Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Vooruit
Gent
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
013
Tilburg
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Baroeg
Rotterdam
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Cacaofabriek
Helmond
Cultuurkapel de Schaduw
Ardooie
De Flux
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
De Molenheide
Schijndel
De Muze
Noordwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
De Roma
Antwerpen
Doornroosje
Nijmegen
Dynamo
Eindhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Fluor
Amersfoort
Gebr. De Nobel
Leiden
Groene Engel
Oss
Het Bolwerk
Sneek
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Metropool Enschede
Enschede
Musis
Arnhem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Olympiaweg
Edam
P60
Amstelveen
21:00
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
Rockhal
Esch zur Alzette
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Simplon
Groningen
So What!
Gouda
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Trix
Antwerpen
Veluvine
Nunspeet
20:30
Vorstin
Hilversum
Werftheater
Utrecht
Zik Zak
Ittre
013
Tilburg
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Altstadt
Eindhoven
20:00
Baroeg
Rotterdam
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
Bibelot
Dordrecht
Boerderij
Zoetermeer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
C.C. Ter Dilft
Bornem
C.C. Zundert
Zundert
Cacaofabriek
Helmond
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
dB's
Utrecht
De Bosuil
Weert
De Bosuil
Weert
De Molenheide
Schijndel
De Oosterpoort
Groningen
Gebr. De Nobel
Leiden
Het Bolwerk
Sneek
Het Kielzog
Hoogezand
Het Klooster
Woerden
donderdag 01 april 2021
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rayen Panday - Trigger
Theater de Bussel, Oosterhout
Riza Tisserand
Theater de Kom, Nieuwegein
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater de Schalm, Veldhoven
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Theater de Schalm, Veldhoven
Fource
Theater de Spiegel, Zwolle
Sven Ratzke - Where Are We Now
Theater de Stoep, Spijkenisse
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Easy Life
Tolhuistuin, Amsterdam
Zwangere Guy
Vooruit, Gent
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 02 april 2021
Hart'sTocht
013, Tilburg
Rayen Panday - Trigger
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Baroeg Gaat Live: DJ’s Pim & Lucky (12” special)
Baroeg, Rotterdam
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Mayra Orchestra - Oracle Live
Boerderij, Zoetermeer
Richard Hallebeek Project
Boerderij, Zoetermeer
Easy Life
Botanique, Brussel
Rejoicer
Botanique, Brussel
Marcel Harteveld - Weet ik veel
C.C. De Kei, Reusel
Milow
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Brother Moon
Cacaofabriek, Helmond
Stef Kamil Carlens
Cultuurkapel de Schaduw, Ardooie
Stevie Ray Vaughan Undercover
De Flux, Zaandam
Fabian Franciscus - Kleine wereld
De Harmonie, Leeuwarden
Stand Atlantic
De Helling, Utrecht
Paaspop Schijndel
De Molenheide, Schijndel
Vlamousse - Saampies
De Muze, Noordwijk
Douwe Bob - theatertour 2021
De Nieuwe Kolk, Assen
Eefje de Visser
De Roma, Antwerpen
Pokey Lafarge
Doornroosje, Nijmegen
Caskets / Normandie / Thousand Below
Dynamo, Eindhoven
Sven Ratzke - Where Are We Now
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Roxeanne Hazes
Fluor, Amersfoort
The Torrents of Spring
Gebr. De Nobel, Leiden
Ana Popovic
Groene Engel, Oss
Famke Louise
Het Bolwerk, Sneek
Avalanche Quartet - Photo by Machine
Junushoff Theater, Wageningen
Murth Mossel - #NoFilter
Kennemer Theater, Beverwijk
Coeur de Pirate
Koninklijk Circus, Brussel
O'G3NE - Sweet Harmony Tour
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Sandra van Nieuwland
Luxor Live, Arnhem
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
Markant Uden, Uden
The Analogues - Let It Be: abbey road
Markant Uden, Uden
Jandino - Opgefokt
Martiniplaza, Groningen
Radio Melkweg: Sophie Straat / Kourosh
Melkweg, Amsterdam
't Gilde / De Kamer / Def P / McGyver
Merleyn, Nijmegen
Maxi Jazz
Metropool Enschede, Enschede
Janne Schra - Janne & de Vogels
Musis, Arnhem
Basily Gipsy Band - Het verborgen land van de zigeuners
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Kaaspop
Olympiaweg, Edam
Culture ft Kenyatta Hill
P60, Amstelveen
21:00
Zonder Gêne - De Grote Online Bingoshow
Podium Victorie, Alkmaar
Anne-Fay
Podium Victorie, Alkmaar
Gaël Faye
Rockhal, Esch zur Alzette
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Billie, Aretha, Norah, Amy… Karin!
Schouwburg Het Park, Hoorn
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris The Christmas Specia
Schouwburg Venray, Venray
Angelic Forces / Insurrection
Simplon, Groningen
Pene Corrida
So What!, Gouda
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ronald Snijders - Een avond met mij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
René van Meurs - Hunkert
Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Theater De Lievekamp, Oss
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater de Schalm, Veldhoven
Chris Verlaan - Man in de Maak
Theater de Schalm, Veldhoven
Zwangere Guy
Trix, Antwerpen
Johan Goossens - In het beste geval
Veluvine, Nunspeet
20:30
Sandra van Nieuwland
Vorstin, Hilversum
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Werftheater, Utrecht
Driving Dead Girl
Zik Zak, Ittre
zaterdag 03 april 2021
PRSPCT / Subquake
013, Tilburg
Maxi Jazz
013, Tilburg
The Analogues - Let It Be: abbey road
Agnietenhof, Tiel
De Likt
Altstadt, Eindhoven
20:00
Baroeg Gaat Live – Schorem: Dj’s Leen + Bertus
Baroeg, Rotterdam
Avalanche Quartet - Photo by Machine
Beauforthuis, Austerlitz
21:00
Pene Corrida
Bibelot, Dordrecht
Orphaned Land
Boerderij, Zoetermeer
Defano Holwijn - Défano Holwijn Live
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Stef Kamil Carlens
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Milow
C.C. Ter Dilft, Bornem
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
C.C. Zundert, Zundert
Moonrise
Cacaofabriek, Helmond
Riddlebox
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Man, man, man, de Podcast
Chassé Theater, Breda
Dead Elvis
dB's, Utrecht
Ray Wilson
De Bosuil, Weert
Ray Wilson
De Bosuil, Weert
Paaspop Schijndel
De Molenheide, Schijndel
Rayen Panday - Trigger
De Oosterpoort, Groningen
Joy Division Undercover
Gebr. De Nobel, Leiden
Band of Friends
Het Bolwerk, Sneek
Johan Goossens - In het beste geval
Het Kielzog, Hoogezand
Janne Schra - Janne & de Vogels
Het Klooster, Woerden