Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
19:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater Idea
Soest
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Hedon
Zwolle
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Diligentia
Den Haag
20:15
Hoftheater
Raalte
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
De Helling
Utrecht
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Iduna
Drachten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Ledeltheater
Oostburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Den heuvel
Alphen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:00
Metropool
Hengelo
AFAS Live
Amsterdam
19:00
Koorenhuis
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Trix
Antwerpen
00:00
Kulturhus Holten
Holten
Capitole
Gent
Meervaart
Amsterdam
Kulturhus
Epe
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
The Jack
Eindhoven
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Fulcotheater
IJsselstein
22:00
Café De Speeltuin
Breda
Paard
Den Haag
20:00
The Box
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Paradiso
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
18:00
Lourdeskerk
Scheveningen
20:30
Patronaat
Haarlem
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Posttheater
Arnhem
Trix
Antwerpen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
donderdag 07 november 2019
21:00
Live at LOLA: The Lisa Colby Sound [USA] + Joy Killed the Duke
LOLA050, Groningen
20:30
Maaike Ouboter
Theater de Kampanje, Den Helder
19:00
Månegarm + Einherjer + Dawn Of Disease
Baroeg, Rotterdam
21:00
Mark Lada's Golden Arches
Vera, Groningen
Mark Lanegan
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Mats Eilertsen Trio
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Idea, Soest
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
MOODZ - November Music
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Dakota, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Naturally 7 - On Tour 2019
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ness
Hedon, Zwolle
Nico Casal
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Nielson
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Hoftheater, Raalte
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Point Quiet
Luxor Live, Arnhem
20:30
Powersolo
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Refused / Thrice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Theater De Veste, Delft
20:00
Rootsriders - Tribute To Bob Marley
Het Klooster, Woerden
20:15
Ruben Hein - Boventoon
Theater De Willem, Papendrecht
Russian Village Boys
De Helling, Utrecht
20:00
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato and beyond
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Sara Kroos - Verte
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Sekaìology / The Desmonds
Simplon, Groningen
20:30
Seun Kuti & Egypt 80
Hedon, Zwolle
20:30
Sheila E.
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Siberian Meat Grinder
Iduna, Drachten
20:00
South African Roadtrip
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Sway Wild
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
The Aggrolites
Simplon, Groningen
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Rotown, Rotterdam
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Ledeltheater, Oostburg
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
The Parlotones
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Tallis Scholars
Theater Kerkrade, Kerkrade
19:30
This is LOVSKI
Melkweg, Amsterdam
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Venhill
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Villagers
Paradiso, Amsterdam
Waltzburg
Paradiso, Amsterdam
21:00
wooten brothers
Duycker, Hoofddorp
20:00
Yora Rienstra - UP
Theater 't Speelhuis, Helmond
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Den heuvel, Alphen
vrijdag 08 november 2019
20:00
'paradise City - Live' Presented By Mario Goossens (triggerfinger)
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:00
3J'S
Metropool, Hengelo
A-HA
AFAS Live, Amsterdam
19:00
Aaron Parks & Little Big
Koorenhuis, Den Haag
20:15
Abba Gold
De Maaspoort, Venlo
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:00
Aldebert - Enfantillages 3
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Almighty Mighty
Trix, Antwerpen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Kulturhus Holten, Holten
Andre Hazes Jr.
Capitole, Gent
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Meervaart, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Kulturhus, Epe
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Anuar - EERLIJK
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
As We Go
The Jack, Eindhoven
Asian Dub Foundation
Q-Factory, Amsterdam
Banks
Paradiso, Amsterdam
21:00
Bent Life
Het Bolwerk, Sneek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Best of... Ton Kas
Fulcotheater, IJsselstein
22:00
BlackHoleSun / Kings Like Us
Café De Speeltuin, Breda
Blood Red Shoes
Paard, Den Haag
20:00
BLUEFACE
The Box, Amsterdam
20:00
Brainstorm festival
Gigant, Apeldoorn
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
20:30
Christian Scott aTunde Adjuah
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Colin Benders, Metropole Orkest, Ibeyi - November Music
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Fabriek - Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater De Boerderij, Huizen
Dandelion
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater de Purmaryn, Purmerend
18:00
David Munnelly / Jean-Michel Veillon / Joseph McNulty / Yvon Riou
Lourdeskerk, Scheveningen
20:30
De Dijk
Patronaat, Haarlem
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
De Microclub
Hedon, Zwolle
De Patrizanen - Het leven an sich
Posttheater, Arnhem
De Staat
Trix, Antwerpen
20:30
Dia de Muertos
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Diggy Dex
Muziekgieterij, Maastricht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Lampegiet, Veenendaal