Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:30
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Spirit of 66
Verviers
Iduna
Drachten
20:00
Restaurant Holle Bolle Gijs
Leiden
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Koninklijk Circus
Brussel
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
17:30
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee kunstruimte
's-Hertogenbosch
20:00
De Speulkoel Anloo
Anloo
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Nationaal Park De Groote Peel
Heusden (Asten)
19:00
De Pul
Uden
21:30
De Pul
Uden
Melkweg
Amsterdam
14:30
C-Mill
Heerlen
Patronaat
Haarlem
Annabel
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
16:00
Gerrits Tuin
Zwolle
20:00
Gerrits Tuin
Zwolle
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Dominicanenklooster
Zwolle
22:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
12:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
17:30
Dordrechts Museum
Dordrecht
15:00
Effenaar
Eindhoven
Nationaal Park De Groote Peel
Heusden (Asten)
20:15
De Doelen
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
18:30
Paard
Den Haag
Het Punt
Vroomshoop
V11
Rotterdam
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
15:30
AVL Mundo
Rotterdam
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Herberg de Pol
Diepenheim
20:30
Café de Cactus
Hengelo
BIRD
Rotterdam
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Het Sieraad
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
17:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Theater Concordia
Haastrecht
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
15:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Mezz
Breda
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Parktheater
Eindhoven
Simplon
Groningen
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
14:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
19:30
Markant Uden
Uden
013
Tilburg
De Kattendans
Bergeijk
Concertgebouw
Amsterdam
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:45
Hall Of Fame
Tilburg
P60
Amstelveen
17:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Metropool
Hengelo
20:00
Bullekerk
Zaandam
Abdijplein
Middelburg
Abdijplein
Middelburg
Mezz
Breda
18:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Muziekgieterij
Maastricht
Spirit of 66
Verviers
19:00
Baroeg
Rotterdam
vrijdag 04 september 2020
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Bruis
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Breakstuff
Café de Cactus, Hengelo
20:30
Black Bone Nation / Voltage
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Black Acid
Melkweg, Amsterdam
19:30
Bert Visscher / Noordpool Orkest o.l.v. Reinout Douma
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Be Floyd
Spirit of 66, Verviers
zaterdag 05 september 2020
Wilson & Wakeman
Iduna, Drachten
20:00
Willow Mae
Restaurant Holle Bolle Gijs, Leiden
Waylon - Soul Live Festival
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:00
Voltage - It's About Time Release Tour 2020
Cacaofabriek, Helmond
Véronique Gallo
Koninklijk Circus, Brussel
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Valvetronic Brassband
Bostheater Ommen, Ommen
17:30
Tricklebolt + diner
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
21:00
Tricklebolt
Willem Twee kunstruimte, 's-Hertogenbosch
20:00
toneelgroep e poi
De Speulkoel Anloo, Anloo
20:00
Tommy Brown
Paard, Den Haag
20:00
Tino Martin
Schouwburg Venray, Venray
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
The Klittens - Het Bos In
Nationaal Park De Groote Peel, Heusden (Asten)
19:00
The Kik
De Pul, Uden
21:30
The Kik
De Pul, Uden
The History of Drum & Bass with Live Orchestra
Melkweg, Amsterdam
14:30
The Helen Flaherty Band - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
Tabitha
Annabel, Rotterdam
20:00
Suzan & Freek
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
16:00
Sticks
Gerrits Tuin, Zwolle
20:00
Sticks
Gerrits Tuin, Zwolle
Steffen Morrison - Soul Live Festival
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Veste, Delft
20:15
Soul Connection
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Songs for Mary: Maartje Wortel / Tim Knol
Dominicanenklooster, Zwolle
22:00
Saskia Laroo / Warren Byrd
Cafe Stiels, Haarlem
20:00
Saint Motel
Botanique, Brussel
20:00
Russo
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Rootsriders
Gebr. De Nobel, Leiden
Roger Hodgson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
12:00
Racoon
Dordrechts Museum, Dordrecht
17:30
Racoon
Dordrechts Museum, Dordrecht
15:00
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
Pip Blom - Het Bos In
Nationaal Park De Groote Peel, Heusden (Asten)
20:15
Pearl Jozefzoon / Sharon Kips / The Young Classics orkest
De Doelen, Rotterdam
Pabllo Vittar
Paradiso, Amsterdam
18:30
Paard van Stal
Paard, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Het Punt, Vroomshoop
Nap Eyes
V11, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
15:30
MOMO Fabrique
AVL Mundo , Rotterdam
21:00
Miss Montreal
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Miss Montreal
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Mercy John
Herberg de Pol, Diepenheim
20:30
Melrose
Café de Cactus, Hengelo
Mamas Gun
BIRD, Rotterdam
Loïs Lane - 35 jaar
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Kubus
Het Sieraad, Amsterdam
Kublai Khan
Patronaat, Haarlem
17:00
Julia Zahra
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Julia Zahra
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater Concordia, Haastrecht
21:30
Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Joan Shelley
Merleyn, Nijmegen
20:30
Jim Speelmans - Huppathee
Schouwburg Hengelo, Hengelo
15:30
Jenny Lena & Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Jack Poels - Blauwe Vear
Mezz, Breda
Isha
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Iris Penning
Parktheater, Eindhoven
Inge van Calkar
Simplon, Groningen
Ilse DeLange
Paard, Den Haag
Hinds
Paradiso, Amsterdam
14:00
Het Nest 2020
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Helligen Hendrik - Zotte Zomer Parade
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Zuiderparktheater, Den Haag
19:30
Handsome Poets
Markant Uden, Uden
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
De Kattendans, Bergeijk
Graham Gouldman
Concertgebouw, Amsterdam
Glennis Grace - Soul Live Festival
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Edwin Evers Band
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:45
Eaux / Joya Mooi
Hall Of Fame, Tilburg
Drukwerk
P60, Amstelveen
17:30
Douwe Bob
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:00
Douwe Bob
Openluchttheater Cabrio, Soest
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Schouwburg Het Park, Hoorn
DeWolff
Metropool, Hengelo
20:00
De Kift
Bullekerk, Zaandam
Danny Vera
Abdijplein, Middelburg
Danny Vera
Abdijplein, Middelburg
Cousin Harley
Mezz, Breda
18:30
Club DGS (incl. diner) met Michael Varekamp
Goudse Schouwburg, Gouda
Clouseau
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Bruis
Muziekgieterij, Maastricht
Beyond The Labyrinth / John L
Spirit of 66, Verviers
19:00
Baroeg gaat live: VVB ambassadeur Okkie
Baroeg, Rotterdam