Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Gigant
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Amsteltuin
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
OC 't Waaigat
Zwijndrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
De Peppel
Zeist
20:15
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Klooster
Woerden
00:00
De hoogte
Winsum
21:00
Grand Cafe Carambole
Winschoten
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
EKKO
Utrecht
21:00
De Pul
Uden
20:00
De Velinx
Tongeren
20:30
Paradox
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater Sneek
Sneek
19:00
Poppodium Volt
Sittard
19:00
Forum Theater
Sittard
20:00
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Donner
Rotterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
21:00
P3
Purmerend
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Pit
Overloon
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Pook
Oostknollendam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Regiotheater Niehove
Niehove
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Corneel
Lelystad
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
De X
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Het Podium
Hoogeveen
vrijdag 08 november 2019
00:00
Yora Rienstra - UP
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Matt Perriment
Luxor Live, Arnhem
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Luxor Live, Arnhem
De Patrizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
20:00
Brainstorm festival
Gigant, Apeldoorn
Tourist LeMC
Sportpaleis, Antwerpen
19:30
Almighty Mighty
Trix, Antwerpen
De Staat
Trix, Antwerpen
Dandelion
Paradiso, Amsterdam
Fontaines D.C.
Bitterzoet, Amsterdam
Fontaines D.C.
Paradiso, Amsterdam
Asian Dub Foundation
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Christian Scott aTunde Adjuah
Bimhuis, Amsterdam
20:30
half•alive
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
BLUEFACE
The Box, Amsterdam
20:00
Liam Gallagher: As It Was (2019)
Melkweg, Amsterdam
Mannequin Pussy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dub Trio
Melkweg, Amsterdam
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
A-HA
AFAS Live, Amsterdam
19:30
James Barker Band
Q-Factory, Amsterdam
Banks
Paradiso, Amsterdam
Dub Inc
Melkweg, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Meervaart, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sway Wild
De Amsteltuin, Amstelveen
20:30
Green Lizard / Rudeboy
P60, Amstelveen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:30
White Elephant
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Dia de Muertos
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Colin Benders, Metropole Orkest, Ibeyi - November Music
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 09 november 2019
20:00
South African Roadtrip
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
LUX ft Abstract / DJ Berkum / Snelle Jelle
Hedon, Zwolle
20:00
Matthew and the Atlas
Hedon, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
OC 't Waaigat, Zwijndrecht
20:30
Adam Holzman & Brave New World
Boerderij, Zoetermeer
20:30
One After 909
De Peppel, Zeist
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Figi Theater, Zeist
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Zaantheater, Zaandam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Zaantheater, Zaandam
20:15
Dulfer
Het Klooster, Woerden
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De hoogte, Winsum
21:00
Sweet Mary Jane
Grand Cafe Carambole, Winschoten
Naturally 7 - On Tour 2019
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Brigitte Kaandorp
De Maaspoort, Venlo
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Schalm, Veldhoven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
21:00
Mark Foggo
De Pul, Uden
20:00
Axelle Red
De Velinx, Tongeren
20:30
Flavium
Paradox, Tilburg
20:00
Karsu
013, Tilburg
Immolation (USA) + Ragnarok (NOR)
Little Devil, Tilburg
Best of... Ton Kas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Sneek, Sneek
19:00
JAGD
Poppodium Volt, Sittard
19:00
Tribute Night: Fleetwood Mac
Forum Theater, Sittard
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Donner, Rotterdam
19:30
Kælan Mikla / Poison Point / Stahlr / The Body Electric
Baroeg, Rotterdam
De Dijk
Maassilo, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Dennis van Aarssen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater De Verwachting, Ritthem
21:00
Jan Akkerman
P3, Purmerend
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Pit , Overloon
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
Fidei et Arti, Oudenbosch
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Pook, Oostknollendam
20:00
30 Jaar Praga Khan
Kursaal Oostende, Oostende
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. Nesterlé, Nistelrode
21:00
What The FRNK
Café de Gouden Leeuw, Nispen
23:00
Give It Dub - 10 Years Part 2
Doornroosje, Nijmegen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Regiotheater Niehove, Niehove
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
O'G3NE
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Indian Askin
Corneel, Lelystad
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Studio Shap Shap
De X, Leiden
20:15
New Purple Celebration
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Navarone
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Russian Village Boys
Gebr. De Nobel, Leiden
Diggy Dex
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
Singer Theater, Laren
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Het Podium, Hoogeveen