Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:15
Concertgebouw
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Bluescafe
Apeldoorn
19:30
Het Witte Kerkje
Baarn
20:15
De Kattendans
Bergeijk
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
15:00
Studio A12
Bunnik
14:30
Brothers
Bunnik
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Kurhaus
Den Haag
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Paard
Den Haag
19:00
Diligentia
Den Haag
15:00
World Forum Theater
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Iduna
Drachten
Effenaar
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
The Note
Hoogland
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Hoftheater
Raalte
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
22:00
013
Tilburg
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
14:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
14:00
Sporthal de Wetteling
Venray
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
15:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Bimhuis
Amsterdam
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Theater Kulturhus
Borne
20:15
Kurhaus
Den Haag
Paard
Den Haag
15:00
World Forum Theater
Den Haag
14:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
15:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Stevenskerk
Nijmegen
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Spirit of 66
Verviers
15:30
Zaantheater
Zaandam
22:00
Westergastheater
Amsterdam
zaterdag 28 december 2019
14:15
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Concertgebouw, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Flavium
Bluescafe, Apeldoorn
19:30
INGUZ-kwartet
Het Witte Kerkje, Baarn
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Kattendans, Bergeijk
Crazy Little Things
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Belle Perez - Fiesta Perez!
Chassé Theater, Breda
20:30
A tribute to Lemmy
Mezz, Breda
20:00
Celtic Gold An Irish Christmas
Chassé Theater, Breda
20:00
François Pirette
Koninklijk Circus, Brussel
15:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Studio A12, Bunnik
14:30
Top 2000 Live Band
Brothers, Bunnik
00:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Club 3voor12 Den Haag #61 – PEACH, Tom Wavy, Ocean Tribe
Paard, Den Haag
20:15
Olivier Laurent zingt Jacques Brel
Kurhaus, Den Haag
20:15
Trijntje Oosterhuis
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
Di-rect
Paard, Den Haag
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Diligentia, Den Haag
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
20:30
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
CORDS by Simone
Burgerweeshuis, Deventer
Bömbers
Iduna, Drachten
Mozes and the Firstborn
Effenaar, Eindhoven
16:00
CaboCubaJazz
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Top 2000 Live - CRAZY!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Douwe Bob Solo
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Michael Prins
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Bummy Boys
Nieuwe Nor, Heerlen
22:00
LIVE: Earl Jackson (UK) + CC Jerome Trio
Muziekcafé Helmond, Helmond
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
The Royal Dutch Scam - tribute to Steely Dan
Vorstin, Hilversum
20:15
Crazy Piano's
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jan Akkerman
The Note, Hoogland
20:30
Beatles By Girls
Fulcotheater, IJsselstein
20:45
Massada
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
The Dirty Daddies
Neushoorn, Leeuwarden
Waylon
De Harmonie, Leeuwarden
Lisa Lois Sings Adèle
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
40 UP
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Black Bottle Riot
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Alain Clark
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Evergreen Top 1000 Live
Hoftheater, Raalte
23:45
Late Night at Haug
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Daan van der Hoeven / Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Jett Rebel
Rotown, Rotterdam
19:00
Pene Corrida
Baroeg, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Het Wennekerpand, Schiedam
22:00
Noisecontrollers & Friends
013, Tilburg
20:30
Edwin Evers Band
Markant Uden, Uden
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Now & JoU ft. Sevn Alias
De Helling, Utrecht
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
14:30
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Sporthal de Wetteling, Venray
20:30
Abba Gold
Spirit of 66, Verviers
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
23:00
LUX ft. 88Cali / Jahwin
Hedon, Zwolle
zondag 29 december 2019
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
T-99
Paradiso, Amsterdam
Merol
Paradiso, Amsterdam
The Nits
Concerto, Amsterdam
15:00
Pass The Dutch Festival
Melkweg, Amsterdam
15:00
Brokken Festival 2019
Bimhuis, Amsterdam
14:30
Ellen ten Damme - Casablanca
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Meervaart, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Oudejaarsshow 2019 - Vincent Bijlo & The Rossettis
Theater Kulturhus, Borne
20:15
George Baker
Kurhaus, Den Haag
Di-rect
Paard, Den Haag
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Diligentia, Den Haag
20:00
Mark Foggo's Skasters
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Abba Gold: The Christmas Special Show
Effenaar, Eindhoven
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Douwe Bob & Band
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Joop Vos & Maarten Saris - Helmond, Helmond: wa’n circus
Cacaofabriek, Helmond
19:00
LIVE: Stage Experience December 2019 (Final Edition)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Jan Akkerman
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Stevenskerk, Nijmegen
19:00
30 ans Helmut Lotti en Concert
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jett Rebel
Rotown, Rotterdam
20:00
Alain Clark
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Crazy Piano's
Theater Sneek, Sneek
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rondé
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ebonit Saxophone Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Excelsior Recordings Supportersdag
De Helling, Utrecht
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Still Working
CHV Noordkade, Veghel
20:00
High Voltage
Spirit of 66, Verviers
15:30
Celtic Gold An Irish Christmas
Zaantheater, Zaandam
maandag 30 december 2019
22:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam