Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
17:00
Hofman
Utrecht
19:00
Het Pompstation
Amsterdam
19:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Bluescafe
Apeldoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
22:30
013
Tilburg
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
World Forum Theater
Den Haag
15:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Westergastheater
Amsterdam
21:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
The Note
Hoogland
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
Studio A12
Bunnik
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:00
Sporthal de Wetteling
Venray
20:30
Spirit of 66
Verviers
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Mezz
Breda
Meervaart
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kurhaus
Den Haag
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Iduna
Drachten
00:00
Hoftheater
Raalte
19:30
Het Witte Kerkje
Baarn
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Fluor
Amersfoort
Effenaar
Eindhoven
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
14:30
Brothers
Bunnik
21:00
Bluescafe
Apeldoorn
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
14:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
vrijdag 27 december 2019
Gold
Melkweg, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Meervaart, Amsterdam
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
19:30
Jungle By Night
Luxor Live, Arnhem
20:00
Alain Clark
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
17:00
Burgers, Beers and Bands: Thirza Althalja
Hofman, Utrecht
19:00
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
19:30
A Third Christmas Day Party (third edition)
Grounds, Rotterdam
20:30
Crazy Little Things
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
The Dirty Daddies
Effenaar, Eindhoven
20:00
Mozes and the Firstborn
Effenaar, Eindhoven
20:30
New Cool Collective
ECI Cultuurfabriek, Roermond
23:00
Pocahontas
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Bökkers
Doornroosje, Nijmegen
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Diligentia, Den Haag
20:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
Douwe Bob with Strings
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Maaspoort, Venlo
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Beatles By Girls
De Kattendans, Bergeijk
Wibi Soerjadi
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Wilko Terwijn
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Chassé Theater, Breda
20:00
Mercy John
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Flavium
Bluescafe, Apeldoorn
20:30
Dash! + Wouter Planteijdt en Rene van Barneveld
Bimhuis, Amsterdam
George Baker
Ahoy, Rotterdam
22:30
Joris Voorn
013, Tilburg
AAPNOOTMIES
013, Tilburg
zaterdag 28 december 2019
Goud & Nieuw met Gerard Joling
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
21:00
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan
Vorstin, Hilversum
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Alain Clark
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Crazy Piano's
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jan Akkerman
The Note, Hoogland
NITS - Nits 2019-2020
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Studio A12, Bunnik
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Sporthal de Wetteling, Venray
20:30
Abba Gold
Spirit of 66, Verviers
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Schouwburg Cuijk, Cuijk
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jett Rebel
Rotown, Rotterdam
20:30
Michael Prins
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Club 3voor12 Den Haag #61 – PEACH, Tom Wavy, Ocean Tribe
Paard, Den Haag
Di-rect
Paard, Den Haag
20:00
Bummy Boys
Nieuwe Nor, Heerlen
20:45
Massada
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
The Dirty Daddies
Neushoorn, Leeuwarden
16:00
CaboCubaJazz
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: Earl Jackson (UK) + CC Jerome Trio
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
A tribute to Lemmy
Mezz, Breda
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Meervaart, Amsterdam
20:30
Edwin Evers Band
Markant Uden, Uden
Lisa Lois Sings Adèle
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Olivier Laurent zingt Jacques Brel
Kurhaus, Den Haag
20:00
François Pirette
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bömbers
Iduna, Drachten
00:00
Evergreen Top 1000 Live
Hoftheater, Raalte
19:30
INGUZ-kwartet
Het Witte Kerkje, Baarn
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Het Wennekerpand, Schiedam
23:00
LUX ft. 88Cali / Jahwin
Hedon, Zwolle
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Goudse Schouwburg, Gouda
Crazy Little Things
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Beatles By Girls
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
New Cool Collective
Fluor, Amersfoort
Mozes and the Firstborn
Effenaar, Eindhoven
21:00
40 UP
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Black Bottle Riot
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Diligentia, Den Haag
20:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Douwe Bob Solo
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Trijntje Oosterhuis
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Now & JoU ft. Sevn Alias
De Helling, Utrecht
Waylon
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Pieter Jan Leusink / The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Concertgebouw, Amsterdam
14:15
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Concertgebouw, Amsterdam
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Daan van der Hoeven / Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Belle Perez - Fiesta Perez!
Chassé Theater, Breda
20:00
Celtic Gold An Irish Christmas
Chassé Theater, Breda
20:00
CORDS by Simone
Burgerweeshuis, Deventer
14:30
Top 2000 Live Band
Brothers, Bunnik
21:00
Flavium
Bluescafe, Apeldoorn
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
14:30
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
All Ellington
Bimhuis, Amsterdam
19:00
Pene Corrida
Baroeg, Rotterdam