Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Willemeen
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:30
Beauforthuis
Austerlitz
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Mezz
Breda
20:30
La Madeleine
Brussel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Paard
Den Haag
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
00:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Deurne
Deurne
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Lebuinuskerk
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Metropool Enschede
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater de Mythe
Goes
21:00
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
De Oosterpoort
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
Café De Lijst
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
DeMess
Naarden
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Lutherse Kerk
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Veluvine
Nunspeet
De Zwerver
Oostende
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Groene Engel
Oss
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
V11
Rotterdam
vrijdag 06 december 2019
19:00
F.I. / Jordymoney / MC Lost
Melkweg, Amsterdam
19:00
Marco Mengoni
Melkweg, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Meervaart, Amsterdam
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
19:30
Motionless in White
Trix, Antwerpen
GOLD + NASQUAMA
Willemeen, Arnhem
Vandenberg's Moonkings
Luxor Live, Arnhem
20:30
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Beauforthuis, Austerlitz
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
New Cool Collective
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Laïs
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
King Hiss
Mezz, Breda
20:30
Vanesa Martín
La Madeleine, Brussel
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Best of... Ton Kas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Ali B - Koorts
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Erwin Leon en Woezels
Paard, Den Haag
20:15
Festival Grand Bazaar – Selim Dogru, reART Ensemble en solisten
De Nieuwe Kerk, Den Haag
19:30
Heidevolk
Paard, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Diligentia, Den Haag
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Deurne, Deurne
20:30
De Kift - BAL
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
The Void
Lebuinuskerk, Deventer
20:00
The Flower Kings
Burgerweeshuis, Deventer
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater Bouwkunde, Deventer
21:30
Creedence Clearwater Survival
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Van Dik Hout
Bibelot, Dordrecht
20:00
Buster Shuffle
Iduna, Drachten
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Hehobros
Parktheater, Eindhoven
20:15
Angelique Kidjo
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Chains of Sanity / Indarkeria / Jesus Price / Ndujah metalband / Rando
Altstadt, Eindhoven
20:00
Maria Emilia
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Bummy Boys
Metropool Enschede, Enschede
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Wilminktheater, Enschede
20:30
Max & Iggor Cavalera
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Gerard van Maasakkers
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Mythe, Goes
21:00
Iris Penning / Roos Blufpand
So What!, Gouda
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Omar Souleyman
De Oosterpoort, Groningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
20:00
Monomyth
Vera, Groningen
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
23:00
Hello Friday
Patronaat, Haarlem
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Patronaat, Haarlem
The Dirty Daddies
Patronaat, Haarlem
Son Mieux
Patronaat, Haarlem
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Mark Lanegan
C.C. Hasselt, Hasselt
20:15
South African Roadtrip
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Nick & Simon Are Coming To Town
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Morrissey Indeed
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Dennis van Aarssen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Partizanen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Shavers
Duycker, Hoofddorp
20:00
JB Meijers - Deltaboy
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
Massive Assault
Café De Lijst, Hoogeveen
Rob de Nijs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Urbanus
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Maaike Ouboter
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Neushoorn, Leeuwarden
Danny Vera - Pressure makes diamonds
De Harmonie, Leeuwarden
Sacred Reich
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Enge Buren - BASTA!
Koningshof, Maassluis
20:30
Marcel de Groot - DOOR
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
DeMess, Naarden
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
22:00
Jesse Marchant
Merleyn, Nijmegen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Dawn Landes
Lutherse Kerk, Nijmegen
Marillion
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Jacob Spoelstra
Veluvine, Nunspeet
SX
De Zwerver, Oostende
19:00
Not the Rolling Stones
Kursaal Oostende, Oostende
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Karin Bloemen en de Old School Band
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Tantric
Groene Engel, Oss
20:15
Dutch Eagles
Dok6, Panningen
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Okilly Dokilly
P3, Purmerend
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Symfo Classics
Hoftheater, Raalte
20:00
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wëreldbänd - Släpstick
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Cello Octet / Korzo producties
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
The Tambles
V11, Rotterdam