29 september 2019
17:00
Musest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch