Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Ottone
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Het Punt
Vroomshoop
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Wilminktheater
Enschede
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:30
Metropool Enschede
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Mezz
Breda
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
De Ogtent
Duiven
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
22:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
De Dillewijn
Ankeveen
23:00
Café De Toeter
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
Spant!
Bussum
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater Zuidplein
Rotterdam
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
19:00
Abdijkerk Aduard
Aduard
00:00
BREStheater
Brielle
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Cultura
Ede
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Xinix
Nieuwendijk
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Het Klooster
Woerden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Bibelot
Dordrecht
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Wijkcentrum Alleman
Amstelveen
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Bonte Wever
Assen
Doornroosje
Nijmegen
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Musis
Arnhem
00:00
Hoftheater
Raalte
Chassé Theater
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
vrijdag 17 januari 2020
20:15
Jan Rot - O Ja!
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Javier Guzman - Guzman
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
JB Meijers - Deltaboy
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Jeff Parker / New Breed
Bimhuis, Amsterdam
20:00
JJ Sharp & The SaltyDog
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Johannette Zomer
Ottone, Utrecht
20:00
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Het Punt, Vroomshoop
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Leest, Waalwijk
Kasper van Kooten - Speeltijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Wilminktheater, Enschede
20:30
Kind van twee werelden - Thijs Borsten & Lucretia van der Vloot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
King of the World
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:30
Kris Kross Amsterdam
Metropool Enschede, Enschede
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Leonard Cohen Tribute Band
Mezz, Breda
21:00
Leuk dat je d'r bent band
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Leuk Dat Je D'r Was Afterparty
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Limburgs Oratoriumkoor & Symfonieorkest Concertato
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:30
Lyapis-98
Paard, Den Haag
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Marco Hovius Plays Pearl Jam
Hedon, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
De Ogtent, Duiven
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater De Tuin, Leusden
22:00
Menno Solo
Melkweg, Amsterdam
20:30
Michael Moore Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:45
Mothership
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
De Dillewijn, Ankeveen
23:00
Mr. Knowhow
Café De Toeter, Groningen
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Meervaart, Amsterdam
20:00
Mystic Prophecy (D) + Mob Rules (D)
Little Devil, Tilburg
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
20:15
New Cool Collective
Luxor Live, Arnhem
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
S.C.C. De Ruchte, Someren
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Bussel, Oosterhout
Percossa - DOUBLE BILL
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Spant!, Bussum
20:15
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
De Maaspoort, Venlo
20:30
Physical Graffiti
Metropool, Hengelo
20:00
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Queen The Music
De Muze, Noordwijk
20:15
Raìces Cubanas on tour 2020
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Rayen Panday - Trigger
Theater Zuidplein, Rotterdam
21:00
Red Forrest
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
19:00
René Groothof
Abdijkerk Aduard, Aduard
00:00
René van Meurs - Hunkert
BREStheater, Brielle
20:00
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Cultura, Ede
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater De Omval, Diemen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Sam Baker
Xinix, Nieuwendijk
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Het Klooster, Woerden
Sara Kroos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sheila
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Six String Sessions
Bibelot, Dordrecht
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Spo Dee O Dee
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Posttheater, Arnhem
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Diligentia, Den Haag
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Spant!, Bussum
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Sweet Mary Jane
Wijkcentrum Alleman, Amstelveen
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Agnietenhof, Tiel
20:00
The Analogues
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
The Aristocrats
Spirit of 66, Verviers
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Schouwburg de Lawei, Drachten
The Dirty Daddies
De Bonte Wever, Assen
The Howl & The Hum
Doornroosje, Nijmegen
21:00
The Royal Dutch Scam
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Time Bandits
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Tumblin’ Triad + Animal Road
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Up The Irons
dB's, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Waylon
Musis, Arnhem
00:00
Yora Rienstra - UP
Hoftheater, Raalte
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
20:00
Zea Mays
Melkweg, Amsterdam