Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
‘t Gildenhuis
Rupelmonde
V11
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Studio de Bakkerij
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Winsinghhof
Roden
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Groene Engel
Oss
Groene Engel
Oss
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Zwerver
Oostende
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
MECC
Maastricht
De Smeltkroes
Maarheeze
Schouwburg Lochem
Lochem
Le Forum
Liège
20:00
Het Depot
Leuven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Corneel
Lelystad
Corneel
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
Het Kielzog
Hoogezand
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
22:00
Vorstin
Hilversum
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Studio 21
Hilversum
19:00
Vorstin
Hilversum
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Metropool
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Nor
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Vera
Groningen
Vera
Groningen
20:00
StudioGonz
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Jan van Besouw
Goirle
Jan van Besouw
Goirle
Podium 't Beest
Goes
De Eendracht
Gemert
De Eendracht
Gemert
De Schattelijn
Geertruidenberg
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Vestzaktheater
Enschede
De Kleine Willem
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Wilminktheater
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Klokgebouw
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Paard
Den Haag
Korzo
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Gelderlandfabriek
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Botanique
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
vrijdag 30 oktober 2020
21:00
Simon Keats
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Alex Agnew - An Evening with Alex Agnew
‘t Gildenhuis, Rupelmonde
Coma
V11, Rotterdam
André Hazes - De Avond Van Je Leven
Ahoy, Rotterdam
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Festival Jazz International Rotterdam
LantarenVenster, Rotterdam
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater De Winsinghhof, Roden
Elke Vierveijzer - Lucht
Theater De Winsinghhof, Roden
Grof geschud - lijmen
Podium Reimerswaal, Rilland
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Rattlesnake Shake
Groene Engel, Oss
Antillectual / Camp High Gain / Drunktank
Groene Engel, Oss
Alex Agnew
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Donavon Frankenreiter
De Zwerver, Oostende
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
Dolly Dots - Sisters on Tour
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Pink Project - Pink Floyd The Best of
Theater de Kom, Nieuwegein
Pink Project - Pink Floyd The Best of
Theater de Kom, Nieuwegein
The Best of Simon & Garfunkel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The Best of Simon & Garfunkel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
'Waar was ik?' - Najib Amhali
MECC, Maastricht
Rob Scheepers - Gulzig
De Smeltkroes, Maarheeze
Tim Fransen - De Mens en Ik
Schouwburg Lochem, Lochem
Typh Barrow
Le Forum, Liège
20:00
Kompromat
Het Depot, Leuven
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Popronde Poppodium Pre-Party
Corneel, Lelystad
This Is Jackson
Corneel, Lelystad
Brisk / Laurens de Man
De Harmonie, Leeuwarden
Dossier Boombap
Manifesto, Hoorn
Engel (NL)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ancora - Wind in de Zeilen
Het Kielzog, Hoogezand
Ancora - Wind in de Zeilen
Het Kielzog, Hoogezand
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Cpunt Theater, Hoofddorp
22:00
Hoochie Mama Blues
Vorstin, Hilversum
Philippe Elan - Ma France en chansons
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
La Fuente
Studio 21, Hilversum
19:00
Hoochie Mama Blues
Vorstin, Hilversum
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Diederick Ensink - Diederick’s debuut
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Maiden United
Metropool, Hengelo
22:00
00’s vs 10’s Night
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lazuli
Cacaofabriek, Helmond
Danny Vera
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Michelle David & The Gospel Sessions
Nieuwe Nor, Heerlen
Charly Luske - The story of George Michael
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Charly Luske - The story of George Michael
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Posthuis Theater, Heerenveen
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Släpstick - Släpstick brengt Häppy Hour
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
De Kat
Vera, Groningen
De Kat
Vera, Groningen
20:00
Left Alive - livestream
StudioGonz, Gouda
Ed Struijlaart - Alles op Rood
Goudse Schouwburg, Gouda
Dwight Dissels / Leona Philippo - Hart & Soul
Jan van Besouw, Goirle
Dwight Dissels / Leona Philippo - Hart & Soul
Jan van Besouw, Goirle
Jasper Blom Quartet
Podium 't Beest, Goes
Percossa - UNPLUGGED
De Eendracht, Gemert
Percossa - UNPLUGGED
De Eendracht, Gemert
Martijn Koning - Koning van de toekomst
De Schattelijn, Geertruidenberg
Frank Boeijen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Frank Boeijen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Riza Tisserand
Vestzaktheater, Enschede
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Kleine Willem, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Wilminktheater, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Wilminktheater, Enschede
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
ATLAS Theater, Emmen
Eefje De Visser
Klokgebouw, Eindhoven
The Smiths Presumably
Effenaar, Eindhoven
Kurt Rosenwinkel Standards Trio
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
Midnight
Dynamo, Eindhoven
So What's Next?
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Niels Geusebroek - Young at heart
Agora Theater Druten, Druten
Lakshmi
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Sven Ratzke - Where Are We Now
Theater De Omval, Diemen
Sven Ratzke - Where Are We Now
Theater De Omval, Diemen
Rayen Panday - Trigger
Deventer Schouwburg, Deventer
Dan Tuffy
Burgerweeshuis, Deventer
Brainpower
Burgerweeshuis, Deventer
Marlijn Weerdenburg - Marlijn zingt
Deventer Schouwburg, Deventer
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Greetje Bijma / Kali Malone / Mark IJzerman / Sébastien Robert
Paard, Den Haag
Rewire x Korzo #18
Korzo, Den Haag
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
De Molenberg, Delfzijl
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater De Veste, Delft
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Gelderlandfabriek, Culemborg
3J'S - Het Beest Uitgekleed
Schouwburg Cuijk, Cuijk
3J'S - Het Beest Uitgekleed
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Antoine Flipo
Botanique, Brussel
Tout Va Bien
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Chats
Botanique, Brussel
30 Years Channel Zero
Ancienne Belgique (AB), Brussel