Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
Patronaat
Haarlem
21:30
De Oosterpoort
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
So What!
Gouda
Time Out
Gemert
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Altstadt
Eindhoven
20:00
TAC
Eindhoven
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
19:45
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
00:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
C.C. Deurne
Deurne
Paard
Den Haag
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
Rietveld Theater
Delft
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
BREStheater
Brielle
Mezz
Breda
20:00
Café De Speeltuin
Breda
Mezz
Breda
00:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
DNK
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:45
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
23:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
19:30
De Flux
Zaandam
C.C. De Klameare
Workum
00:00
Het Klooster
Woerden
vrijdag 22 november 2019
21:00
Jim Bob
Metropool, Hengelo
Colin Blunstone
Metropool, Hengelo
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kasper van der Laan - 1 Kilo
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Cacaofabriek, Helmond
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Guy Davis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
Nieuwe Nor, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:30
Soft Kill
Patronaat, Haarlem
21:30
The Bros. Landreth
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Live at LOLA: Electric Hollers + Billy & the Bobcats
LOLA050, Groningen
20:00
Hef
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Blu / Exile
Simplon, Groningen
20:00
Blu & Exile
Simplon, Groningen
20:00
Jo Goes Hunting
Simplon, Groningen
20:00
Davina Michelle Skyward Clubtour
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Orange Grove
So What!, Gouda
Andre Hazes Jr.
Time Out, Gemert
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën
De Schattelijn, Geertruidenberg
Sara Kroos - Verte
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
The Dire Straits Experience
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
ATLAS Theater, Emmen
Camilla Blue
Altstadt, Eindhoven
20:00
De Lorians / Naujawan Baider / Umut Adan
TAC, Eindhoven
20:00
Charly Lownoise & Mental Theo
Klokgebouw, Eindhoven
19:45
Booze & Glory
Dynamo, Eindhoven
Motionless in White
Effenaar, Eindhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum
Cultura, Ede
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Druten, Druten
20:00
South African Roadtrip
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Dordtse Helden: Hank's Blues Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Bibelot, Dordrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater De Omval, Diemen
Green Lizard / Rude Boy
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
O'G3NE
Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
The Fureys
C.C. Deurne, Deurne
Kim Wilde
Paard, Den Haag
Maaike Ouboter
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Anuar - EERLIJK
Rietveld Theater, Delft
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
The Murder Ballad
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Laura Laune
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
BREStheater, Brielle
Zuco 103
Mezz, Breda
20:00
Miscellaneous
Café De Speeltuin, Breda
Indian Askin
Mezz, Breda
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Chassé Theater, Breda
20:00
Mercy John
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Nederpop All Stars
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Dennis van Aarssen
Kennemer Theater, Beverwijk
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Julian Sas
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Kattendans, Bergeijk
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
DNK, Assen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
20:00
Ilse DeLange
Musis, Arnhem
19:30
Ina Forsman
Luxor Live, Arnhem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
20:45
Concertgebouw Jazz Orchestra / Sabrina Starke
Gigant, Apeldoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Underworld
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Marc Rebillet
Trix, Antwerpen
23:30
The APX
Melkweg, Amsterdam
22:00
Cho
Paradiso, Amsterdam
Sampa The Great
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Seratones
Cinetol, Amsterdam
20:15
Amsterdams Andalusisch Orkest / Estrella Morente / Jalal Chekara
Meervaart, Amsterdam
20:00
Vancouver Sleep Clinic
Melkweg, Amsterdam
Radical Face
Paradiso, Amsterdam
Fat Freddy's Drop
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Daniel Busser
Paradiso, Amsterdam
19:30
Droeloe
Melkweg, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Eek-A-Mouse
P60, Amstelveen
De Kift - BAL
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Enge Buren - BASTA!
Flint, Amersfoort
Lebbis - De Ervaring
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Soundos - Niets te verliezen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:45
Stones Sessions
Podium Victorie, Alkmaar
19:45
Alien Ant Farm / P.O.D.
Podium Victorie, Alkmaar
21:30
On The House: Indie!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Bossche Band Battle Finale
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 23 november 2019
23:00
University of Dance invites Freddy Moreira
Hedon, Zwolle
Movits!
Hedon, Zwolle
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Schouwburg Odeon, Zwolle
21:00
No Rock Throwing Allowed
JJ Music House, Zoetermeer
The Magic Of Santana Feat. Alex Ligertwood & Tony Lindsay
Boerderij, Zoetermeer
Sara Kroos - Verte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
19:30
Off The Cross / Signs Algorithm / Spoil Engine / The Royal
De Flux, Zaandam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. De Klameare, Workum
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Klooster, Woerden