Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
21:00
Concertgebouw
Amsterdam
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
De Spil
Roeselare
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Het Klooster
Woerden
013
Tilburg
Markiezenhof
Bergen op Zoom
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Veste
Delft
Podium Mozaiek
Amsterdam
Maaspodium
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Stroud
Putten
Botanique
Brussel
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
19:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Koninklijk Circus
Brussel
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
19:30
Scheldetheater
Terneuzen
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
19:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Hedon
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Spirit of 66
Verviers
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Neushoorn
Leeuwarden
Doornroosje
Nijmegen
Fort33
Leusden
Cactus Muziekcentrum
Brugge
De Kreun
Kortrijk
Trix
Antwerpen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Charlatan
Gent
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Theater De Omval
Diemen
Effenaar
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
TivoliVredenburg
Utrecht
013
Tilburg
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Posttheater
Arnhem
21:30
Scheldetheater
Terneuzen
21:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Mainstage
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Rietveld Theater
Delft
Markant Uden
Uden
De Balie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Jan van Besouw
Goirle
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Mascini Theater
Amsterdam
dinsdag 06 oktober 2020
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Wilminktheater, Enschede
Helden: Dhafer Youssef
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lebbis - De Ervaring
Theater De Leest, Waalwijk
Pitou
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Fenne Lily
Paradiso, Amsterdam
20:30
Finale Amsterdams Studenten Cabaret Festival
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Basta!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
21:00
Dutch Jazz Heritage: Count Basie & Frank Sinatra
Concertgebouw, Amsterdam
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:30
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Theater de Griffioen, Amstelveen
woensdag 07 oktober 2020
Man, man, man, de Podcast
Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
De Spil, Roeselare
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Maartje & Kine - Speelbeesten
Het Klooster, Woerden
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Markiezenhof, Bergen op Zoom
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Schouwburg Amphion, Doetinchem
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Zuidplein, Rotterdam
JB Meijers - Deltaboy
Theater De Veste, Delft
Afrovibes Amsterdam
Podium Mozaiek, Amsterdam
Afrovibes Rotterdam
Maaspodium, Rotterdam
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Kardol - Welkom
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rob Scheepers - Gulzig
Jan van Besouw, Goirle
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Theater de Bussel, Oosterhout
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Ploeg - EGO
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Korrel Zout
C.C. Stroud, Putten
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
Visions Of Atlantis
013, Tilburg
The Chats
Melkweg, Amsterdam
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater aan de Schie, Schiedam
Ólafur Arnalds
Koninklijk Circus, Brussel
Jack Parow
Melkweg, Amsterdam
Sniff 'n' The Tears
Luxor Live, Arnhem
Bongeziwe Mabandla
Luxor Live, Arnhem
19:30
Jandino - Opgefokt
Scheldetheater, Terneuzen
19:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater De Leest, Waalwijk
19:30
Zoutmus in concert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Miss Montreal
Hedon, Zwolle
Paul Carrack - The 20/20 Tour
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Passenger
AFAS Live, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Martiniplaza, Groningen
Dolly Dots
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Carl Verheyen Band
Spirit of 66, Verviers
John Waite
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Arkona / Týr
Neushoorn, Leeuwarden
Jaga Jazzist
Doornroosje, Nijmegen
Benighted - Obscene Repressed Tour
Fort33, Leusden
Arno
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Compact Disk Dummies
De Kreun, Kortrijk
Millionaire
Trix, Antwerpen
Pongo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Meis / Mevrouw Tamara / Susann.
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Mintzkov
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Schouwburg De Kring, Roosendaal
De eeuw van Harry Belafonte
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Freek Bartels - BUYER & CELLAR
Chassé Theater, Breda
20:00
Shifting Daylight - Gemmae
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Gabber Modus Operandi
Charlatan, Gent
20:00
Nederpop All Stars - Zelfs je naam is mooi
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Ronald Snijders - Een avond met mij
Theater De Omval, Diemen
The Levellers
Effenaar, Eindhoven
Sara Correia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Eric Vaarzon Morel - Spaanse sporen: laten we dansen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Elke Vierveijzer - Lucht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er gaat nog iets heel moois gebeuren
Cultura, Ede
Doe Maar
TivoliVredenburg, Utrecht
Steve Harley
013, Tilburg
Yael Naim
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Parktheater, Eindhoven
20:30
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Sven Ratzke - Where Are We Now
Zaantheater, Zaandam
20:30
Vera Mann - Goesting
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Wilminktheater, Enschede
21:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posttheater, Arnhem
21:30
Jandino - Opgefokt
Scheldetheater, Terneuzen
21:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Schouwburg Het Park, Hoorn
Blackwave.
Merleyn, Nijmegen
donderdag 08 oktober 2020
Man, man, man, de Podcast
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
George & Eran - George & Eran worden racisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Philippe Elan - Ma France en chansons
Rietveld Theater, Delft
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Markant Uden, Uden
Afrovibes Amsterdam
De Balie, Amsterdam
Spinvis / Saartje van Camp - Oog in Oog
Theater 't Speelhuis, Helmond
Bert Gabriels - Is er nog iets gebeurd?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Rob Scheepers - Gulzig
Jan van Besouw, Goirle
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Petra Berger - Pure Passie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronald Snijders - Een avond met mij
Mascini Theater, Amsterdam