Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Hedon
Zwolle
Het spectrum
Schijndel
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Marekerk
Leiden
Martiniplaza
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Metropool Enschede
Enschede
Mezz
Breda
Paleis 12
Brussel
19:30
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Westergastheater
Amsterdam
11:00
Westzijderkerk
Zaandam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:00
C.C. Den Blank
Overijse
22:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Cultura
Ede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
De Boodschap
Rijen
20:15
De Doelen
Rotterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DNK
Assen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Dok6
Panningen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
Figi Theater
Zeist
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningshof
Maassluis
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Martiniplaza
Groningen
woensdag 18 december 2019
20:00
Jan Verstraeten
Handelsbeurs, Gent
20:00
Noah Guthrie
Hedon, Zwolle
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Het spectrum, Schijndel
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Junushoff Theater, Wageningen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Marekerk, Leiden
Tino Martin
Martiniplaza, Groningen
19:30
Panteón Rococó
Melkweg, Amsterdam
21:00
NSJO - Spirits of soul
Metropool Enschede, Enschede
De Kreuners
Mezz, Breda
Soprano
Paleis 12, Brussel
19:30
Bløf
Paradiso, Amsterdam
Melanie
Patronaat, Haarlem
20:15
Celtic Gold An Irish Christmas
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
3J'S - Acoustic Christmas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Yannick Bovy Celebrates Nat King Cole
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
The Analogues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Percossa - DOUBLE BILL
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Najib Amhali - Waar was ik?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater aan de Schie, Schiedam
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater Bouwkunde, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Verte
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Theater de Voorveghter, Hardenberg
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Weihnachtsfest der Volksmusik
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Corrie van Binsbergen & Auke Hulst
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Guy Verlinde
TivoliVredenburg, Utrecht
De Heideroosjes
TivoliVredenburg, Utrecht
Louis Cole
Tolhuistuin, Amsterdam
21:30
T-99
Vera, Groningen
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
11:00
Wouter Harbers
Westzijderkerk, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zuiderstrandtheater, Den Haag
donderdag 19 december 2019
20:30
The Doors Alive
013, Tilburg
20:00
Mahalia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
3J'S - Acoustic Christmas
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Släpstick
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
John Corabi
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Mobb Deep
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Herbakker, Eeklo
20:00
Laïs
C.C. Den Blank, Overijse
22:00
Saskia Laroo Band
Cafe Stiels, Haarlem
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Chassé Theater, Breda
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Chassé Theater, Breda
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Concertgebouw, Amsterdam
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Cultura, Ede
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Daan Boom - De Eerste
De Boodschap, Rijen
20:15
Eric Vaarzon Morel
De Doelen, Rotterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
De Harmonie, Leeuwarden
Jett Rebel
De Helling, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Claudia De Breij - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kasper van der Laan
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Meerpaal, Dronten
20:15
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Op Sterk Water - In Space
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Son Mieux
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Kreuners
De Roma, Antwerpen
20:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Urbanus
DNK, Assen
20:15
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Dok6, Panningen
20:15
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Dok6, Panningen
20:45
Kraak & Smaak
Doornroosje, Nijmegen
20:15
My Baby
Doornroosje, Nijmegen
Danny Vera
Effenaar, Eindhoven
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Figi Theater, Zeist
20:00
Mercy John
Fluor, Amersfoort
20:30
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Waylon
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Bummy Boys
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Harry Glotzbach / Marlon Kicken / Wouter Monden
Hedon, Zwolle
20:30
PRCTML / The Grey Pants / Weed & Dolphins
Hedon, Zwolle
20:30
Lavalu - Midair
Het Evertshuis, Bodegraven
00:00
Tangarine - Uiteen
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Kennemer Theater, Beverwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Koningshof, Maassluis
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Noah Guthrie
Luxor Live, Arnhem
19:30
Tribute To The Doors
Luxor Live, Arnhem
20:00
Celtic Gold An Irish Christmas
Martiniplaza, Groningen