Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Maassilo
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Livestream
Online
16:00
Thiemeloods
Nijmegen
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
Blue Collar Hotel
Eindhoven
15:00
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
13:00
Paal 17
De Koog
16:00
Mezz
Breda
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
17:00
Het Sieraad
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
14:00
Tolhuistuin
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Maassilo
Rotterdam
013
Tilburg
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Valkenbergpark
Breda
Willemeen
Arnhem
19:30
De Brakke Grond
Amsterdam
16:00
De Brakke Grond
Amsterdam
Little Devil
Tilburg
22:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
19:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Openluchttheater
Overloon
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
AFAS Live
Amsterdam
19:30
De Brakke Grond
Amsterdam
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
21:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
19:30
De Kargadoor
Utrecht
21:30
Markant Uden
Uden
17:30
Attractie- & Vakantiepark Slagharen
Slagharen
20:00
Maassilo
Rotterdam
20:00
So What!
Gouda
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
13:00
Paal 17
De Koog
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
19:30
De Brakke Grond
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
16:00
De Brakke Grond
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Markant Uden
Uden
20:00
013
Tilburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Ahoy
Rotterdam
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Vorstin
Hilversum
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
20:45
Effenaar
Eindhoven
19:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
20:00
Popcentrale
Dordrecht
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
13:00
Paal 17
De Koog
20:00
De Brielsche Aap
Brielle
20:30
Mezz
Breda
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Grid Antwerpen
Antwerpen
23:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
zondag 26 juli 2020
15:00
Eric Vaarzon Morel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Berget Lewis
Maassilo, Rotterdam
Infected Rain + Ankor
Baroeg, Rotterdam
Tomorrowland Around the World
Livestream, Online
16:00
Back to Blondie
Thiemeloods, Nijmegen
20:30
Stage 1,5: Thijs Boontjes Dans- & Showorkest
Patronaat, Haarlem
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
The Adolescents
Blue Collar Hotel, Eindhoven
15:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Airboxes / De Cauter Trio / Stef Kamil Carlens
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
Sam Feldt
Paal 17, De Koog
Sam Feldt
Paal 17, De Koog
13:00
Sam Feldt
Paal 17, De Koog
16:00
Convoi Exceptional
Mezz, Breda
21:00
Arthur en Lucas Jussen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Arthur en Lucas Jussen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Trijntje Oosterhuis
Olympisch Stadion, Amsterdam
17:00
Jan Vayne
Het Sieraad, Amsterdam
16:00
Trijntje Oosterhuis
Olympisch Stadion, Amsterdam
14:00
Philip Kroonenberg - Sunday Sounds
Tolhuistuin, Amsterdam
12:00
Trijntje Oosterhuis
Olympisch Stadion, Amsterdam
maandag 27 juli 2020
Dropkick Murphys
013, Tilburg
20:00
Berget Lewis
Maassilo, Rotterdam
dinsdag 28 juli 2020
Judas Priest
013, Tilburg
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Ludo Xander
Valkenbergpark, Breda
Municipal Waste
Willemeen, Arnhem
19:30
Blackwave.
De Brakke Grond, Amsterdam
16:00
Blackwave.
De Brakke Grond, Amsterdam
woensdag 29 juli 2020
Domination Inc. / Nervosa
Little Devil, Tilburg
22:00
Indian Askin
Comedy Club Haug, Rotterdam
19:30
Indian Askin
Comedy Club Haug, Rotterdam
pip en pelle
Openluchttheater, Overloon
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
19:00
Kasper van der Laan
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Brad Paisley
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Jaguar Jaguar
De Brakke Grond, Amsterdam
donderdag 30 juli 2020
20:30
Verbaak / van Bijnen
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Kristoffer Gildenlow / Vault
Metropool, Hengelo
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
21:30
Indian Askin
Paard, Den Haag
Indian Askin
Paard, Den Haag
21:30
Eric Vaarzon Morel / Gijs Scholten van Aschat
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Maan
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Eric Vaarzon Morel / Gijs Scholten van Aschat
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Deejay Abstract / Defano Holwijn / I Am Aisha / Jay-Way / Lauwtje / Sa
Melkweg, Amsterdam
The Iron Maidens
Q-Factory, Amsterdam
vrijdag 31 juli 2020
19:30
Iris Penning / Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
21:30
The Glamrocks
Markant Uden, Uden
17:30
Wolter Kroes - Slagharen Summer Music
Attractie- & Vakantiepark Slagharen, Slagharen
20:00
Ronnie Flex dinnershow
Maassilo, Rotterdam
20:00
Banner
So What!, Gouda
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
H20
Dynamo, Eindhoven
20:00
Bas Birker / Lukas Lelie / Ygor & Jan-Bart Demuelenaere
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
Lucas & Steve
Paal 17, De Koog
Lucas & Steve
Paal 17, De Koog
13:00
Lucas & Steve
Paal 17, De Koog
21:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jazz Orchestra of the Concertgebouw: Tribute to Stevie Wonder
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
Mintzkov
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Jazz Club: Randal Corsen & Dibo D.
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
KOWNU
Cinetol, Amsterdam
19:30
Willy Organ
De Brakke Grond, Amsterdam
Black Acid
Melkweg, Amsterdam
Jazz Club: Randal Corsen & Dibo D.
Concertgebouw, Amsterdam
16:00
Willy Organ
De Brakke Grond, Amsterdam
16:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
12:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
zaterdag 01 augustus 2020
Rock 'n Ramps
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
DJ Tin Wish Tin
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Ad Vanderveen / Judy Blank / Blue Grass Boogiemen / The Dawn Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Baby Blue
Markant Uden, Uden
20:00
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
21:00
Electric Hollers
Het Bolwerk, Sneek
Angular Migration
Ahoy, Rotterdam
André Rieu
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:15
Sjors van der Panne
Singer Theater, Laren
20:00
DansPaleis Van Kooten
Vorstin, Hilversum
LIVE Motis (FR)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Stage 1,5: Michelle David & The Gospel Sessions
Patronaat, Haarlem
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
20:45
Indian Askin
Effenaar, Eindhoven
19:00
Indian Askin
Effenaar, Eindhoven
20:00
Myrddin / School Is Cool
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
20:00
Kay Slice
Popcentrale, Dordrecht
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
13:00
Sunnery James & Ryan Marciano
Paal 17, De Koog
20:00
Tino Martin
De Brielsche Aap, Brielle
20:30
Savoir Vivre
Mezz, Breda
21:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:30
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Novastar
Grid Antwerpen, Antwerpen
23:30
Sven Ratzke zingt Bowie
Paradiso, Amsterdam
Yung Internet
Melkweg, Amsterdam
21:30
Rayen Panday
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam