Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Vera
Groningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
19:45
Dynamo
Eindhoven
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Goudse Schouwburg
Gouda
Singer Theater
Laren
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
De Onderbroek
Nijmegen
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:30
Posttheater
Arnhem
Sense
Dokkum
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Vorstin
Hilversum
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
19:30
Cacaofabriek
Helmond
IJsbaan 't Kruis
Heerhugowaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
18:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stedelijk Museum Alkmaar
Alkmaar
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Idea
Soest
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
19:00
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
21:15
De Bosuil
Weert
Chassé Theater
Breda
21:00
JVC De Schuit
Katwijk
Theater Zinin
Nijverdal
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
BaronTheater
Opende
Theater Ludens
Voorburg
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Stathe
Utrecht
18:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Monts
Noordbroek
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
La Madeleine
Brussel
Metropool
Hengelo
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Hedon
Zwolle
De Kunstgreep
Oostzaan
23:00
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Cultura
Ede
20:30
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:30
Openluchttheater Engbergen
Voorst
20:00
Luxor Live
Arnhem
Stédsj Muziekpodium
Barneveld
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
P3
Purmerend
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
23:00
Hedon
Zwolle
Groene Engel
Oss
23:00
013
Tilburg
20:00
Gigant
Apeldoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Rijksmuseum
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
17:00
AFAS Live
Amsterdam
14:00
AFAS Live
Amsterdam
zaterdag 28 september 2019
20:00
Arie en Silvester - WIE?!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Avery Plains / Cashmyra / Cirrus Minor / CYNN
Vera, Groningen
Best of... Ton Kas
Theater de Griffioen, Amstelveen
19:45
Betraying The Martyrs
Dynamo, Eindhoven
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit gaan surfen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Building Of The Free Church
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Charlotte Margiono / Frans Fiselier / Johannette Zomer / Pjotr
De Oosterpoort, Groningen
Cher
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Christof van der Ven
EKKO, Utrecht
20:30
Coldplace
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Goudse Schouwburg, Gouda
De Patrizanen - Het leven an sich
Singer Theater, Laren
19:30
Dead Letter Circus
Patronaat, Haarlem
20:00
Dennis van Aarssen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Djinn
De Onderbroek, Nijmegen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Eric Vloeimans / Oliver's Cinema
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Evergreen Top 1000 Live
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Posttheater, Arnhem
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Sense, Dokkum
18:30
Fun N Folk
Melkweg, Amsterdam
20:00
Garrett T. Capps
De Oosterpoort, Groningen
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Vorstin, Hilversum
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Aan de Slinger, Houten
19:30
Hate Eternal / Nile
Cacaofabriek, Helmond
Heerhugowaard Live: Edwin Evers Band
IJsbaan 't Kruis, Heerhugowaard
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
18:30
I Found The Cure / Silent Runners / Noire Antidote / Angels & Agony
Baroeg, Rotterdam
20:00
Ian Siegal
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Imitallica
Little Devil, Tilburg
20:00
Jade Jackson
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jan Akkerman
Stedelijk Museum Alkmaar, Alkmaar
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
22:00
JazzLab: Tribute to Stevie Wonder
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Jett Rebel
Q-Factory, Amsterdam
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Idea, Soest
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Papenstraattheater, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Venray, Venray
19:00
Kika Sprangers
Koorenhuis, Den Haag
20:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theaterhotel Almelo, Almelo
21:15
Kris Barras Band
De Bosuil, Weert
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Chassé Theater, Breda
21:00
Libido Challenge
JVC De Schuit, Katwijk
Lisa Lois Sings Adèle
Theater Zinin, Nijverdal
22:00
LIVE: Maycown Reichembach (AR)
Muziekcafé Helmond, Helmond
Local Natives
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
BaronTheater, Opende
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Ludens, Voorburg
Max van den Burg - Paasbest
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Mermaidens
Stathe, Utrecht
18:00
Metal Experience Fest II
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
16:00
Montis, Goudsmit en Directie
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Moss
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mr. Knowhow
Monts, Noordbroek
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nick & Simon
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Niko
V11, Rotterdam
20:00
O'G3NE
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Piano Man Band - speelt Billy Joel & Elton John tribute
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Pierce Brothers
La Madeleine, Brussel
Pip Blom
Metropool, Hengelo
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. Lokeren, Lokeren
22:00
Rewind
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Reyer
Hedon, Zwolle
Sara Kroos - Verte
De Kunstgreep, Oostzaan
23:00
Singlefeestje
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Sured
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Cultura, Ede
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:30
T'PAU featuring Carol Decker
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Tangarine - Uiteen
Theaterkerk Hemels, Twisk
23:00
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tenacious G
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:30
The Cats Aglow Band
Openluchttheater Engbergen, Voorst
20:00
The Dutch Queen Tribute
Luxor Live, Arnhem
The Wild Romance
Stédsj Muziekpodium, Barneveld
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Thin White Duke
P3, Purmerend
20:00
Tom Rosenthal
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
23:00
University of Dance invites $hirak
Hedon, Zwolle
Up The Irons
Groene Engel, Oss
23:00
Vato Gonzalez Presents: Dirty House
013, Tilburg
20:00
Voor de Duvel Niet Bang Festival
Gigant, Apeldoorn
Waylon
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Willem
Rijksmuseum, Amsterdam
23:00
YallahYallah
Merleyn, Nijmegen
19:30
Zwangere Guy
Hall Of Fame, Tilburg
zondag 29 september 2019
17:00
20 JAAR K3
AFAS Live, Amsterdam
14:00
20 JAAR K3
AFAS Live, Amsterdam