Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Dynamo
Eindhoven
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Villa Ockenburgh
Den Haag
Paard
Den Haag
18:00
Villa Ockenburgh
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
16:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Lotto Arena
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
22:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Club Atelier
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
21:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:30
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Boerderij
Zoetermeer
De Peppel
Zeist
Het Klooster
Woerden
21:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
De Bosuil
Weert
Het Trefpunt
Warmond
Grenswerk
Venlo
21:00
CHV Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
22:15
Café Kanaalzicht
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Café Kanaalzicht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Kruisherenkapel
Uden
20:00
De Pul
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Theater aan de Schie
Schiedam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Ahoy
Rotterdam
V11
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
P3
Purmerend
21:15
Theater de Bussel
Oosterhout
19:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Zwerver
Oostende
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:15
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
Openluchttheather Brilmansdennen
Losser
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Cacaofabriek
Helmond
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
donderdag 17 september 2020
Gramma / Rare Akuma
Dynamo, Eindhoven
17:00
O'G3NE
Dordrechts Museum, Dordrecht
20:00
Blue Crime
Burgerweeshuis, Deventer
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Philippe Elan - Ma France en chansons
Villa Ockenburgh, Den Haag
Jimi Hendrix Tribute
Paard, Den Haag
18:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
Villa Ockenburgh, Den Haag
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Jennie Lena
Mezz, Breda
20:00
Mariska van Kolck / Tony Neef
Chassé Theater, Breda
16:00
Mariska van Kolck / Tony Neef
Chassé Theater, Breda
21:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Procol Harum
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
Kaiser Franz Josef
Luxor Live, Arnhem
20:30
De Niemanders
Luxor Live, Arnhem
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Orpheus, Apeldoorn
Bart Peeters
Lotto Arena, Antwerpen
Seasick Steve
De Roma, Antwerpen
22:00
Elias Mazian - Extra show
Melkweg, Amsterdam
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Moonstruck Jazz Nights: Eric Vloeimans & Ramón Valle in concert
Club Atelier, Amsterdam
Elias
Cinetol, Amsterdam
Bexey
Melkweg, Amsterdam
Joe Kay
Tolhuistuin, Amsterdam
Pestilence
Q-Factory, Amsterdam
HAUSER with the European Philharmonia Orchestra
AFAS Live, Amsterdam
Lords of the Underground / M.O.P.
Q-Factory, Amsterdam
Maluma
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
NBE back on stage
Paradiso, Amsterdam
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Elias Mazian
Melkweg, Amsterdam
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
P60, Amstelveen
Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Alex Roeka - Rauwe Genade
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
21:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Enge Buren - Basta!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
vrijdag 18 september 2020
20:30
Das Sound Kollektiv
Hedon, Zwolle
Jimi Hendrix Tribute
Hedon, Zwolle
Procol Harum
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Gazpacho CD-presentatie "Fireworker"
Boerderij, Zoetermeer
Def Americans
De Peppel, Zeist
Jeroen Zijlstra - Ja!zzZijlstra
Het Klooster, Woerden
21:00
Jop Wijlacker & Dennis Kolen - Two of us: Lennon & McCartney
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
William Boeva - B30VA
C.C. De kern, Wilrijk
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Wesopa Weesp, Weesp
The Hillbilly Moonshiners
De Bosuil, Weert
Martijn Kardol - Welkom
Het Trefpunt, Warmond
The Doors Alive
Grenswerk, Venlo
21:00
Born Stuyven & Eric Nouwens
CHV Noordkade, Veghel
Mart Hillen - In Concert
Theater De Lampegiet, Veenendaal
22:15
Tim Akkerman - Theatertournee
Café Kanaalzicht , Utrecht
20:30
Blue Crime / Flowers
EKKO, Utrecht
20:00
Tim Akkerman - Theatertournee
Café Kanaalzicht , Utrecht
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
DIEHELEDING - 1001
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Uli Jon Roth
Kruisherenkapel, Uden
20:00
New Cool Collective
De Pul, Uden
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Chef'Special
013, Tilburg
20:00
Docile Bodies / Dripping Trees
Hall Of Fame, Tilburg
19:15
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Bentleys - The Summer of Love Love Love
Agnietenhof, Tiel
21:30
Stef Bos - Bloemlezing
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Stef Bos - Bloemlezing
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nighthawker
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater aan de Schie, Schiedam
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Theater aan de Schie, Schiedam
Fred van Leer - FRED & FRIENDS
Ahoy, Rotterdam
Wies
V11, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Bill Laurance
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Hannah Mae / Maurice van Hoek
P3, Purmerend
21:15
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Theater de Bussel, Oosterhout
19:00
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Theater de Bussel, Oosterhout
Salvatore Adamo
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Stake / Mother - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
Jeangu Macrooy
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:15
Legowelt
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Diskodip: Kamma & Masalo And Friends (uitverkocht)
Doornroosje, Nijmegen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
19:00
The Tightropes / Tom Veltien Band - Hendrix 50th Memorial Show
Muziekgieterij, Maastricht
Bökkers
Openluchttheather Brilmansdennen, Losser
20:00
EPMD
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Inge van Calkar
Gebr. De Nobel, Leiden
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alex Roeka - Rauwe Genade
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:30
Jennie Lena
Vorstin, Hilversum
20:30
De Sunset Travelers
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Bob Dylan - Romance in Durango
Metropool, Hengelo
20:15
Rosemary & Garlic
Cacaofabriek, Helmond
Suzan & Freek
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther