Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Effenaar
Eindhoven
Ethias Arena
Hasselt
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Depot
Leuven
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
013
Tilburg
20:30
ACU
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
21:30
Gerrits Tuin
Zwolle
17:00
Gerrits Tuin
Zwolle
Mainstage
's-Hertogenbosch
Fluor
Amersfoort
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Annie M.G. Schmidtpark
Bergschenhoek
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Mimik
Deventer
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
Capitole
Gent
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Nieuwe Nor
Heerlen
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
21:15
Openluchttheater Hertme
Hertme
18:45
Openluchttheater Hertme
Hertme
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kom
Nieuwegein
Doornroosje
Nijmegen
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Maassilo
Rotterdam
013
Tilburg
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
20:00
Gerrits Tuin
Zwolle
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Mainstage
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
21:00
P60
Amstelveen
Anna Amstelveen
Amstelveen
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
The Box
Amsterdam
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
De Marktkantine
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
13:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gigant
Apeldoorn
woensdag 09 september 2020
19:15
Jandino - Opgefokt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Tessa Dixson
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Bony King of Nowhere
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
The Isolation Sessions: Sarenville
Effenaar, Eindhoven
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Ethias Arena, Hasselt
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Cpunt Theater, Hoofddorp
Portland
Het Depot, Leuven
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
22:00
Joshua Ray Walker
Merleyn, Nijmegen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Stefano Keizers - Sorry Baby
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:30
Shopping
ACU, Utrecht
20:00
Lyenn
TivoliVredenburg, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
21:30
Fresku - 21:30u
Gerrits Tuin, Zwolle
17:00
Fresku
Gerrits Tuin, Zwolle
donderdag 10 september 2020
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Jimi Hendrix Tribute
Fluor, Amersfoort
Anneke van Giersbergen
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:30
Deng Boy - Raar
Meervaart, Amsterdam
20:30
Nubya Garcia
Tolhuistuin, Amsterdam
Foals
AFAS Live, Amsterdam
Suzanne Vega
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
19:30
Grof geschud / Lisa Ostermann / Vlamousse - Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Torus
Melkweg, Amsterdam
19:30
Dan Croll
Paradiso, Amsterdam
Pieter Derks
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bart Peeters
Lotto Arena, Antwerpen
Bouke Zoete / Philip Kroonenberg
Luxor Live, Arnhem
Loïs Lane - 35 jaar
Luxor Live, Arnhem
Therapy?
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Opperdepop Festival
Annie M.G. Schmidtpark, Bergschenhoek
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jennie Lena
Mezz, Breda
20:30
Yevgueni
Mezz, Breda
Ibrahim Maalouf
Koninklijk Circus, Brussel
Sanne Wallis de Vries - Heel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Baer Traa
Burgerweeshuis, Deventer
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Mimik, Deventer
17:00
Douwe Bob
Dordrechts Museum, Dordrecht
SONS
Effenaar, Eindhoven
20:00
Alex Agnew
Capitole, Gent
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Goudse Schouwburg, Gouda
Chef'Special
De Oosterpoort, Groningen
DeWolff
De Oosterpoort, Groningen
Tristan
Patronaat, Haarlem
20:00
Myrath
Patronaat, Haarlem
Rootsriders
Nieuwe Nor, Heerlen
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
20:30
OnTrack Coverband
Café de Cactus, Hengelo
20:30
Ian Siegal
Metropool, Hengelo
21:15
Nielson (Metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
18:45
Nielson (metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Toontje Lager
Gebr. De Nobel, Leiden
De Kift
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
In Rap en Roer met: In't Veld x MC DRT
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater de Kom, Nieuwegein
Tabitha
Doornroosje, Nijmegen
Edwin Evers Band
Bostheater Ommen, Ommen
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Roosbeef
Maassilo, Rotterdam
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Demented Are Go!
dB's, Utrecht
Martijn Kardol - Welkom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Het Klooster, Woerden
20:00
Tricklebolt - Gerrits Tuin
Gerrits Tuin, Zwolle
vrijdag 11 september 2020
Golden Caves + Scarlet Stories
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Trijntje Oosterhuis
Podium Victorie, Alkmaar
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Flint, Amersfoort
21:00
Jan Akkerman
P60, Amstelveen
Anneke van Giersbergen
Anna Amstelveen, Amstelveen
22:00
Lisa Ostermann / Saeed / Teun van den Elzen - Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Donnie (NL)
Paradiso, Amsterdam
Keith Sweat
The Box, Amsterdam
21:00
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Melkweg, Amsterdam
20:30
City of the Sun
Bitterzoet, Amsterdam
Symphonic Rock Night
Melkweg, Amsterdam
Def Americans
Q-Factory, Amsterdam
Devvon Terrell
Q-Factory, Amsterdam
The Analogues - Hello Goodbye
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Gerard Joling
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Adana Twins / Kollektiv Turmstrasse
De Marktkantine, Amsterdam
20:00
The Regrettes
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Lisa Ostermann / Saeed / Teun van den Elzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Melkweg, Amsterdam
19:00
Donnie (NL)
Paradiso, Amsterdam
17:00
Andre Hazes Jr.
Olympisch Stadion, Amsterdam
13:00
Andre Hazes Jr.
Olympisch Stadion, Amsterdam
Slongs
De Roma, Antwerpen
Sunset Travellers
Gigant, Apeldoorn
20:00
Ruben Annink - Seated Specials
Gigant, Apeldoorn