Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Grounds
Rotterdam
00:00
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Simplon
Groningen
21:00
Metropool
Hengelo
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Statenzaal
Zwolle
Hedon
Zwolle
Mezz
Breda
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Dok6
Panningen
19:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
BREStheater
Brielle
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
AFAS Live
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
De Onderbroek
Nijmegen
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
013
Tilburg
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
TAC
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
19:30
Paradiso
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:45
Gigant
Apeldoorn
Metropool
Hengelo
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Chassé Theater
Breda
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:45
Dynamo
Eindhoven
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
Poppodium Volt
Sittard
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Deventer Schouwburg
Deventer
Time Out
Gemert
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Meervaart
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Cultura
Ede
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Hedon
Zwolle
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
22:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
vrijdag 22 november 2019
20:00
Kronos Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
Kim Wilde
Paard, Den Haag
21:00
Kika Sprangers
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kasper van der Laan - 1 Kilo
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Karsu
Grounds, Rotterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Julian Sas
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jo Goes Hunting
Simplon, Groningen
21:00
Jim Bob
Metropool, Hengelo
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Jacco Wynia
Statenzaal, Zwolle
Jacco Wynia
Hedon, Zwolle
Indian Askin
Mezz, Breda
19:30
Ina Forsman
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ilse DeLange
Musis, Arnhem
20:30
Iguana Death Cult
EKKO, Utrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Dok6, Panningen
19:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Hehobros
De Maaspoort, Venlo
20:00
Hef
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Guy Davis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
BREStheater, Brielle
Green Lizard / Rude Boy
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Junushoff Theater, Wageningen
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Fulco
De Kreun, Kortrijk
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Fransche School Culemborg, Culemborg
Fat Freddy's Drop
AFAS Live, Amsterdam
22:00
Fahrenheit / Indigo
Merleyn, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
20:15
Enge Buren - BASTA!
Flint, Amersfoort
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Eek-A-Mouse
P60, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Droeloe
Melkweg, Amsterdam
21:00
Dreckneck / Lost Moon
De Onderbroek, Nijmegen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater de Kaasfabriek , Wormer
21:30
Dordtse Helden: Hank's Blues Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Diggy Dex
Hedon, Zwolle
20:15
Dennis van Aarssen
Kennemer Theater, Beverwijk
De Staat
013, Tilburg
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
De Lorians / Naujawan Baider / Umut Adan
TAC, Eindhoven
De Kift - BAL
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Davina Michelle Skyward Clubtour
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Danny Vera - Pressure makes diamonds
De Maaspoort, Venlo
19:30
Daniel Busser
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater De Omval, Diemen
20:45
Concertgebouw Jazz Orchestra / Sabrina Starke
Gigant, Apeldoorn
Colin Blunstone
Metropool, Hengelo
00:00
Clean Pete - Afblijven
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Chassé Theater, Breda
22:00
Cho
Paradiso, Amsterdam
20:00
Charly Lownoise & Mental Theo
Klokgebouw, Eindhoven
Camilla Blue
Altstadt, Eindhoven
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Bibelot, Dordrecht
20:30
Bossche Band Battle Finale
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:45
Booze & Glory
Dynamo, Eindhoven
20:30
Bökkers
Grenswerk, Venlo
20:00
Blu / Exile
Simplon, Groningen
20:00
Blu & Exile
Simplon, Groningen
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Ben Williams & Sound Effect
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
Baskar
Poppodium Volt, Sittard
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Anuar - EERLIJK
Rietveld Theater, Delft
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Deventer Schouwburg, Deventer
Andre Hazes Jr.
Time Out, Gemert
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Amsterdams Andalusisch Orkest / Estrella Morente / Jalal Chekara
Meervaart, Amsterdam
Alien Ant Farm / P.O.D.
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum
Cultura, Ede
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater de Speeldoos, Baarn
zaterdag 23 november 2019
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Meervaart, Amsterdam
20:00
What You See Festival 2019
EKKO, Utrecht
19:30
Van Dik Hout
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
University of Dance invites Freddy Moreira
Hedon, Zwolle
Underworld
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Trijntje Oosterhuis
TivoliVredenburg, Utrecht
22:30
Tommy Tornado & The Clerks – Album Release Party
Patronaat, Haarlem
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Figi Theater, Zeist
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch