Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Markiezenhof
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
00:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Het Parochiehuis
Delden
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Koornbeurs
Franeker
Capitole
Gent
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
LOLA050
Groningen
12:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Hillegom
Hillegom
Vorstin
Hilversum
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Dok6
Panningen
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Hofman
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
The Box
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
DNK
Assen
DNK
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Reggehof
Goor
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
LOLA050
Groningen
dinsdag 14 januari 2020
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Agnietenhof, Tiel
20:00
Simon & Garfunkel Revival with Strings
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Daan Boom - De Eerste
Munttheater, Weert
Tino Martin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 15 januari 2020
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Flint, Amersfoort
20:00
Iris Hond
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
PJ Morton
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Sunset Sons
Melkweg, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Markiezenhof, Bergen op Zoom
Ellen ten Damme - Casablanca
Chassé Theater, Breda
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Chassé Theater, Breda
20:00
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Spant!, Bussum
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Het Parochiehuis, Delden
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater PePijn, Den Haag
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Queen The Music
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Koornbeurs, Franeker
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Capitole, Gent
20:30
Harry Sacksioni
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
White Russian Records Showcase [Eurosonic 2020]
LOLA050, Groningen
12:00
Eurosonic Noorderslag
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rayen Panday - Trigger
C.C. Hillegom, Hillegom
Her Majesty - Are you ready for the country?
Vorstin, Hilversum
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Raìces Cubanas on tour 2020
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Dominic Seldis
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
20:00
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Daan Boom - De Eerste
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
The Silent Comedy
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
TivoliVredenburg, Utrecht
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Stuurbaard Bakkebaard (try-out)
De Maaspoort, Venlo
20:15
Martijn Fischer
De Maaspoort, Venlo
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Venray, Venray
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 16 januari 2020
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Mothership
P60, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Michael Moore Quartet
Bimhuis, Amsterdam
Day6
The Box, Amsterdam
Inhaler
Melkweg, Amsterdam
20:00
Black Sea Dahu
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Yasiin Bey
Paradiso, Amsterdam
Tim Knol - Lost & Found II
Meervaart, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:30
Sam Baker
Luxor Live, Arnhem
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
DNK, Assen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
DNK, Assen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Vera Mann - Goesting
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Veste, Delft
20:15
Dutch Eagles
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Ammocave / Anger Radio
Paard, Den Haag
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Meerpaal, Dronten
20:00
KNOEST / LIO
Dynamo, Eindhoven
20:00
KNOEST / LIO
Dynamo, Eindhoven
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Mob Rules / Mystic Prophecy
Metropool Enschede, Enschede
19:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:30
The Aristocrats
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Marjolijn van Kooten - Ongestoord
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
ESNS in LOLA met Junior Brother / Melenas / The Devils Trade / Yawners
LOLA050, Groningen