Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Altstadt
Eindhoven
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Maaspoort
Venlo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Markant Uden
Uden
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
De Pul
Uden
C.C. Biekorf
Lebbeke
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
BREStheater
Brielle
Little Devil
Tilburg
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
Iduna
Drachten
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Ahoy
Rotterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
Trix
Antwerpen
Theater Kerkrade
Kerkrade
Kursaal Oostende
Oostende
Theater Walhalla
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. De Corren
Steenokkerzeel
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Orpheus
Apeldoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Koninklijk Circus
Brussel
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Janskerk
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater RhederArt
Dieren
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Oude Vismijn
Gent
Simplon
Groningen
Bibelot
Dordrecht
World Forum Theater
Den Haag
Fluor
Amersfoort
DeLaMar
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Muziekcafé Helmond
Helmond
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Helling
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kom
Nieuwegein
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Energiehuis
Dordrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Boerderij
Huizen
De Harmonie
Leeuwarden
Figi Theater
Zeist
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Gooiland
Hilversum
Effenaar
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Grand Café M'ooije Waard
Millingen aan de Rijn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Boerderij
Zoetermeer
De Oosterpoort
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Posttheater
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
Metropool
Hengelo
vrijdag 08 mei 2020
De Kift
Altstadt, Eindhoven
Club Achtung!
Q-Factory, Amsterdam
Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs
Paradiso, Amsterdam
backyard
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 09 mei 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Koornbeurs, Franeker
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Johan Goossens - Try Out
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
Theater Ludens, Voorburg
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Best of... Ton Kas
Markant Uden, Uden
Rob de Nijs
Schaffelaartheater, Barneveld
Spruijt & Opperman - Heimweeën
C.C. Nesterlé, Nistelrode
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Markant Uden, Uden
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Orpheus, Apeldoorn
We Love Songfestival | Het grote meezingfeest!
Kennemer Theater, Beverwijk
Leif de Leeuw Band
De Pul, Uden
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Biekorf, Lebbeke
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Grof geschud - Lijmen
BREStheater, Brielle
Doom Day V: Bretus (IT) + Abysmal Darkening + Caskets Open (FIN) + Urz
Little Devil, Tilburg
Jasper van 't Hof
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Joep Beving
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Squarepusher
Melkweg, Amsterdam
Axel Rudi Pell
Iduna, Drachten
Isaac Dunbar
Melkweg, Amsterdam
Larkin Poe
Paradiso, Amsterdam
Chelsea Cutler
Melkweg, Amsterdam
Beans On Toast
Paradiso, Amsterdam
Askara / Ball Noir / Scarlet Stories
Gigant, Apeldoorn
Wulf
TivoliVredenburg, Utrecht
Giovanca Honours Diana Ross
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Frank van Etten
Ahoy, Rotterdam
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
De Maagd, Bergen op Zoom
3J'S
Chassé Theater, Breda
Ibe
Trix, Antwerpen
Tineke Schouten - Highlights
Theater Kerkrade, Kerkrade
Elvis Symphonic
Kursaal Oostende, Oostende
Flip Noorman
Theater Walhalla, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Wilminktheater, Enschede
Arno
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Corren, Steenokkerzeel
Gretchen Peters
De Oosterpoort, Groningen
Awkward I - KYD
Wilminktheater, Enschede
Don Diablo
Ziggo Dome, Amsterdam
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rundfunk
Orpheus, Apeldoorn
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Elsa Esnoult
Koninklijk Circus, Brussel
Crazy Piano's
Theaterhotel Almelo, Almelo
Vreemde Kostgangers
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Jan Leusink - 360 Baroque
Janskerk, Utrecht
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Schouwburg de Lawei, Drachten
The Lone Bellow
Tolhuistuin, Amsterdam
Percossa - Unplugged
Theater RhederArt, Dieren
Suzanne Vega
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Glennis Grace
Oude Vismijn, Gent
Dope D.O.D.
Simplon, Groningen
L.A.vation plays U2
Bibelot, Dordrecht
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
World Forum Theater, Den Haag
Sandra van Nieuwland
Fluor, Amersfoort
Nick Offerman
DeLaMar, Amsterdam
Mark Lanegan
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Mayra Andrade
Botanique, Brussel
Robby Valentine
Capsloc, Capelle aan den IJssel
LIVE: FemME Battle - Preliminary NL
Muziekcafé Helmond, Helmond
Michael Pilarczyk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yung Nnelg
De Helling, Utrecht
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos”
Kennemer Theater, Beverwijk
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Kom, Nieuwegein
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Leidse Schouwburg, Leiden
Wouter Hamel - Wouter Hamel’s Nightclub
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
The Silent Comedy
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Sorry Baby
Energiehuis, Dordrecht
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Frans Bauer - Live in Concert
Theater De Lievekamp, Oss
Lavalu - Midair
Theater De Boerderij, Huizen
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
De Harmonie, Leeuwarden
Nederpop All Stars
Figi Theater, Zeist
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Part 2
Theater 't Speelhuis, Helmond
Queen The Music
Theater Gooiland, Hilversum
Eisbrecher
Effenaar, Eindhoven
GoGo Penguin
TivoliVredenburg, Utrecht
The Elvis Concert
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Bart Ryan
Grand Café M'ooije Waard, Millingen aan de Rijn
Tamikrest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Brand X
Boerderij, Zoetermeer
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
De Oosterpoort, Groningen
De Fransse Eijkel - Subtropique
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Herman in een bakje geitenkwark - Herman in Concert
Posttheater, Arnhem
Johan Fretz - Toriman
Theater PePijn, Den Haag
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
DeLaMar, Amsterdam
Randy Hansen - In the Loving memory of Jimi Hendrix
Metropool, Hengelo