Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Gerrits Tuin
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
Grid Antwerpen
Antwerpen
Grid Antwerpen
Antwerpen
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Heilige-Drievuldigheidscollege
Leuven
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Markant Uden
Uden
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
19:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:15
Paard
Den Haag
18:15
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
22:00
Vera
Groningen
Vera
Groningen
19:30
Vera
Groningen
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
013
Tilburg
15:00
Ally's Drive In
Almere
Bibelot
Dordrecht
20:00
C-Mill
Heerlen
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
De Brielsche Aap
Brielle
De Flux
Zaandam
De Kattendans
Bergeijk
21:00
De Paap
Den Haag
20:00
De Theaterbakkerheij
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:30
Gerrits Tuin
Zwolle
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
21:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Lebuinuskerk
Deventer
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
M Leuven
Leuven
20:00
Manifesto
Hoorn
21:30
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Ede
Ede
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
P60
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
22:45
TivoliVredenburg
Utrecht
22:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Unilever | tennisbaan
Vlaardingen
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
013
Tilburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
donderdag 27 augustus 2020
20:00
YIN YIN
Effenaar, Eindhoven
20:00
Altın Gün - Gerrits Tuin
Gerrits Tuin, Zwolle
Maartje & Kine - Speelbeesten
Goudse Schouwburg, Gouda
Gabriel Rios
Grid Antwerpen, Antwerpen
Admiral Freebee
Grid Antwerpen, Antwerpen
Dripping Trees
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Blackwave.
Heilige-Drievuldigheidscollege, Leuven
Trio van Barbara Dex
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Absynthe Minded
M Leuven, Leuven
20:00
Arjen Kleton
Markant Uden, Uden
19:30
Woodie Smalls
Melkweg, Amsterdam
20:30
Paceshifters
Metropool, Hengelo
19:30
The Kik
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Snelle
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Snelle
Olympisch Stadion, Amsterdam
12:00
Snelle
Olympisch Stadion, Amsterdam
21:30
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:15
Goldband
Paard, Den Haag
18:15
Goldband
Paard, Den Haag
Lankum
Paradiso, Amsterdam
Rolf Sanchez - Het Zomer Theater
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:45
Ian Siegal - Rooftop Show met BBQ
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
Jack Poels - Blauwe Vear
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
The Kik
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
16:15
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Walk The Line
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tank and the Bangas
Trix, Antwerpen
22:00
Indian Askin
Vera, Groningen
This Will Destroy You
Vera, Groningen
19:30
Indian Askin
Vera, Groningen
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
vrijdag 28 augustus 2020
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
15:00
Howard Komproe / Jörgen Raymann / Peter Pannekoek / Sanne Wallis de Vr
Ally's Drive In, Almere
Rootsriders
Bibelot, Dordrecht
20:00
Dan Tuffy - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
Felix Schlarmann / Jasper Blom / Sean Fasciani
Concertgebouw, Amsterdam
BankGiro Loterij ZomerSessie: Dominic Seldis
Concertgebouw, Amsterdam
BankGiro Loterij ZomerSessie: Dominic Seldis
Concertgebouw, Amsterdam
Uitmarkt
Concertgebouw, Amsterdam
Typhoon
De Brielsche Aap, Brielle
Wilson & Wakeman
De Flux, Zaandam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Pearl Ten
De Paap, Den Haag
20:00
Back to Blondie
De Theaterbakkerheij, Gouda
Uitmarkt
DeLaMar, Amsterdam
20:00
T-strijd: 2e halve finale
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:30
Paceshifters
Gerrits Tuin, Zwolle
21:30
Angela Groothuizen - Lueke Binge
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Angela Groothuizen - Lueke Binge
Goudse Schouwburg, Gouda
Qlas & Blacka
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
De Sluwe Vos / Philou Louzolo
Het Sieraad, Amsterdam
21:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Uitmarkt
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Coco / Sandrine
Kursaal Oostende, Oostende
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Zbigniew Chojnacki
Lebuinuskerk, Deventer
20:00
Live at LOLA: Breekbaar en Atoomclub
LOLA050, Groningen
20:00
dirk.
M Leuven, Leuven
20:00
Elsa Birgitta Bekman
Manifesto, Hoorn
21:30
Hans Dulfer
Markant Uden, Uden
The Johnny Cash Roadshow
Melkweg, Amsterdam
20:30
Ghost Division
Mezz, Breda
20:00
O'G3NE
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
O'G3NE
Olympisch Stadion, Amsterdam
12:00
O'G3NE
Olympisch Stadion, Amsterdam
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Joost Spijkers: Iemand Als Jij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Edwin Evers Band
Openluchttheater Ede, Ede
Racoon
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
Nkulee Dube
P60, Amstelveen
22:00
Claw Boys Claw
Paradiso, Amsterdam
Watkins Family Hour
Paradiso, Amsterdam
Ty Segall and the Freedom Band
Paradiso, Amsterdam
19:30
Claw Boys Claw
Paradiso, Amsterdam
20:30
Opera Alaska
Patronaat, Haarlem
19:00
Rolf Sanchez
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:00
Merol
Podium Victorie, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Theater Bellevue, Amsterdam
22:45
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
22:15
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Walk The Line - Electronic
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Rootsriders
Unilever | tennisbaan, Vlaardingen
Uitmarkt
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
zaterdag 29 augustus 2020
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Noordkaap
Ancienne Belgique (AB), Brussel