Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Cultura
Ede
22:00
The Jack
Eindhoven
21:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Vera
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium heino
Heino
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
Corneel
Lelystad
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Hoftheater
Raalte
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
08:00
Dizzy
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Het Klooster
Woerden
De Flux
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Klinker
Zeist
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
vrijdag 10 januari 2020
Huub Stapel - Het Huwelijk
Deventer Schouwburg, Deventer
22:00
Exile Rolling Stones
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
New Cool Collective
Bibelot, Dordrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
T-99 & Bob wayne
Iduna, Drachten
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cultura, Ede
22:00
Puyn en Pointbreak bij The Jack
The Jack, Eindhoven
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
20:15
Toontje Lager
Effenaar, Eindhoven
20:15
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Marcel de Groot - DOOR
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Meindert Talma - De Domela Passie
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Yora Rienstra - UP
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Harm's fork
Vera, Groningen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
De Oosterpoort, Groningen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Physical Graffiti
Nieuwe Nor, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Vera Mann - Goesting
Podium heino, Heino
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
LIVE: David Bowie Night, met tribute Spiders from Mars
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap - Ghosts
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
The Dutch Eagles -
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Plork & De Aannemers
Metropool, Hengelo
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
Oldenhermanns - Unsexed
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:45
Skankin' Friday: Antwerp Gipsy Ska Orkestra / The Sketchers
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Scrum
Koepeltheater, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Bert Heerink / Jan Akkerman / My Brainbox
Corneel, Lelystad
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Hadewych Doet De Dames
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Het Diekhuus, Middelharnis
Lebbis - De Ervaring
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
23:00
Lewski / Operating Modus
Doornroosje, Nijmegen
22:00
The Brains
Merleyn, Nijmegen
20:15
Sinead O' Connor
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Metallica in Symphony door Scream Inc & Orion Orchestra
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Muze, Noordwijk
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Hoftheater, Raalte
20:15
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Perron-3, Rosmalen
20:00
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
08:00
Saskia Laroo Band / Warren Byrd
Dizzy, Rotterdam
20:00
Suus' B-day Bash
Poppodium Volt, Sittard
Sara Kroos - Verte
Theater Sneek, Sneek
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Idea, Soest
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Nederpop All Stars
Agnietenhof, Tiel
21:00
Lost Insanity
Little Devil, Tilburg
Waylon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Frans Bauer - Live in Concert
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
22:15
Reem & Lot
CHV Noordkade, Veghel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Black City
Spirit of 66, Verviers
20:00
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Het Klooster, Woerden
Mell & Vintage Future
De Flux, Zaandam
20:15
The Silent Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
De Klinker, Zeist
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 11 januari 2020
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:45
Wouter Planteijdt
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
The Dirty Daddies
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Spo Dee O Dee
Fluor, Amersfoort
20:30
Mylou Frencken & Dorine Wiersma - Waagstukken
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
tobi lou
Paradiso, Amsterdam
20:30
Manga
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Tania Kross
Meervaart, Amsterdam
Dream Theater
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Boléro, een hommage aan Maurice Ravel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
André Rieu
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Fivos Delivorias
Melkweg, Amsterdam
DeWolff
Paradiso, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
De Dillewijn, Ankeveen