Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paleis 12
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Spant!
Bussum
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Dorpshuis De Kastanjeboom
Dirkshorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
00:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
PopEi
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
19:00
Effenaar
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Metropool Enschede
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Kulturhus
Epe
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
O.J.C. Maddogs
Groesbeek
22:30
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
20:45
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Manifesto
Hoorn
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Koningshof
Maassluis
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Lutherse Kerk
Nijmegen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Stevenskerk
Nijmegen
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Den Blank
Overijse
Koloszaal
Raamsdonksveer
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Theater Het Plein
Ridderkerk
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Grounds
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
18:00
BIRD
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
zaterdag 16 november 2019
Mr Eazi
Paleis 12, Brussel
20:00
Matthew and the Atlas
Botanique, Brussel
20:00
The Lumineers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
17:00
Henri Dès
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Mathilde Santing
Spant!, Bussum
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Residentie Orkest / Sven Figee
Paard, Den Haag
De Patrizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dorpshuis De Kastanjeboom, Dirkshorn
20:00
O'G3NE
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:00
Han Bennink & ICP Orchestra
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Lisa Lois Sings Adèle
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meerpaal, Dronten
20:00
Amazing Stroopwafels
Theater Berkelland, Eibergen
00:00
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Hillstone
PopEi, Eindhoven
20:15
Amsterdam Klezmer Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Parktheater, Eindhoven
Anneke van Giersbergen
Effenaar, Eindhoven
19:00
Matt Simons
Effenaar, Eindhoven
16:00
Henk Kraaijeveld Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Lucky Chops
Metropool Enschede, Enschede
Maaike Ouboter
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Jan Rot - O Ja!
Kulturhus, Epe
20:00
Balthazar (Be) / Dermot Kennedy
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Gestampte Meisjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Ball Noir
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tourette's
O.J.C. Maddogs, Groesbeek
22:30
Teddy's Hit
Vera, Groningen
21:00
Live at LOLA: DROOL + The Slaughter House Band
LOLA050, Groningen
20:45
Tabitha
Simplon, Groningen
20:00
Wall of Roses
Simplon, Groningen
20:00
Anna Ternheim
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:30
Mick Harvey & JP Shilo ft. Steve Shelley and Glenn Lewis
Patronaat, Haarlem
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater Harderwijk, Harderwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Julian Lage
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Tisjeboyjay
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Ervaring
Theater de Beun, Heiloo
22:00
LIVE: Batenburg Hellbillie + vette surprise act!
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Cacaofabriek, Helmond
C.W. Stoneking
Metropool, Hengelo
Life Of Agony
Metropool, Hengelo
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Steeleye Span
Duycker, Hoofddorp
20:00
Laurence Jones Band
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Colin Blunstone
Manifesto, Hoorn
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:45
Trijntje Oosterhuis
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Hehobros
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
El Fatso / inside electron / Left Alive / Power Switch / Skir
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Urbanus
Schouwburg Lochem, Lochem
Henry van Loon - Onze Henry
Koningshof, Maassluis
20:00
Karsu
Muziekgieterij, Maastricht
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
23:00
Serious Boaters
Doornroosje, Nijmegen
20:30
A Song Journey
Lutherse Kerk, Nijmegen
20:00
Ilse DeLange
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Pieter Jan Leusink - Moscow Nights
Stevenskerk, Nijmegen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Lindenberg Theater, Nijmegen
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Lievekamp, Oss
Percossa - DOUBLE BILL
C.C. Den Blank, Overijse
Andre Hazes Jr.
Koloszaal, Raamsdonksveer
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Peter Dons / Wayback
Theater Het Plein, Ridderkerk
20:00
The Fureys
Podium Reimerswaal, Rilland
21:00
Memphis Maniacs
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Eric Vaarzon Morel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Zuco 103
Grounds, Rotterdam
DeWolff / Golden Earring
Ahoy, Rotterdam
19:00
Farben Lehre + The Analogs
Baroeg, Rotterdam
18:00
BIRDfest
BIRD, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Nikki Lane
De Casino, Sint-Niklaas
Aborted / Entombed AD
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Wouter Hamel
Het Bolwerk, Sneek
De Kift - BAL
Theater Sneek, Sneek
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek